Rozważania transferowe (dyskusja)

Chłopak ma siedemnaście lat. I tak byśmy nie mieli z niego pożytku. U nas utalentowana młodzież zamiast grać to się leczy, jak Bajcetic, Doak, Gordon, Ramsay.

Nie wiem czy ktoś już o tym wspomniał ale Gabriel Moscardo i Lucas Beraldo, którzy byli z nami łączeni są obaj dogadani z PSG według Romano

Nie róbcie sobie nadzieji na transfery zimą do klubu . Szkoda nerwów

1 polubienie

Nauczony naszym minimalizmem na rynku transferowym nie robię sobie nadziei, natomiast biorąc pod uwagę nasze aktualne potrzeby, a przede wszystkim kontuzje dwóch lewych obrońców to ten transfer Inacio wydaje się tym, którego naprawdę potrzebujemy. Lewonożny stoper, który krótkotrwale pomógłby Gomezowi załatać dziurę na lewej obronie, a w dłuższej perspektywie byłby zastępstwem dla Matipa na środku obrony. Wydaje mi się, że ostatnia długotrwała kontuzja Kostasa oraz co by nie powiedzieć coraz lepsza gra Endo mogą sprawić, że jeżeli wykonamy jakieś ruchy transferowe w styczniu to prędzej pójdziemy po Inacio niż po klasowego ŚPD. No ale nasz klub nauczył nas już wielokrotnie, że ruchy transferowe często nie mają nic wspólnego z logiką więc ja się nie nastawiam na żadne transfery, a każdy ewentualny transfer potraktuję jako miłe zaskodzenie :smiley:

Hehe historia ponownie zatoczy koło.
Na początku okienka ściągniemy jakiegoś obrońcę na promce za 30/40 milionów, każdy z nas sobie pomyśli o kurde będzie w końcu dobre okienko czekamy za ŚPD i kogoś na skrzydło kto może grać za Diaza i być może odciążyć Salaha.

Do końca okienka już nikogo nie ściągniemy po czym będziemy czekali na lato i obiecaną od 4 lat rewolucje składu.

Po czym przez braki kadrowe zabraknie nam paru punktów na koniec sezonu.

Ja uważam, że próba pozyskania w styczniu Gonçalo Inácio byłaby jak najbardziej logicznym ruchem, zwłaszcza w kontekście kontuzji obu naszych lewych obrońców. Portugalczyk ma raptem 22 lata i choć z reguły występuje na pozycji stopera, może też występować z lewej strony defensywy. Byłby, zatem, dla nas opcją zarówno krótkoterminową na pozycji lewego obrońcy, jak i opcją długoterminową na pozycji środkowego obrońcy. Liverpool nie lubi sprowadzać nikogo “na chwilę”, a ewentualny transfer Inácio zaspokoiłby pełen wachlarz naszych potrzeb - na teraz i na przyszłość. Ja jestem zdecydowanie na tak.

1 polubienie

To konto to jest fake, już wcześniej to było zdementowane.

Inacio, Zubimendi i mamy piękne okienko zimowe.

A jakbyście mieli do wyboru, nowy b.dobry LŚO albo nowy b.dobry DM to co byście wybrali?

Na tą chwilę jest wybór raczej jednoznaczny.
A kto według ciebie jest dobrym DM?

W tej sytuacji którą mamy? LŚO. Endo okazał się być niezłym grajkiem, więc problem się zmniejszył

Ja poszedłbym jednak w DM i przesunął Alexisa wyżej. A jeśli móglbym coś dodać od siebie to kupiłbym bocznego obrońcę mogącego grać na obu flankach i przesunął TAA do środka. Na to okienko widział PO i DM.

My zaraz nie będziemy mieli kim grać w obronie a wy chcecie defensywnego pomocnika kupować? Przecież w pomocy mimo dużych braków i tak jest kim grać. Endo jest w bardzo dobrej dyspozycji, i jako pomocnik to chyba najlepiej póki co gra. Zaraz wraca Alexis, być może za niedługo wrócą Thiago i Bajcetić więc nie ma co kolejnego dokupywać, gdzie w obronie nie mamy żadnego zdrowego LO, a i środek obrony wisi na ostatnim włosku. ŚO to priorytet na te okienko o ile ma być jakieś wzmocnienie.

Obrońca teraz to priorytet, co nie zmienia faktu, że klasowy DM musi przyjść, jeśli ta drużyna chce walczyć o coś więcej niż top 4 w tym, czy przyszłym sezonie.

To już raczej opcja na lato. Moim zdaniem klub potrzebuje nowego ŚO, defensywnego pomocnika i napastnika - typową 10, i możemy walczyć na wszystkim frontach.

Ideałem na zimowe okienko byłby transfer Bruno i Inacio. Obaj mają klauzule i cała operacja powinna wynieść około 155 milionów funtów. Jest to realne do zrealizowania.

1 polubienie

przeciez wrocili Willams i Philips

2 polubienia

Tak, na pewno wyłożymy zimą 150M z góry. To nie jest FIFA.

Zainteresowanie obrońca Sportingu, ten Pedro Almeida to rzetelne źródło?

https://twitter.com/pedrogva6/status/1737450263265349835