Rozważania transferowe (dyskusja)

Klopp i jego władza z transferami i budżet ponad 200mln funtów? Nieee! Klopp te pieniądze by zmarnował. Na taką sumę potrzebny jest porządny dyrektor sportowy oraz ten nasz komitet, którzy spożytkowali kasę za Cou i innych… Od czasu gdy Jurgen ma większy wpływ na transfery zatraciliśmy trafność co do piłkarzy, których sprowadzamy. A sprawa jest prosta, kupujemy konkretnych piłkarzy za dużą sumę pieniędzy a nie piłkarzy pasujących do profilu jaki potrzebujemy oraz systemu, który wypracowaliśmy przez lata.

Scorpion
Myślisz, że za rok araby nie zesrają aby mieć Salaha w swoim składzie? Oferta będzie podobna co do tej niby teraz… oni nie patrzą na lata do końca kontraktu jakiegoś piłkarza

4 polubienia

To jedyna szansa aby za Salaha tyle kasy zgarnąć. Tyle, że jak mamy 100 mln i nie chcemy nikogo kupić, to co nam da 300 mln na transfery?

Już nawet portale żyjące z plotek z nikim nas nie łączą, bo wiedzą, że nic się nie wydarzy i stracą na klikalności. A to wszystko na tydzień przed końcem okienka, mając 2-3 wielkie braki na kluczowych pozycjach.

Jestem ciekaw, jaka by była reakcja kibiców, po sprzedaży Salaha. Ten sezon i tak jest stracony bez DM i ŚO. A oni nie przyjdą.

Sprzedać i cały skład za 1 mld €, na co komu jakiś klubik piłkarski jak można ogarnąć kobiecy golf i jakiś bejsbol, może na paletki zostanie jeszcze.

5 polubień

Ja myślę że bardzo głośna, dosadna i konkretna. Ludzie byliby serio niezadowoleni

Już taka powinna być teraz, bez sprzedaży Salaha. To okienko jest katastrofą.

Może sobie pomyśleli, że skoro nie mogą całego klubu sprzedać, to “na sztuki” będą xD

1 polubienie

Powinniśmy już dawno sprzedać Salaha i w jego miejsce kupić Kudusa, ja na pewno nie będę tęsknił za pięknymi dryblingami i mocarnym strzałem z lewej nogi,nie wspominając o prawej, bo ta nadaje się tylko do tramwaju….Kudus zjada Salaha na śniadanie.

Weekend wjechał #znaki

5 polubień

Prawda…

Ale sprzedaż Salaha myślę że przelała by czarę goryczy…

Wstrząs jest potrzebny. Tak to widzę.

To ja już wolę sromotny wpierdziel od Newcastle niż odejście Salaha XD

Ja tego nie rozumiem, w Memchesterze Glazerowie regularnie wzmacniają zespół,a kibice i tak protestują przeciw nim, a u nas w klubie kibice siedzą cicho mimo, że jest więcej powodów do protestowania

1 polubienie

“Rozważania i spekulacje transferowe”, a ostatnie wpisy w tym wątku totalnie przestrzelone.

1 polubienie

Co by się działo w przypadku odejścia Salaha? Normalnie by się działo… po staremu. Tydzień płaczu, że Liverpool spada do Championship, a następnie po trzech z rzędu wygranych meczów bez Salaha szanowne grono by się przekonało, że Szoboszlai na skrzydle to całkiem mądre posunięcie. Odejście Salaha musiałoby się wiązać z tym, że obowiązkowo w zimę Klopp musiałby chcieć dwóch pomocników.

1 polubienie

Bo nie ma o czym pisać niestety

Ale jak Sobo pójdzie na skrzydło to kto miałby grać w środku?

Tam oprócz niego nadaje się tylko Mac Alister.
Reszty na ten moment nie ma co liczyć.

Tak jak samo odejście Salaha to dla mnie nie byłby Problem przy nowych transferach, a wiemy jak to wygląda w klubie na ten moment.

Brakuje nam piłkarzy do podstawy i na ławkę.
Pozbywanie się podstawowych piłkarzy przy dużych brakach w kadrze to raczej nie najlepsze posunięcie.

Bedziesz podziwiać Kudusa, ale w West Hamie :slight_smile:

Nawet za 500 nie sprzedawać bo wszystko pójdzie na golfa.

By the way, wielka przebudowa, miliony na transfery. Wydawałoby się, ze wówczas znajdziemy się wysoko w tabelkach opłat, ale FSG to geniusze i potrafią drobnymi nakładami zbudować potęgę - Legendy.

Zgadzam się z tym, co napisałeś, z tym, że na skrzydłach grałbym z zamianą stron Jotą i Diazem.
Sobo to w środku to konieczność.

Umowa do:
30 cze 2027
na transfermarkt taki jest wpisany kontrakt Endo. Geniusze transferow i podpisywania kontraktów.
I tym sposobem mamy zablokowane HG na 4 lata i będzie sobie ostatni sezon lub dwa wchodził jak Milner na 5 min.

A kto powiedział, że go wypełni o.O?