Rozważania i spekulacje transferowe

5/10 ze względu na brak uzupełnienia innych pozycji i niepozbycie się hendersona

  1. Henderson jest niepozbywalny.
  2. Z taką pomocą mielibyśmy na tyle silną drużynę, że nawet obecna defensywa funkcjonowałaby jak należy. Coś jak 2018-2020, mimo posiadania Lovrena na ŚO.

Przecież to radbug pisał, a potem się wypierał, że to nie on, jak zwykle xd

1 polubienie

A czy sam Liverpool/FSG wie, że Ugarte chce dołączyć? Bo to, że zawodnik chce to nic nie oznacza. Tutaj muszą chcieć trzy strony :wink:

@CzerwonyBartek - w mojej ocenie byłoby to 8/10 :wink:

Ugarte tutaj nie przyjdzie jeżeli to prawda, że PSG i Chelsea złożyło za niego ofertę. Typowa gra agenta na powiększenie pensji, bo oba kluby będą przepłacać z tygodniówką. Poza tym jakiś czas temu poszło dementi o naszym zainteresowaniu zawodnikiem.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1662465275910930433?s=20

Ruben tutaj nie przyjdzie, bo jego agent proponuje zawodnika Barcelonie. W ogóle istniał pomysł na zamianę na linii Fatu - Neves. Taki pomysł dał Jorge Mendes. Chociaż według Moretty taka zamiana nie wejdzie w grę. Mimo wszystko agent próbuje wszelkich sposobów, żeby z jakiegoś powodu wepchnąć zawodnika do Barcelony. Widocznie również sam zawodnik chce tylko do Hiszpanii i stąd takie cyrki.

1 polubienie

Josif to niszczyciel dziecięcych marzeń :confused:

To o kim w tym momencie mówią wiarygodne źródła? Mac Allister i kto jeszcze?

Edit. hah czyli dobrze przeczuwała większość forum. MacAllister i Gravenberch (Mount odpada bo idzie do Manu). I to jest to ekscytujące okienko?

“Większość prac przygotowawczych została już wykonana i sporządzono krótkie listy. Dyskusje toczą się od miesięcy za kulisami, aby ustalić, kto jest dostępny i za jaką cenę.”

“Liverpool chce podpisać kontrakt z Alexisem Mac Allisterem z Brighton, a reprezentant Argentyny jest postrzegany jako idealny dodatek. Utrzymują również zainteresowanie Ryanem Gravenberchem z Bayernu Monachium .”

"Będą co najmniej dwa transfery pomocników, a Klopp będzie również zainteresowany wzmocnieniem swoich szeregów w defensywie. „Patrzymy we wszystkich działach – z wyjątkiem bramkarza w tej chwili” – powiedział niedawno.

Siła przyciągania Kloppa powinna pomóc Schmadtke w jego dążeniu. To menedżer nakreśli swoją wizję i spróbuje przekonać potencjalnych nowych rekrutów, że wygnanie klubu z Ligi Mistrzów będzie tylko krótkie."

To nic nie da. Ten brak w LM będzie nas sporo kosztował. Utrudni to spełnienie przez nas FFP… No tak, bo te lata gry w LM to nas tyle kosztowało, że teraz to już bankructwo nam zostało… Nie oczekujcie cudów w tym okienku. Ja juz przestałem. MacAllister przyjdzie, ale to juz bedzie koniec. Reszta to będą tylko tylko okazje i sztuki. Ja tak czuję, że będzie. Lata praktyki robią tu swoje.

brak wzmocnień w zeszłym sezonie kosztowal lige mistrzów. Tak tez można tlumaczyć. Tak czy siak zarząd odpowiada za brak LM i powinien ponieść konsekwencje czyt. duuuuużo wydać.

Krew mnie zalewa gdy czytam podobne bzdury. United nie grało w lidze mistrzów, a latem mogli sobie wydać 230 milionów. Ktoś powie, że mają największe przychody, więc mogli więcej. No dobrze. A jak wytłumaczycie, że Nottingham Forest wydało zeszłego lata 190 mln nie grając w żadnych pucharach?Takich kwiatków mógłbym podawać więcej. Chelsea zapewne tego lata też wyda 200-300 mln i nikt z FIFY się nie przypieprzy. Nie jestem ekspertem w tematyce FFP, ale kitu nie dam sobie wcisnąć.


Koszmar. Kolejny sezon z tym ręcznikiem. Ciekawe czy dalej bedzie najlepiej oplacanym trzecim bramkarzem w lidze, dodatkowo blokujacym miejsce dla zawodnika bez statusu HG. Na dodatek jeszcze ta informacja o Milnerze. Zle sie u nas dzieje. Nie dość, ze mamy właścicieli skąpców, ktorzy nawet nie mysla odstapic od swojej irracjonalnej polityki transferowej, to Klopp z wiekiem zaczyna podejmowac coraz dziwniejsze decyzje kadrowo-transferowe

4 polubienia

https://twitter.com/AnfieldWatch/status/1662551268928241667?cxt=HHwWhoC-1cHkyJIuAAAA

To nie mój kwiatek, tylko posiłkowałem się na tym.

Ja widzę u nas sytuację trochę jak w Arsenalu w tamtej dekadzie. Też kibice ich pisali, że Kroenke dusigrosz i że dba jedynie o swoje drużyny w Amerykańskich ligach zawodowych. Zwróciłem uwagę na to, że Arsenal kiedy nie wchodził do LM wydawał dużo kasy, a w po sezonach gdzie wchodzili do top4 wydawali mało.
Coś czuję, że w to lato będzie dużo wydane a w następnym sezonie jak znajdziemy się w top4 (obojętnie na którym miejscu) to znów będzie wydane niewiele.

Pięknie się to okienko zaczyna. Jak to szło? Brakuje nam HG? I miejsc non HG?

Christian Falk: “Słyszałem, że decydujące były żądania jego ojca. Oczywiście liczył się cały pakiet. Gdybyśmy mówili tylko o pensji i opłacie transferowej, przeprowadzka do Liverpoolu byłaby możliwa. Jednak pensja w wysokości 20 mln euro [17,3 mln funtów] plus opłata transferowa, którą Dortmund ustalił na 150 mln euro [130 mln funtów], plus dodatki, a następnie dodatkowe pieniądze dla Marka Bellinghama i agenta byłyby niemożliwe dla Liverpoolu. Słyszałem, że mówili, że to szalone, a oni nie robią takich szalonych rzeczy.”

https://twitter.com/AnfieldWatch/status/1662574145765273605?s=20

Ostatni mój post w temacie Bellinghama wyjaśniający prawdę, że kwota transferu to nie było wcale 85 mln funtów tak jak grono kilku napaleńców chciało sobie rozrysować, a ojciec Bellinghama to niezły siwy bajerant, który chciał naciągnąć Liverpool na dodatkową kasę plus jakieś lewe pieniądze dla agenta, którego zatrudnili. 150 mln euro podstawy + dodatki + kasa dla ojca Bellinghama + kasa dla jakiegoś lewego agenta. Warto podkreślić zdanie, że Liverpool byłby w stanie zapłacić pensję i gażę zawodnikowi, ale nie chciał sie zgodzić na dymanie na jakieś dodatkowe opłaty, których nikt nigdy nie płaci. Przypominam, że cena za Bellinghama została ustalona po MŚ, a nie dwa lata temu tak jak ktoś tutaj rzucał fałszywe informacje. Liverpool po czterech miesiącach negocjacji postanowił zakończyć tę farsę i słusznie. Ale również podkreślam to co pisałem przez całą sagę, że Liverpool powinien za niego zapłacić max 120 mln euro, a każda kwota powyżej tej ceny powinna zostać przerwana.

A teraz poproszę o hejt kilku sfrustrowanych społeczniaków, bo nie zgadza się narracja ludziom typu Grzesio, co pisał, że Villa sprzedała mecz City. :slight_smile:

8 polubień

To Radbug pisał, że Villa oddała mecz, bo dzięki temu mieli dostać 15 mln z klauzuli transferu Grealisha. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz- niby otoczenie zawodnika i BVB tak chciało złupić Liverpool, a Real to już nie chcą?

Prawda jest taka, że przeszedł nam koło nosa rewelacyjny zawodnik, wokół którego można byłoby budować skład przez najbliższa dekadę

1 polubienie

prawda jest taka, że Liverpool było stać na transfer Bellinghama, więc upada argument o skąpych właścicielach. Jak josif słusznie zauważył, Liverpool nie chciał się dać wydymać na ekstra pieniądzach dla ojca Juda i innych.

W świetle tych informacji, cieszę się, że odpuściliśmy tak szalony transfer i te środki będzie można przeznaczyć na innych zawodników.

2 polubienia

Ciekawi mnie czy Real w takim razie na to naciągną, są bogatym klubem, który by było stać na takie manewry

Edit: ale słyszałem też, że real na pewno nie da za niego 150 mln więc to mi daje odrobinę nadziei na to, że stary Bellinghama i Borussia zdadzą sobie sprawę, ze swojej absurdalnej oferty i z niej zejdą, a wtedy Liverpool się ponownie włączy (idk może jestem naiwny)

Na przedłużenie Adriana :sweat_smile:

1 polubienie