Rozważania i spekulacje transferowe

Nie jestemy wstanie przystąpić do walki o Barellę a rzekomo walczyliśmy o Bellinghama. Śmiech na sali.

2 polubienia

Osobiście średnio wierzę w te plotki o Barelli w Newcastle, uważam, że Włoch dalej chce zostać w Mediolanie. Ale jeżeli do tego transferu dojdzie, a pensja Włocha będzie w Newcastle mniejsza niż 200k…

Bellinghama jeszcze wybaczyłem, ale tego już nie zamierzam. Zwolennicy jankesów myślą, że przeciwnicy FSG już pokazali swoją najgorszą stronę, ale to nie jest prawda. Większość z nas się od dłuższego czasu hamuje, ale to wszystko może wybuchnąć

1 polubienie

Powiem szczerze, że nie jestem zbyt chętny Barelli. Ja wiem, że to nie ma żadnego przełożenia, że piłkarze danej narodowści to nie jest monolit- niemniej, liczba Włochów, którzy jakkolwiek zabłysnęli na najwyższym poziomie- poza Włochami jest bliska 0.

Poza Verattim i Jorginho- nie ma absolutnie nikogo w ostatnich 10(latach), kto jakkolwiek dojechał poziomem.

Ja wiem, że każdy piłkarz jest inny, że to nie jest tak, że magicznie każdy Włoch nie jest w stanie dostarczyć odpowiedniego poziomu, ale coś musi być w ich podejściu czy szkoleniu, że nie są w stanie wejść na odpowiedni poziom.

W przypadku Maca LFC było wystarczająco zdeterminowane by go pozyskać. Tak samo mocno zdeterminowane może być Newcastle w przypadku Barelli, dodatkowo mają nieograniczone możliwości persfazji w sferze finansów. W moich oczach nie czyni to Barelli malo ambitnym zawodnikiem. LFC to wielka marka ale zło nie śpi :wink:

Tyle że Jorginho jest Włochem tylko z obywatelstwa (po dziadku). To jakby Olisadebe brać za przykład Polaka, który coś… :slight_smile: Ja bym więc go nie liczył…

Egipcjan przed Mo były dziesiątki, stad ściągając go mieliśmy pewność, że trafimy.

3 polubienia

Podobno oni nie chcą iść drogą dawania szalonych kontraktów. Przynamniej na ten moment.

A ilu Egipcjan wcześniej nie wypaliło “na zachodzie”, bo Włochów mamy dziesiątki przykładów.

Chocby Mito i ten z Arsenalu i pewnie jeszcze trochę by się znalazło.
Mamy za to tez przykłady takich Włochów , co odpalili. Z głowy pisze i nie liczę tych, co wymieniłeś - Di Canio, Zola, Cannavaro, Gattuso, Di Matteo, Luca Toni, Cudicini, Ogbonna, Cassano( miał momenty, tu bardziej problem z głowa), Ballo(podobnie).
Więcej mi się nie chce myśleć, ale pewnie pare nazwisk spokojnie by się jeszcze znalazło :sweat_smile:

Jak chcesz rzucić argumentem, „ale to większość była dawno”. To zapytam, „a kto poważny ostatnio z Włochów wyruszył za granice?”
„ Chyba w sumie nikt „ jest odpowiedzią na to pytanie :sweat_smile:

1 polubienie

Chillujcie z tym Barella i Newcastle, bo news o tym pojawił się 1,5h temu, a Romano nawet do tego nie nawiązał. Na razie wygląda to na kompletną plotę.

@Edum
" Pewnie taka sama prawda jak to, że Franz miał strzelać do papieża."
No ale już zdrzążylismy się pobiczować jakie z nas dziady

1 polubienie

Faktycznie strasznie blisko finalizacji są XD. Właśnie tak sobie pomyślałem, oczywiście pomijając kwestia, że Barella chciał/chce zostać w Italii, że 50 mln to coś nie halo, skoro jeszcze miesiąc temu była mowa o 70/80.

Znając brytyjskie media, to pewnie gdzieś usłyszeli, że Newcastle jest zainteresowane Włochem i chcą dać 50 mln i cyk - clickbaitowy nagłówek - Newcastle bliskie finalizacji transferu Barelli za 50 mln xd.

Mnie tak bardziej ciekawi skąd pismaki wzięły Liverpool starający się kupić Valverde :sweat_smile:

3 polubienia

Może dlatego, że już w tamte okienko Liverpool złożył oficjalna ofertę za niego :slight_smile: Mnie jakoś nie dziwi złożenie oferty ale pewnie zdziwi kwota :smiley:

Lfc skladał oferty na pilkarza, który w Realu zamierzal zostać, a nawet gadal o checi zostania kapitanem, a Real nie zamierzal sprzedawac?? To odmienna polityka…
Ot pismak jeden zmyslil, albo agent kontrakt negocjuje

A czy jakies poważne źródło informowalo o tej rzekomej ofercie za Fede, czy tylko szmatlawce z Hiszpanii, a potem przekazaly to dalej szmatlawce z Anglii?

Fakt sciagniecia Melo jasno pokazal, ze Liverpool nie mial funduszy na tak drogi transfer, bo jesli oferta za Urusa bylaby faktem i po fiasku jako alternatywe padlo wypozyczenie Arthura to jest to zwyczajny gwalt na logice

6 polubień

Jeśli Newcastle wyciągnie z Interu Barelle za 50 mln to znajdę dom Johna Henrego i mu nafajdam na wycieraczkę i jeszcze zadzwonię do drzwi.

11 polubień

Kasa byla na Tchouameniego, ale wybrał Real. Wiec Liverpool kase wydal na Nuneza odkładając pomocnika w osobie Juda na przyszly rok, potem polamali sie wszyscy wiec przyszedl Melo na ostatnia chwile i tez sie połamał. A na Juda rok pozniej i tak nie stykło. Valverde zmyślony jak większość plotek

Nie przesadzajmy, że się skończyło okienko. Musimy jeszcze wypożyczyć Arthura w ostatnim dniu

1 polubienie

Tym razem może Paredesa dla odmiany…
Apeluję, aby się wstrzymać z narzekaniem chociaz do początku sezonu, a najlepiej do końca okna transferowego. Po co się już nakręcać, jak jeszcze wiele moze sie wydarzyć, a okienko dopiero otwarte.

3 polubienia