Rozważania transferowe (dyskusja)

Przecież każdy głupi jak patrzy na tą frużhnę to widzo że brakuje DM

Skończymy jak Ajax zobaczycie. Tam też mialo być swietne zarządzanie, ogarnięci ludzie na stanowiskach. A wpadli w gowno z ktorgo nie potrafia wyjsc, przez sknerostwo i brak checi w finansowanie zespolu.

4 polubienia

Przypominam Liverpool is BUSY on August
To wygląda tragicznie jeżeli spojrzymy jak wygląda ta kadra i na ich kontrakty i każdy wie to noe od dziś ale nie wiedzą tego nasi kochani ludzie którzy stoją za sterami tego klubu

1 polubienie


Niepokojący śmiech dochodzi z Niemiec

7 polubień

Ale przez dwa lata nie było Edwardsa, więc kto jest z tego grona odpowiedzialny za nie przedłużenie im kontraktów w momencie kiedy stwierdzono, że nie będą ich sprzedawać? Ja wielokrotnie pisałem, że jestem fanem sprzedawania zawodników kiedy są cos warci, a nie puszczania ich za darmo. :slight_smile:

1 polubienie

Joyce za tekst, że Gravenberch sobie poradzi na DM, bo zagrał jeden dobry mecz towarzyski to powinien polecieć na tier10. Propagandysta nie dziennikarz

5 polubień

Tani populizm? A niby dlaczego? Napisalem, moze nie caly tydzien bo napisalem w tym czasie ledwie kilka postow, ale ze 2-3 razy wspomnialem, ze czuje, ze i tak Bask do nas przyjdzie. Rozumiesz - do pewnych rzeczy czlowiek tak bardzo obniza oczekiwania, ze wydaje mu sie, ze pewnego dna nie da sie juz przebic. Myslalem, ze jestesmy na tym dnie od roku, ale jednak - Edwards & Hughes dowiedli, ze da sie upasc nizej. Zaskoczyli nawet mnie, pieprzonego malkontenta.

Tak napisalem? O żesz… nie wiem gdzie. Ale pewnie tak jest skoro tak mowisz.
Odlot za daleki znowu.

Stillera nie znam. Varele widzialem pare razy - fajny grajek. Szkoda, ze tu nie przyjdzie.

Teoria spiskowa to by byla gdyby taka hipoteza byla niczym niepoparta. Fakty sa takie, ze to 3 lub 4 letnie okienko gdzie dokladnie taka sytuacja sie powtarza. I to nie sa jakies bajki czy domysly. Wszyscy wiedzieli, ze Zubi kocha RSSS, wszyscy wiedzieli, ze Tchoumeni chce do RM, znakomita wiekszosc szybko sie zorientowala, ze Jude pojdzie do RM, a Caicedo to w ogole z dupy wzieli.

Bo numeru dwa na liscie nie ma. Mozna wątpić czy był w ogóle numer jeden. :wink:

Mozna mu zarzucic chociazby to, ze manipuluje naiwnymi kibicami, na ktorych FSG pluje od wielu lat. Manipuluje przeciwko trenerom. Manipuluje przeciwko pilkarzom. Zwykla syfiasta tuba propagandowa, a nie zadne zrodlo informacji.

Ale my juz jestesmy w dupie. To (i poprzednie) zawalone okienko stawia nas w sytuacji gdzie za rok bedzie trzeba wzmocnic CB, LB, RB, DM, RW i najprawdopodobniej mowimy tutaj o gotowych produktach gotowych na walke o Top 4 / LM.

Kolejny, ktory nie rozumie jak dzialaja klauzule.

To chyba juz jakies objawy: Syndrom sztokholmski – Wikipedia, wolna encyklopedia

ps.
Czyli nie zartowali z tą formą w sparingach. Slotboll ogral rywali, to cyk transfery niepotrzebne. xD

5 polubień

I dobrze że nie sprzedawaliśmy Salaha bo te 200 baniek to by nie poszły na transfery tylko by magicznie zniknęły w kieszeni właścicieli

3 polubienia

spokojnie, właściciele sobie zaraz kupią klubik w usa, oni mają ważniejsze sprawy na głowię niż liverpool. Mam nadzieję że lokalsi się w końcu ogarną i okażą niezadowolenie, no ale niestety znając życie to nic z tego nie będzie i będziemy się męczyć z tymi terrorystami z zarządu jeszcze długie lata

ale lokalsi to są chyba zadowoleni

Proponuję Meliskę wszystkim bo na ten cyrk transferowy nie da się patrzeć

2 polubienia

My przedewszystkim przespaliśmy okienko po wygranym mistrzostwie. Wygodna wymowka w postaci coivida gdzie byliśmy u szczytu potegi i moglismy celowac realnie w gwiazdy swiatowego futbolu. Od tamtej pory notujemy regres kadrowy. Troche to przypudrował Klopp kilkoma garnkami i finałem LM. Mamy duzy problem i to wina głownie FSG bo w te bzdury ze Klopp blokował transfery bo zbyt bardzo sie przywiązywał do piłkarzy nie chce mi sie wierzyc. A nawet jeśli to teraz powinniśmy mieć gore złota do wydania. Nasze gwiazdy sa na ostatniej prostej wielkiego grania a my oprócz Macalistera nie ściągnęliśmy pilkarza ktory wskoczył na top poziom chyba od czasów fabinho

No tak, ale trzykrotnie przegrywaliśmy mistrzostwo o punkty z klubem, którego nigdy nie powinno być w tym miejscu. :slight_smile:

Wiecie co mnie śmieszy? Przez dwa lata nie udało się znaleźć zastępcy Fabinho, a za rok trzeba będzie jeszcze szukać zastępcy van Dijka, Salaha i Trenta :joy:

10 polubień

Ale jest czy nam sie to podoba czy nie. Przy opieszałosci włascicieli ich prawie ogrywaliśmy. No właśnie prawie. Wystarczyło pomóc Kloppowi bardziej a nie chowac wszystko w skarpete

1 polubienie

Sepp van den Berg, Doak, Bradley. Nie musisz dziękować ma się ten zmysł.

2 polubienia

Te okno to jest jakiś sabotaż. Caly nowy pion sportowy jest od czerwca. Okno otwarte od 14 czerwca . Pół czerwca caly lipiec żadnych konkretów transferowych. Wymówki że czekamy bo euro bo copa america bo jeszcze nie wszyscy wrócili z wakcji . I po pierszym fiasku teksty że w sumie to juz marne szanse że będziemy kogoś szukać bo malo czasu .
A takie były deklaracje że w sierpniu będzie dużo sie działo

1 polubienie

Trzeba wreszcie powiedzieć że FSG, zarząd i dziennikarze klubowi to komitywa, która nas kibiców że tak to ujmę :point_right: :ok_hand:

A my i tak będziemy wdzięczni jak :baby:

Klopp wiedział to przez długi czas, a zostal tu tak długo tylko ze względu na miłość jaką nas darzył. Kiedyś się dowiemy prawdy. Jak nie od niego to od jego współpracowników. Bez powodu się tak nie postarzał, to był długotrwały stres.

8 polubień

Lokalsi to są przeciez zachwyceni. :slight_smile:

Najlepsze sie dopiero zacznie jak Slot wyleci z poczatkiem sezonu 25/26, w ktory wejdziemy bez kilku kluczowych graczy, a na jego miejsce przyjdzie jakis Roy Hodgson 2.0. Drugiego takiego naiwniaka jak Klopp juz nie trafimy, niestety.

3 polubienia

Ewentualnie można pogrzebac w klubach typu Stoke, Burnley. Może uda nam się ściągnać nową generację Poulsenów i Konchesky’ich. Do tego usilnie dążymy

3 polubienia