Rozważania transferowe (dyskusja)

Zgadzam się, ja Trenta będę bronił, bo musi łapać kilka srok za ogon. Gość jest prawym obrońcą, środkowym pomocnikiem i jeszcze czasami skrzydłowym. Ma miliard zadań, a żadnego backupu. A potem zdziwieni, że się spóźnia do obrony i że popełnia błędy… No niestety, jak się gra na 2-3 pozycjach na raz i 60 spotkań w sezonie to takie są efekty.

8 polubień

Jeśli się znów nie dostaniemy do LM to wina będzie wyłącznie Kloppa skoro rzekomo on decyduje o transferach bo patrząc na naszą obronę to dalej będą w nas wjeżdżać jak w wypiętą prostytutkę.
Prawy obrońca, DM i środkowy obrońca to był nasz obowiązek by zyskać przy dwóch transferach, trzech piłkarzy z Trentem w środku. Ale po co? Widocznie 50 straconych goli w lidze to nie tak źle.

1 polubienie

Moim zdaniem LM lekko robimy bez Endo i Ryana, przy dorzuceniu obrońcy i problemach City będzie walka o mistrzostwo, bez obrońcy trochę zabraknie

Højbjerg Na wylocie z Tottenhamu a my nawet nie spoglądamy w jego kierunku :sweat: zapewne dopniemy tylko Ryana i kończymy okienko.

1 polubienie

I bardzo dobrze, że nie spoglądamy. To dość ograniczony piłkarz i sam fakt, że się go pozbywa klub pokroju Tottehamu wiele o nim mówi. Szczególnie teraz, kiedy Totteham przestał być betonowy jak za poprzednich trenerów.

4 polubienia

Ja bym się tak nie rozpędzał. Jak na razie mamy dużo więcej punktów w tabeli niż wynikało to z naszej gry. Zaliczyliśmy szczęśliwy remis z Chelsea, gdzie na dobrą sprawę powinniśmy mecz przegrać i nikt nie mógłby miec o to pretensji. Tak samo z Newcastle wygraliśmy, ale tam było tyle szczęścia, że mam nadzieję, że nie wyczerpaliśmy całego zapasu.

Jeśli będą omijać nas kontuzje i wykorzystamy problemy rywali to TOP4 jest w zasięgu, ale o mistrzostwie to ja bym nie rozmyślał

2 polubienia

A teraz myk Doucure i Hincapie jescze w last hour…
I całe forum naj**ne xD

4 polubienia

To jak Panowie. Będzie coś w stylu last minute?

Holendra można zarejestrować jako u21, i wciąż mamy wolne 1 miejsce dla non-homegrown?

Ale od tego sezonu jeśli dobrze rozumiem top5 daje miejsce w LM

Jeszcze chociaż obrońcę i będzie w miarę ok jesli w zimę pójdziemy po spd z prawdziwego zdarzenia

1 polubienie

Było by to najlepsze okienko od lat. Bo póki co jest dobre.

Stare dobre next summer czy tam winter, jeśli teraz nie poszli to już widzę jak idą w zimę

Zgadzam się że pojawią się nowi dobrzy śpd, ale od wczoraj czytam o tych podwójnych pivotach czy jak to się tam nazywa i że my po prostu nie chcemy defensywnego pomocnika więc wątpię że taki przyjdzie w zimie

André jest klepnięty na 90%.

Zawodnika, który nie jest SPD w typie destruktora.

Anyway:
Teraz zabawa szklaną kulą/wróżenie z fusów po herbacie.

Ja myślę, że Gravenberch będzie szykowany do grania w double pivocie z Maciem. Endo prawdopodobnie będzie grał w meczach z kategorii „niżej bronimy” - czyli w tych trudnych.

A tak- Kloppowi może zależeć na progresji i intensywności i to może dać mu środek Mac-Szobo-Graven.

Ewentualnie Endo wypadł tak niesatysfakcjonująco, że idziemy po Ryana, bo Klopp będzie wyraźnie ograniczał występowanie tego pierwszego.

5 polubień

Swietny transfer, ktory trzeba łatać i spychać do głębszej roli po rozegranych 80 minutach w dwoch spotkaniach. xD

5 polubień

No wiadomo że jest za wcześnie na rozliczenia, ale jak tak jest to ktoś kto jest za to odpowiedzialny powinien mieć zsyłkę do obozu pracy na syberii.

1 polubienie

Jeden gościu na forum napisał genialne zdanie. Piłka nie lubi próżni. Caicedo np na dobrą sprawę objawił się dopiero w tamtym sezonie. Za rok pewnie o innym młodym ŚPD będzie głośno na świecie. A być może właśnie wtedy my wkroczymy do akcji. Narazie wzięliśmy dwóch młodych i ogranych CM i jednego młodego CM z gorszym ostatnim sezonem. Ten CDM o którego wszyscy krzyczą przecież przyszedł. Niestety w formie budżetowego półśrodka (Endo) ale przyszedł. Po prosty wzięliśmy opcje G czy tam H i tyle.

80 minut w dwóch spotkaniach to jest już bardzo miarodajne, są na przykład zawodnicy którzy po rozegraniu dość kiepskich 559 minut w 34 meczach potrafią wzrosnąć na wartości ponad 100%

1 polubienie

Wziąć ŚO, oddać Thiago do Arabii Saudyjskiej, tam chyba okienko jest dłuższe… Hiszpan nie zdążył wrócić do skladu, a już mu się coś odnowiło, niewielki będziemy mieli z niego pożytek.
W cieplym i suchym klimacie może miałby mniej problemów niż w wilgotnym i chłodnym Liverpoolu.

Oj Lucass, Lucass. Bellingham tez mial byc przez nas klepniety, ale chyba pomylil samolot bo wyladowal w Madrycie