Rozważania i spekulacje transferowe

Bez jaj z tym Ginim, on pasował do tego naszego słynnego betonowego środka, który miał za zadanie presowac, biegać, odbierać piłkę i dostarczać ją do Trena, Andyego i Firmino. I to działało. Teraz co by zmienił? Holował by piłkę, coś tam by odebrał czasami, koniec. Dodatkowo jak odszedł, to zaczął się łamać xd. A ta plotka z Fatim to żart i to nieśmieszny.

1 polubienie

Po odejściu od nas miał słaby sezon w PSG, ale chyba bez kontuzji, dopiero w Romie złamał nogę, ale taki uraz powali największego twardziela. W kazdym razie po opuszczeniu Liverpoolu ‘skończył się’ Gini, oby wrócił do wielkiej piłki.
Mam nadzieję, że news z Fatim miał trafić do działu Humor. Chłopakowi talentu nie można odmówić, ale Keita i Ox też go mieli…

1 polubienie

Akurat przebudowa obrony przypada na 2024 rok, więc byłby jak znalazł. On w 2024 i Ndicka teraz w lato za free plus Konate i Van Dijk jako rezerwa. Pożegnać Matipa teraz i Gomeza za dwa lata. I mamy obronę jak ta lala.

https://twitter.com/cfbayern/status/1623984983806251008?t=rxt6zXa2W_Dk1tRZi0crUA&s=19

1 polubienie

Dokładnie, najpierw trzeba przebudować pomoc z tego co kojarzę to wypada na 2022

12 polubień

Idź Pan w Ch*j z takimi piłkarzami. To już lepiej grać Salahem do 40ki :sweat_smile::sweat_smile: bo przynajmniej będzie dostępny. My tam w gabinetach lekarskich to nie mamy czasem jakiegoś laboratorium z eksperymentami na ludziach? Może jakąś broń biologiczną produkują że potrzebują ciagle piłkarzy wiecznie łapiących kontuzje.

1 polubienie

Screenshot 2023-02-10 at 14-46-59 Anfield Edition na Twitterze

Screenshot 2023-02-10 at 14-47-46 Anfield Edition na Twitterze

@josif ok. Myślałem, że tier2 zobowiązuje.

Nie wrzucamy tutaj informacji przede wszystkim od Baileya, indyka, the Sun.

2 polubienia

Ponoć sie interesujemy Sergiejem. Wyglada dobrze w liczbach i od dłuższego czasu mówi się o jego transferze do “dużego” klubu. Dziwi mnie, że właśnie lata mijają, a on wciąż w Lazio. W każdym razie kontrakt ma do 2024. Wielki chłop, dobry w ofensywie i defensywie. U mnie w FM wziąłem go w pierwszym okienku i w połowie sezonu jest najlepszy zawodnikiem z kilkunastoma bramkami na koncie :smiley: jednak życie to nie FM.

Też widzę kolejny głosy o Zielińskim. Piotrek ma kontrakt do 2024, Napoli ponoć chce za niego 30 mln. Tu właśnie jak dla mnie dobra opcja. Myślę, że ma to czego u nas brakuje w środku pola. Kreatywność, potrafi przyspieszyć grę i do tego dobrze wejść z drugiej linii i wykończyć akcję. Jako opcja taka dodatkowa, 4. pomocnik to dla mnie super :slight_smile: Tylko pod warunkiem, że jeszcze kupimy chociaż takiego SMS i Jude, czy innych 2 zawodników prezentujących odpowiednio wysoki poziom.

the s*n
Tysiąc pięćset znaków.

3 polubienia

już trochę za stary, choć ciekawa opcja. A co do Zielu, zginie w PL, a po za tym mamy już dwie ciekawe, kreatywne 10(Harvey i Fabio).

@lfc96pp już widzę ten płacz kibiców, że po co takiego starego dziada klub kupuje.

Oj -1 byczq.
SMS to absolutna klasa światowa i imo nie lokazał jeszcze swojego pełnego potencjału.

No to niech płaczą ;).
Ja tam będę wspierał choćby tu przyszedł Schwartz ze Śląska Wrocław :slight_smile:

1 polubienie

No tak gosc zaraz do 40 roku zycia bedzie dobijal.
Yyyyszty Łukaszku, ze tez tak dobrze Ci idzie to trollowanie tutaj tyle tygodni xD

1 polubienie

jakie trollowanie? Mam inną opinię, to zaraz troll?

a, no i preferowałbym raczej przez pan, bo jednak jestem starszy od wielu osób tutaj, ale to szczegół :grinning:

1 polubienie

No to teraz Pan błysnął Panie Łukaszku XD

8 polubień

Dobrze Panie Łukaszu, dla takiego solidnego trolla poswiece sie i bede sie zwracal z nalezytym szacunkiem, zasluguje Pan na to!

9 polubień

SMS za stary, ale to że trzyma stały, wysoki poziom od lat to nic takiego i zapewne po transferze do większego klubu ta regularność IMO zostanie. Nie jest wybitnie wybiegany (nie znaczy to jednak, że jest jakimś wozem z węglem, u Nas raczej z miejsca byłby najlepszym pressującym razem z Thiago), ale siłowo to jest TOP, a my mamy trochę problemu w środku z wygrywaniem starć siłowych i starć o górne piłki. Świetny z piłką przy nodze, do tego bardzo dobrze się czuje w szybkim ataku potrafiąc nieco wyczuć, gdzie powinien stanąć. Może przesadziłbym porównując go do Yaya Toure w swoim prime, ale w jakimś stopniu go przypomina. Technicznie uzdolniona bestia.

Oczywiście nie chciałbym, by przez niego wykluczono transfer kogoś z dwójki Rice-Bellingham (lub troje, jeśli Barella byłby w kręgu zainteresowania) - wiadomo, że każdy ma jakieś cechy wspólne, ale się różnią, tylko ciężko uwierzyć byśmy wydali na pomocnika z 40-50mln i jeszcze do tego ściągnęlibyśmy dwóch czołowych pomocników.

2 polubienia

Myśle, że z rokiem kontraktu to może kosztować już nieco mniej może okolice 30-35. W każdym razie warto za taka kwotę go wziąć, kilka lat(4-5)dobrej gry powinien jeszcze mieć w sobie.

1 polubienie

SMS będzie miał 28 lat w lecie, więc jest starszy niż odchodzący od nas Keita i tylko rok młodszy niż Thiago, gdy do mas przychodził. Plus taki, że facet wydaje się nie do zdarcia, jeśli chodzi o kwestie zdrowotne, co dla nas jest ważne, jednak trzeba było go ściągnąć zamiast lub oprócz Thiago w 2020, albo jako następcę Giniego, teraz wolałbym kogoś młodszego.

Jestem trochę zaskoczony tą ceną. 15 milionów za tak doświadczonego stopera, który pogra jeszcze kilka lat na dobrym poziomie, to promocja. Dla porównania, za ogórka Nata chcieliśmy chyba 15 milionów. Myślałem, że spokojnie puścimy Matipa za 25-30 milionów.

@AquerdationLFC podatność na kontuzje i słaba gra w powietrzu to jego wady, ale każdy piłkarz jakieś ma. Matip jest bardzo dobrym obrońcą, świetnie gra z nogą przy piłce i potrafi wejść w pole karne rywala. Bramkarzy i stoperów wiek raczej nie dotyczy, bo oni potrafią nawet do 40 grać na wysokim poziomie. W mniej fizycznej lidze Matip może dalej być podstawowym obrońcą. Moim zdaniem ta cena jest promocyjna za jakość jaką oferuje Joel.

@AquerdationLFC może masz rację, ale nadal bym stawiał cenę bliżej 20 milionów.

@lfc257 Matip nie miał poważniejszej kontuzji od dwóch lat, jest postęp, ale fakt, nadal może się posypać w każdej chwili.