Rozważania i spekulacje transferowe

Jeśli ta plotka się sprawdzi to tylko potwierdza, że FSG nie na pomysłu na drużynę i robią desperackie ruchy byle tylko coś jeszcze zarobić. Żenujące.

Pewnie chodzi o to, że sprzedajemy do PSG Salaha, a kupujemy MBappe. Pewnie Seba lepiej by to wyjaśnił :laughing:

1 polubienie

Jude nie powinien tu przychodzić bo zmarnuje karierę… No chyba że te dziady z hameryki odejdą.

2 polubienia

To mój mokry sen… Kierując się sercem chyba najbardziej pożądany piłkarz na świecie , którego chciałbym w Liverpoolu, ale jak już koledzy wspomnieli jego lista kontuzji nie napawa optymizmem i szczerze powinniśmy skupić się na piłkarzach którzy będą mogli zagrać większą część sezonu.

1 polubienie

Utrzymanie drugiego bramkarza na tym poziomie w swojej drużynie to praktycznie nierealna misja. Chłopak chce spróbować sił jako numer jeden i w ogóle się mu nie dziwię. Jest wystarczająco dobry, żeby stanąć w bramce w większości klubów Premier League. Poza tym część forum powinna być zadowolona, bo przecież trzeba sprzedawać zawodników jak są w swoim prime, a nie po 30-stce.

Tłumaczyłem nawet to

Co do ostatnich wieści, to optymizmem nie napawają, ale z drugiej strony Tyle wykluczających się wzajemnie informacji pojawia. Pozostaje tylko czekać do lata, bo to będzie kluczowe lato. Albo się zaczną inwestycje i powrót na szczyt, bo w innym wypadku zapewne czekają nas lata ligowego sredniactwa.

1 polubienie

No zaczną się, bo przecież przychodzą katarscy książęta. Przecież pisało o tym kilka kont po 1500 obserwujących. Przyjdą prawda?

Jude, w przyszłym 2033 roku kończy się Twój obecny kontrakt.
-Zgadza się.
Czy możesz potwierdzić, że już teraz odejdziesz z obecnego klubu?
-Tak postanowiłem
Czy prawdą jest, że w końcu dołączysz do LFC?
-Mam taką nadzieję, podobno udało im się po 10 latach zebrać te 120 milionów :rofl:

1 polubienie

Po co nam katarczycy? Przeciez w lato mamy miec 250baniek kolumbijskich pesos na transfery

1 polubienie

Widzę, że w tym temacie opinie są skrajnie różne, dlatego dodam swoje trzy grosze. Ja wierzę w przejęcie Liverpoolu przez katarskie konsorcjum i uważam, że jest ono jak najbardziej możliwe. Powiem więcej… Nie zdziwiłbym się, gdyby w najmniej oczekiwanym przez wszystkich momencie gruchnęła wiadomość o pełnej sprzedaży Liverpoolu i gdyby news pojawił się jeszcze w tym sezonie. Często jest tak, że o różnych sprawach (głównie transferowych) dowiadujemy się z mediów niebrytyjskich, a dopiero później klubowe “przydupasy” takie jak Pearce potwierdzają owe doniesienia. Nie zdziwiłbym się, gdyby w niedalekim czasie prawdą okazały się doniesienia arabskich mediów sprzed paru tygodni o przejęciu Liverpoolu przez Katar. FSG działa po cichu i te wszystkie bzdury wypuszczane przez Pearce’a i jemu podobnych są moim zdaniem kontrolowane, natomiast rzeczy najciekawsze dzieją się za kulisami, ale i one w niedalekim czasie ujrzą światło dzienne :wink:
My tutaj wszyscy jesteśmy niezdrowo pobudzeni, a jest to spowodowane tragicznymi wynikami Liverpoolu w tym sezonie, natomiast rozmowy biznesowe FSG z potencjalnymi kontrahentami toczą się ponad tym wszystkim i nie są w żaden sposób zależne od kwestii stricte sportowych. Nas wkurza niewiedza i niepewność tego, co się stanie, ale ich to nie interesuje. Wyskoczą z BIG NEWSEM w najmniej oczekiwanym momencie, jak będą mieli już wszystko dograne i podpisane - zobaczycie :wink:

3 polubienia

Kibice nie pozwolą na katarskie pieniądze w tym klubie. Piszę tu o tych prawdziwcyh, którzy są z klubem od zawsze i są posiadaczami karnetów. Jestem pewny, że oferta z ich strony już była, ale dzięki kibicom przejęcie nie doszło do skutku, Jeśli chcecie bogatych właścicieli i wielomilionowe transfery co okienko, to city potrzebuje kibiców. Byle jakich. Nawet takich. I o bilety będzie wam bardzo łatwo.

Tsa. Mogą sobie kibice pogadać. Między sobą w pubie przy piwerku. :slight_smile:

10 polubień

no tacy jak tutaj to tak, ale nie ci mocno związani z klubem. Mieszkałem w Liverpoolu prawie dekadę, poznałem wielu posiadaczy karnetów i kilku kibiców z przed rewolucji Thatcher i daję sobie rękę uciąć, żę zrobią wszystko żeby nas nie przejęły kozojebcy.

Jesli FSG bedzie chciało sprzedać udziały to nie będą się pytali kibiców komu… deal, info i po zabawie.

3 polubienia

Oho, kolega z tych prawdziwych :smiley: A kiedyś to były czasy dzisiaj czasów nie ma.

A ci prawdziwi to wtedy zlinczowali tych kibiców to mieli 15 lat temu Dunai S.O.S czy jednak wspaniałomyślnie odpuścili?

@edit za dużo tu mrozków etc, nawet nie wiem czy mówisz poważnie czy jesteś trollem. Ale weź pod uwagę, że ludzie i czasy się zmieniają. Jeśli mieszkałeś w Liverpoolu np. 10 lat temu to musisz wziąć poprawkę na to, że np. barbecie są już dzisiaj dorosłe i to ich zdanie zaczyna się przebijać. Świat się bardzo zmienił. Wystarczy zobaczyć na to jakie obecnie mamy treści w internecie. Co jest bardziej szokujące, szejki w piłce czy milionerzy patostrimerzy?

7 polubień

Skoro obecni “prawdziwi” kibice nie protestują i odpowiada im 1 mistrzostwo na 30 lat i 9. miejsce w lidze, to myślę, że i katarskie pieniądze nikomu nie powinny przeszkadzać.

4 polubienia

Dowód na to, dlaczego mamy najbardziej zwiedzioną grupę fanów w Anglii i dlaczego nigdy nie staniemy się trwałym, odnoszącym sukcesy klubem. Ponieważ nasi fani nie mają inteligencji, aby zobaczyć, co jest dobre, a co złe.

Wydatki niższe niż Everton na przestrzeni ostatnich 10 lat. Drużyna zajmująca 9 miejsce i fani są zadowoleni, prawda.
Taki Grzesiek, sorki George jak ty nam tutaj będzie odpowiadał ze mieszkał w Liverpoolu i zna ludzi co mają karnety, no proszę cie.
Otwórz oczy szeroko i spójrz co sie dzieję na świecie, tylko uważaj, żeby ci sie w głowie nie kręciło.

No tobie nie dorównam, ty znasz ludzi co mają karnety. Uwierz ze nasze zdanie wiele znaczy, o wiele więcej niż sobie myślisz.

6 polubień

To, co teraz zacytowałem, jest tak głupią odpowiedzią, że nawet nie wiem, jak to skomentować :slight_smile:
Chyba nie ma na tym forum osoby, która kibicuje Katarowi czy Zjednoczonym Emiratom Arabskim. Wszyscy są tu kibicami Liverpoolu - jedni z dłuższym, a inni z krótszym stażem. Ja np. kibicuję Liverpoolowi od finału Pucharu UEFA z Deportivo Alaves w 2001 roku i naprawdę jak czytam debilizmy typu: “idźcie kibicować City”, to aż mnie nosi, żeby właśnie takiego delikwenta przyspawać na stałe do Etihad. Co do pogardy do szejków i klubów z “petrodolarami”, to kolega @jaicamsob spóźnił się o ładnych parę lat. Kiedyś to było modne, natomiast obecnie praktyka pokazuje, że bez takiego finansowania nie można był długofalowym, równorzędnym konkurentem np. dla City i jedynym wyjściem jest sprzedaż klubu ludziom z potężnym kapitałem. Liverpoolowi, w przeciwieństwie do City, nikt nie będzie zarzucał, że “się sprzedał” itd., ponieważ Liverpool udowodnił, nie tylko w ostatnich latach, że potrafi wygrywać trofea i to z mniejszą pomocą właścicieli, niż wiele średnich klubów Premier League. Uważam, że jeśli ktoś ma mieć piekielnie bogatych i hojnych właścicieli, to właśnie Liverpool, który całą swoją drogą na taki komfort po prostu zasłużył :slight_smile:
Takie mam zdanie na ten temat i tak jak od zawsze byłem przeciwny szejkom w futbolu (i dalej jestem), tak teraz nie chcę, żeby Liverpool się na dłuższą metę kompromitował tylko dlatego, że, w przeciwieństwie do klubów “nowobogackich”, takich szejków nie ma. Po prostu, zbyt dobrze życzę Liverpoolowi i zbyt mocno się z nim identyfikuję, a Ty, kolego @jaicamsob , pisząc o kibicach “byle jakich”, nie mierz ludzi swoją miarą :wink:

2 polubienia

Po prost jest wielu ludzi, któzy nie idą z nrtem tak jak wy i nie liczy się dla nich tylko pieniądz, tylko też inne wartości. Tay forumowicze jak wy nic nie wnoszą do tego klubu i nie powinni komentować tych “prawdziwych”. Żyjecie tylko na forum. Może raz w życiu pojedziecie pod anfield albo na anfield na charity i to tyle. Wasze zdanie nic tu nie znaczy, nie ich. Dizisja jesteście, jutro was nie będzie, ale nikt tego nie zauważy.

E: Liverpool to nie tylko klub piłkarski. To instytucja. Wystarczy pojechać do tego miasta w trakcie jakiegoś ważnego meczu, żeby przekonać się jak ludzie tym żyją. Nie da siętego porównaćdo czegokolwiek, co zobaczysz w Polsce. Wiele dzieje sie wokól całego klubu, nie tylko mecze. Po prostu łączy społeczeństwo na wielu płaszczyznach.

Unnamed: A co może znaczyć? W ramach protestu napiszesz obraźliwego posta, czy nie obejrzysz streama z meczu? Czy może pojedziesz po całości i odlajkujesz profil LFC na facebooku?

Nie ubierajmy glupoty spoleczenstwa Liverpoolu (niestety, armia komuchow i dejów) w piekne slowa o “nie chodzeniu z nurtem”. xD Amerykanskie pieniadze im nie przeszkadzaja z korporacji, ktorych przeciez tak bardzo nienawidza?

Zreszta co tu sie produkowac chlop ma albo 14 lat albo jest po prostu trolem bo dawno takich glupot nie bylo. xD

7 polubień