Rozważania i spekulacje transferowe

Realne tak na 2 do 5 % bym ocenił, ale rzeczywiście marzenie

Felix wyśmiał plotki łączące Newcastle. Liga mistrzów to jedno, ale reputacja klubu to drugie. Nie dajcie sobie wmówić, że Liverpool walczył o piłkarza, ale piłkarz wolał iść Newcastle, bo liga mistrzów bla bla. To bzdury pisane, żeby usprawiedliwić nieudaczników z zarządu.

Moje marzenie trochę jeśli chodzi o piłkarzy Bundesligi.

1 polubienie

https://twitter.com/TheAnfieldTalk/status/1659659656522768387?t=KcwsOmqWrjq-yCJLGJU8Iw&s=19

Według Romano Mac Allister powinien kosztować mniej niż 65 mln funtów.

Co oni tam pala w tym Liverpoolu. :upside_down_face:

:rotating_light: 𝗡𝗘𝗪: Alexis Mac Allister has said yes to Liverpool. #lfc [fabrizio romano]

4 polubienia

received_879675306520320

Edit: dobra trochę przesadziłem jednak z tym reaction piciem bo to by była moja twarz na powrót po Bellinghama, a nie na info o Alexisie xd

Swoją drogą skąd te info? Bo sprawdzam Twittera Romano i tam nic o tym nie widzę

Siedział wczoraj na lawie. Ten Almeida(człowiek/bot) co czasem ma racje o tym pisał wczoraj, ze done deal. Obiecująco to wyglada.

Nie tyle w Liverpoolu co w Marce

Here we go!

Transfer Allistera jest praktycznie pewny i tylko jakaś katastrofa może zatrzymać ten transfer.

Mniej niż 65 milionów to akceptowalna cena. Ciekawe kogo to podłe FSG będzie musiało sprzedać, żeby go kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4 polubienia

To idziemy po Maca🤣
Tylko żeby potem nie było “don’t cry for me Argentina” :grimacing:

Boże Kimmich tak marzenie _ Ale Bayern pewnie tez nie puści go za mniej niż 60 milionów ale by było coś jakbyśmy go zgarnęli chociaż widzę ze i chrapkę ma na niego Barca a sam Joshua wspominał często ze mógłby zagrać dla Barcy

Tylko jedna osoba używa tej buźki :thinking: ciekawe, że jako jebliższy sprzymierzeniec w dyskusjach też akurat jej używasz do zaznaczenia żartu xD

4 polubienia

która osoba? W sumie pierwszy raz użyłem, bo nie każdy by wyłapał, co miałem na myśli.

Świetne jest FSG, prawdopodobnie dokona transferu. Ludzie chodźcie chwalcie nie będziemy musieli grać Akademia🥳

@Lucasss jeszcze transferu nie ma. Poza tym to 60 mln na okienko letnie ostatnio się znajdywalo i 1 transfer to za mało. Potrzebujemy minimum jeszcze jednego pomocnika i pomocnika/obrońcy.

2 polubienia

to była ironia nawiązująca do tego całego pieprzenia, że FSG musi sprzedać, żeby kupić.

@Loku64 spokojnie, wszystko będzie.

Kimmich dla mnie wydaje się nierealny. Po pierwsze drogi, po drugie stary, po trzecie dlaczego miałby chcieć odejść. To brzmi na transfer totalnie nie w naszym stylu.

@CzerwonyBartek 1,5 roku i niemal dokladnie za tyle czasu skończy 30tke.

Kimmich jest rok starszy od Joty

@Loku64 już się nie licytujmy o kilka miesięcy w te czy we wte. Takie transfery się robi w fife a więc gdyby to była prawda… mamy bombę większą niż Casemiro rok temu. Z tym, że marca to ściek jak angielskie the s*n.

3 polubienia

Ma przed sobą jeszcze 3-5 lat gry na najwyższym poziomie. Jeśli jakimś cudem dałoby się go wyciągnąć za 50-60mln funtów, to byłby to bardzo dobry ruch. Inną sprawą jest to, że nic takiego się nie wydarzy, możemy spać spokojnie, bo przy FSG nie ma się czym ekscytować. Henry musi mieć niezły ubaw, jak czasami odpali Twittera.

W jakimś alternatywnym wszechświecie, można byłoby zamknąć okienko, podpisując Mac Alistera, Kimmicha i Frimponga na PO.

Mac Allister—Kimmich—Trent

Taka pomoc byłaby z miejsca przesiadką z Passata do AMG. Na ławce Thiago (którego osobiście sprzedałbym już teraz), Elliott, Fabs, Jones i Henderson. Carvalho można byłoby ze spokojem odpalić do jakiegoś Nottingham.

Niestety, ale klub woli poświęcić miejsca non-HG dla graczy typu Adrian :call_me_hand:

6 polubień

Akurat największym pieprzeniem jest to, że “FSG da na transfer”, bo te głąby z własnej kieszeni nie dają złamanego grosza :slightly_smiling_face:
Natomiast to, że Liverpool pod ich rządami musi sprzedać, żeby kupić, jest, nie pieprzeniem, tylko faktem, którego żaden fanboj FSG nie jest w stanie zakrzyczeć :upside_down_face:

1 polubienie