Rozważania transferowe (dyskusja)

Ten Hincapie to jest przereklamowany a poza tym my nie będziemy grać na lcb więc po co nam on. Chłop co ma 184cm nie zastąpi Van Dijka przecież. Ja bym stawiał na Hancko.

Według pewnego kolegi z forum Mbappe przechodzi do Liverpoolu i dostaje udziały w FSG ^^.

1 polubienie

Ej dobra ale Gordon za mniej niż 100 openda za mniej niż klauzulę i bakayoko to jeszcze wsm przebole ale po co sprzedawać kellehera i kupować bramkarza bijlowa bez sens trch leny yoro jak chcemy to minimum 100 mln oczekuje lens a myślę że taki Real czy inny potrzebujący CB klub może dać więcej to jakby te ceny są wyssane z palca

Strasznie mi się marzy Bruno w Liverpoolu. To mógłby być ten gościu, który z marszu wniesie naszą grę na wyższy poziom. Szkoda, że tyle kosztuje i chce go też Guardiola, bo jak zwykle będziemy musieli obejść się smakiem.
W ogóle tak sobie pomyślałem, że jakby dalej był u nas Schmadtke, to pewnie pierwszego czerwca już by była wpłacona klauzula za BG xDD

15-letnie lewaki? Tydzień do wyborów i konfederaci nawet w temacie o rozważaniach transferowych muszą wrzucić politykę xD

Nie byłbym taki przekonany, że The Reds potrzebują na DM tego klasycznego, rosłego “mudżyna”. IMO wydaje mi się właśnie, że u nas potrzebny jest właśnie taki Endo, tyle że ze wszystkimi umiejętnościami +10.

Edit.
Chyba moderator usunął post wcześniej - brak sensu mojej wypowiedzieć wynika z tego :smiley:

2 polubienia

Czyli jednak matka Mbappe mnie okłamała.

9 polubień

Musisz znaleźć nowy cel w życiu, nową drogę.

Miałem na myśli kompletność drugiej linii, biorąc pod uwagę naszą aktualną sytuację finansową i kadrową. Uważam, że przyjście dobrego defensywnego pomocnika rozwiązałoby większość problemów w tej formacji, biorąc pod uwagę że dzięki temu Szoboszlai mógłby być przesunięty bliżej bramki przeciwnika i odciążony z zadań defensywnych. Uważam że pomoc Varela - MacAllister - Szobo wsparta z ławki Endo, Gravenberchem i Elliottem wywiązałaby się wystarczająco z postawionych przed nią celów. No chyba że zakładasz, że drugie lato pod rząd całkowicie przebudujemy swoją pomoc i ściągniemy kozaków pokroju Wirtza, Bellinghama czy Rice’a.

2 polubienia

Ogólnie za dużo Holendrów to niedobrze. Nie przez przypadek Holendrzy mają tylko jeden duży sukces w historii. Kiedyś Barcelona nasciągała pełno zawodników z Holandii i zaliczyła fatalne kilka sezonów. Może przesądny jestem, ale wolałbym nie robić tutaj niderlandzkiej drużyny :crazy_face:

2 polubienia

Ja nie chce tutaj zadnego Summervillai innych wynalazkow. Wzorujmy sie na Realu. Kupujmy dobrze wyselokcjonowanych talentow, same czyste diamenty, podejmujmy ryzyko gdy warto jest wydac duzy hajs. Koniec z przecietniakami bo to przez takich Gravenberchow i Szoboszlajow czegos nam zawsze brakuje.

1 polubienie

Ale Szobo to Ty szanuj :smiley: Dominik umięjetności ma spore, udowodnił to pierwszymi miesiącami u nas. Tylko później trochę kontuzje, trochę jednak zmęczenie i siadł chłopak. Myślę, że jak go urazy ominą to będzie wymieniany w topce pomocników ligi w przyszłym sezonie.

14 polubień

Jeśli po kontuzji jest cieniem siebie z początku sezonu to chyba coś jest nie tak. Jakie zmęczenie? Ile on grał ? Nie róbmy z niego gamechangera. Umiejętności ma, strzał ma, ale koniec sezonu miał kiepski.

2 polubienia

Ale też po prawdzie on powinien mieć z kilka asyst więcej jak zagrywał na dwa tempa do naszego asa ataku.

To samo można napisać o Salahu, Diazie, Jota też zanim dojdzie do dobrej formy po kontuzji to łapie następną. Według mnie głównym zadaniem Dominika nałożonym przez Kloppa było pressowanie i akurat z tego zadania wywiązywał się dobrze, ale to też odbiło się na jego wytrzymałości jednak przeskok z bundesligi do PL pod względem tempa jest ogromne i dopiero w drugim sezonie przywyknie do niego. Myślę że u Arne będzie grał najwyżej wysuniętego pomocnika i zacznie robić liczby. Tylko żeby się to stało trzeba kupić zawodnika który przejmie jego rolę w pressowaniu i odbiorze, zresztą na kimś takim skorzysta cała drużyna nie tylko on. Wracając do spekulacji mam nadzieję że przyjdzie tu ktoś z trójki Varela, Ederson z Atalanty bądź Douglas Luiz z AV, ten ostatni ma dwa lata kontraktu więc może by była szansa na wyciągnięcie go , największym jego atutem jest to że nie będzie tracił czasu na adaptację do nowej ligi

1 polubienie

tu trzeba było brać 2 lata temu zanim przedłużył kontrakt, wtedy miał rok do końca, my potrzebowalismy pomocnika, były plotki, że go chcemy a do wyjęcia był za pewnie 25mln. Teraz trzeba będzie dac 70.

4 polubienia

2 lata temu kupilismy Nuneza i na tyle budzetu nam starczyło :stuck_out_tongue: Wtedy mielismy Fabsa po dobrym sezonie, Thiago po niezlym, więc wydawało się, że aż tak się nie pali nam na 6, a z przodu odchodził MAne i dołował Bobby.
Niestety wyszło jak wyszło i Fabs rozegrał mierny sezon, a Hendo jeszcze gorszy…

Moim zdaniem problemem było też, Klopp z Szoboszlaia robił Drugiego Hendersona. I tym samym kastrował Węgra z jego walorów ofensywnych. Powinien być trochę traktowany jak KDB w City. Szacować siłami i nie robić z niego “maszynki” do Pressingu by biegał po 12 km per mecz.
Ale gdyby tez nie Szobo to nasz środek pola by wyglądał śmiesznie, bo Mac zaczął grać od grudnia gdzieś. Węgier niestety został zajechany.

11 polubień

To prawda i był moment, że SZobo naprawdę dawał radę w takiej roli. Jednak po kontuzji coś siadło i przede wszystkim stracił sporo na pewności siebie. Tą pewnością siebie, takim dobrym cwaniactwem biło od niego na początku sezonu, a potem był jakby cieniem samego siebie. Na lzejszych nogach i właśnie w bardziej swobodnej roli to będzie przekozak, jeszcze też pamiętajmy, że chłopak za parę miesięcy skończy dopiero 24 lata, więc tam pole do poprawy jest spore.

1 polubienie

Zresztą Luiz jest w związku z Alishą Lehmann, największą gwiazdą kobiecej drużyny AV, więc to pewnie czynnik dodatkowo utrudniający wyciągnięcie go z The Villains. Swoją droga będę zdumiony jeśli Emery wypuści któregokolwiek z kluczowych zawodników, przed startem sezonu, w którym wracają do Ligi Mistrzów