Rozważania i spekulacje transferowe

Czyli jakby Barella był do wzięcia to nie bierzmy go bo Aqillani był słaby czy Padella(tego to pierwszy raz słyszę). Po prostu przez lata serie A była najmocniejszą ligą na świecie i dlatego odchodzili stamtąd słabsi a najlepsi zostawili

3 polubienia

Probować zawsze można, ale niewielu Wlochów odnajduje się w warunkach PL. Mógłby oczywiście stać się wyjątkiem, ale równie dobrze mógłby być bardzo drogim flopem. Oczywiście mówimy o Barelli tylko hipotetycznie, bo nie wierzę, że klub będzie zerkac w jego kierunku

A u Chiesy największą wątpliwością są problemy z kontuzjami, które akurat narodowości nie mają

Padelli, taki mocno przeciętny bramkarz, zagrał cały 1 mecz w naszych barwach

Ale w ostatnich nastu latach. To jedyne gwiazdy z włoskim paszportem ściągnięte to PL to: Ballo i Jorginho. Z czego Ballo mial problemy natury wychowawczej/mentalnej, a Jorginho to bardziej Brazylijczyk.

nawet patrząc na liste to mało nazwisk jest głośnych, w ostatnich latach to nie ma wcale.
Jak ściąga się średniaków to i średnie efekty. Jakby do Anglii ściągało się najlepszych Włochów i oni by grali słabo, to wtedy można byłoby oceniac, że sobie nie radzą.

5 polubień

Caicedo już ponoć na 100mln wyceniany przez Brighton

Nieźle pojechali, teoretycznie jego wartość to około 40 mln.
BHA umie sprzedawać, latem opchnęli Bissoume i Cucurelle za prawie 100 baniek.

3 polubienia

typ zagrał dobre półsezonu i już 100 milionów. Przecież on realnie jest wart 30-40. Powariowali.

2 polubienia

takie bzdury (moim zdaniem) znalazłem
Borussia wyceniła Jude’a Bellinghama. Kosmos. “Za mniej się nie ruszy” Piłka nożna - Sport.pl

Dzięki bogu mamy amerykańskich sknerusów za właścicieli i nie przepłacimy za takiego bota. I mówię zupełnie poważnie. Gość nie jest wart nawet połowy tej kwoty.

Juz się pojawiały wyceny od 100 do 150 i wydaję mi się, że te wyższe są prawdzie bliższe

@Scooby_Doo niech biorą, zawsze można użyc jako karty przetargowej przy Mac Alisterze czy Caicedo :smiley:
@Redzik90 połowę jest wart, ale na pewno nie 100.
w statystykach i na boisku wygląda dobrze
image

Biorąc pod uwagę wiek, hajp i umiejętności… adekwatna cena.

Patrząc na to ile kosztowali Mudryk,Antony, to trzeba doliczyć niemało do Bellinghama. Ja bym obstawiał te 130+ nie zdziwiłbym się jakby ostateczna kwota przekroczyła 150mln, mówie tu o Euro

@jaszyn Real wyszedł ostatnie 3 sezony prawie 200mln na plusie, może właśnie zbierają na Jude

1 polubienie

Stawiam ze BvB będzie celować w kwoty 150-180mln :person_facepalming:. Real z tej licytacji odpadnie ale takie City, Chelsea i MU już staną do walki.

Real się wycofa a Liverpool zostanie przy ponad 150 milionach ?, powodzenia

Brzmi sensownie, Ox i tak jest niepotrzebny. Tygodniówki juniora też nie ma. Oddać go za darmo. Być może ocieplimy relacje z Brighton i w przyszłości to zaprocentuje.

2 polubienia

Florentino kupuje dosyć pragmatycznie bez emocji. Powiedzą np. 120 mln i ani euro więcej. Resztę roboty robi magia Realu i zwyczajnie piłkarze nie chcą słyszeć o niczym innym. Racja mają zasoby ale nie mają też bzika na punkcie Belinghama tak jak pół Anglii z LFC na czele.

bzdury…chodziło mi o to, że już jest “prawie” zaklepany i dogadany,
ile jest wart ? nie wiem - pewnie tyle, ile ktoś za Niego zapłaci…
chciałbym aby trafił do Nas…ale wkurw…mnie już ta cała farsa -
za chwilę w “Pudelku” o nim przeczytamy :wink:

Farsa jest, bo nic ciekawego sie nie dzieje w okól naszych transferów. Dziennikarze mają taką pracę, że o czymś pisać muszą :smiley: