Rozważania i spekulacje transferowe

Nie wiedziałem że taki kontuzjogenny, to jednak za drugiego Konate podziękuję

Agent Ibou działa :grinning: No Thuram to byłby kozak transfer. :crossed_fingers:

5 polubień

Ibou naciska, bo chciałby ziomeczka w klubie :smiley:

3 polubienia

Było?

2 polubienia

Piłkarze powinni się umówić i każdy jeden powinien się publicznie domagać wzmocnień. Trzeba postawić FSG pod ścianą. Inaczej kupią dwóch zawodników i uznają, że to wielkie wzmocnienie składu. A potem będziemy zmuszeni grać Gomezem w obronie i juniorami w pomocy

1 polubienie

Stary myślisz, że taki Henderson czy Fabinho będą prosić klub o transfer piłkarza, który posadzi ich na ławce? To tak nie działa.

2 polubienia

Nie szukamy nowego, prawego obrońcy…

My tu o transferach, a Henry zachodzi w głowę jak zrównoważyć transfer Mac Allistera.

4 polubienia

Tak jak mówiłem już kilka miesięcy temu. Póki nie sprzedadzą klubu to tracimy czas. Z nimi już nic nie ugramy.

1 polubienie

Mam przeczucie, że sprowadzimy jeszcze jednego pomocnika ( Thuram na tą chwilę wydaje się najbardziej prawdopodobny) i dorzucimy jeszcze stopera ( tu wcale bym się nie zdziwił jeśli udalibyśmy się na zakupy do “Świętych” po pewnego młodego Niemca) i na tym zakończymy nasze transfery.

A myślisz, że oni chcą coś jeszcze wygrać? Ja myślę, że chcą. Że granie w LE i walka o top4 ich nie zadowoli. Dlatego potrzebują konkurencji

Tylko przypomnę że, dwa miesiące temu były jeszcze “poważne” pieniądze

2 polubienia

Przez poważne James miał pewnie na myśli z 80 do 100 mln co na obecne standardy jest żartem.

1 polubienie

Zgadza się. Ogólnie te 250 mln to była kaczka dziennikarska, która rozkolportowaly później wszystkie te konta z tt


Zgodzę się, że jeśli znowu to ma wyglądać tak, że wydamy 70-80 mln pomimo tak fatalnego sezonu to będzie jakaś kpina…

2 polubienia

niestety, chcieć mogą ale nie tym składem,Alister to wzmocnienie ale Thuram i jakiś holenderski no name w obronie w innych klubach top seven by byli ściągani jako poszerzenie składu co najwyżej. FSG traktuje liverpool ja średniaka a nie klub który powinien walczyć co rok o mistrza. Przejmowali nas gdy byliśmy w drugiej dziesiątce tabeli i tak nas traktują. Szkoda tych pucharów które mogliśmy zdobyć przy transferach w podstawowy skład, szkoda że marnujemy czas Jurgena w klubie.

2 polubienia

A jeżeli wydamy więcej to kwota będzie najpewniej płacona w długich ratach, więc kolejne lata będą znowu suche. Witamy w świecie Fenway Sports Group

Jak Jurgen odejdzie to będzie powolny upadek tego klubu. Ciekawe czy wtedy niektórzy nie przerzuca się na baseball bądź NHL ostatnio modne

Scenariusz w którym po MacAllisterze nie przychodzi nikt albo opcja budżetowa jak Melo czy Tielemans będzie scenariuszem niedopuszczalnym. Przez dobry tydzień było pisane o Kone i Thuramie i o ile ani jeden ani drugi na papierze nie jest game chamgerem na już to obydwoje są młodymi talentami to też takie okienko byłoby w pełni zrozumiałe. Sygnał, idziemy w młodych zdolnych. I nie ważne czy byłaby to dokładnie ta dwójka czy jakiś duet z Lavia, Gravenberch albo ten gość z celty. Ale jak pójdzie retoryka o nowych transferach w postaci kontuzjowanych czy wracających do formy No to… kibice powinni wyjść na ulice protestować jak przeciwko Glazerom.

A najbardziej żałośni są ci dziennikarze. Kiedy jest daleko do okienka piszą o Bellinghamie, Gavim, Barelli etc. Im bliżej okienka tym bardziej zmieniają narracje jak choragiewki.

Edit. A jak czytam, że nie kupimy Pavarda bo jest za stary to mi się śmiać chce. Lepiej trzymać do końca kontaktu wiecznie kontuzjowanego Matipa czy Gomeza który cholera wie czy wgl wie że gra w piłkę jak już jest na boisku niż ściągnąć solidne nazwisko do poszerzenia składu.

Natomiast była chyba też krótka notka na tt o Schmetke że lubi grać w wypuszczanie fake newsow czy coś takiego. Wiec może ciagle dostajemy kontrolowane kaczki a Niemiec szykuje nam super okienko… tak, chce w to wierzyć.

Edit 2. K*rwa nieee. Jak to dojdzie do skutku a my się nie wzmocnimy albo zrobimy to słabo to zrobię wszystko żeby przestać oglądać mecze chociaż będzie ciężko.

1 polubienie

3 polubienia

50 to za dużo, jakby puścili za 40, to może Liverpool by wszedł.

A tak serio, to nie podobał mi się Jego występ w finale, nie wiem czy w PL byłby/będzie takim kozakiem jak w SerieA.

2 polubienia