Rozważania transferowe (dyskusja)

Rok przestepny to i prima aprilis przeniesli z 1 kwietnia na …styczen :rofl:
Tak wiec nie ma sie co ograniczac i do Kyliana wezmiemy jeszcze Palhinhe oraz Osimhena!

2 polubienia

Ja już wielokrotnie pisałem - dajmy spokój z tym Mbappe. Wiadomo, że to nie transfer w naszym stylu. Nie udało się ściągnąć Bellinghama a co dopiero Kyliana… Real specjalnie nie ściągnął napastnika i zaryzykowali cały sezon gry bez klasycznej 9 byle zachować miejsce dla Francuza. Nie ma szans żeby go odpuścili. A my nie stworzymy takiego komina płacowego, nawet dla Mbappe . Można go było kupić z Monaco, teraz to mrzonki. Po co o tym pisać? To wymysły mediów żeby zdobyć “klikalność”

1 polubienie

Podbijanie ceny, ruchy samego otoczenia Mbappe. Oczywiście, że go nie kupimy. Nagle jakiś szon ma 5x więcej od Salaha albo Van Dijka zarabiać? Żaden piłkarz nie jest tyle wart.
Nam potrzebny jest ŚO i nie trzeba wzmacniać więcej pozycji. Ew. w lato śpd oraz zastępstwo Salaha i tyle.

1 polubienie

Ja wiem, że to jest dział o rozważaniach i spekulacjach transferowych, ale według mnie temat Mbappe to powinien być w dziale humor. Już nawet nie poruszając tego, że on obraża się na grę na środku ataku i chce grać wyłącznie na lewym skrzydle gdzie mamy akurat 4 możliwości ( Diaz, Gakpo, Jota, Nunez ) to nie do ogarnięcia jest kwestia finansowa tej transakcji. To jest tego typu ,darmowy transfer", że za podpisanie kontraktu i prowizje dla agenta trzeba pewnie dać w okolicach 80-100 mln funtów, a sam piłkarz pewnie nie wyobraża sobie gry za mniej niż 500 tyś funtów tygodniowo i nawet gdyby rzeczywiście Nike dołożyło się do jego tygodniówki to itak ciężko mi sobie wyobrazić, aby to nie wpłynęło na morale drużyny. Z powodów finansowych rezygnowaliśmy z o wiele tańszych zawodników, także jakiekolwiek jaranie się możliwością jego przejścia do nas jest niepoważne.

nie no po prostu ludzie z 04.01 zrobili 01.04 stąd takie głupie pomysły czwartego stycznia.

No tak z tego samego powodu nie kupilibyśmy rok temu tam Kevina de Bruyne, bo na tej pozycji grał już Henderson.

Pamiętam czasy Beniteza, jak zamiast kupić 1 piłkarza za 20mln kupowaliśmy 4 za 5mln i każdy okazywał się flopem. Wtedy każdy mówił, po co kupować 4 piłkarzy jak mogliśmy za ten hajs mieć 1 kozaka, jak np. Torres. Teraz jest narracja, że po co kupować 1 piłkarza za 120mln skoro można mieć za tę cenę kilku. Kibice to taka dziwna społeczność, że nieważne co zrobisz to inaczej robiąc jest lepiej. Grasz Bajceticiem? Nie no za młody jest nie można opierać się na młodym graczu. Kupujesz 30 letniego azjatę? Nie no ktoś młody mógłby grać na lata np. taki Lavia. Sprzedalibyśmy Salaha za 200mln funtów? Nie no Salah więcej nam by dał, nie da sie go zastąpić. Zaraz przyjdzie gorszy okres Salaha to zacznie się gadanie: No a mogliśmy mieć 175mln funtów za niego. I tak w kółko i kółko. Kibicom nie dogodzisz.

A co do Mbappe to niestety, ale to głośne nazwisko, tylko nikt w klubie nie pracuje nad tym transferem. Nawet jeślibym bardzo chciał i wierzę, że Klopp by wyciągnął z niego jeszcze więcej, to niestety bez szans ten transfer. Dziennikarze wyliczyli, że podpisanie Mbappe to koszt dla Realu 120mln euro, które można amortyzować na 5 lat. Czyli wychodzi około 24mln euro na rok w koszta. Z naszymi właścicielami niestety to nigdy nie przejdzie, bo Amerykanie mają inne zabawki. Nie inwestują już prawie nic w klub ich najnowsza zabawka to golf i na tym się niestety skupiają. Dopóki nikt nie wyliczy w klubie, że Mbappe nam zarobi więcej przez te 5 lat to nic z tego. A że dajemy sobie radę bez niego to możemy się w trąbkę pocałować i niestety możemy zpaomnieć o Francuzie.

1 polubienie

Źródło średnie ale zobaczymy

Bardzo realny transfer, tak na 0,0001% do niego dojdzie

3 polubienia

Myślę że transfer na lato.

Ogólnie to proponował bym transfer João Neves z Benfiki. Będzie z niego kozak :grin:

Olise to chyba najlepsza opcja jako następca Salaha. Tylko kiedy nastąpi koniec Egipcjanina? Raczej wątpię, że Olise przyjdzie gdy nie ma szans wygryźć Salaha, a np. w takim City by mógł grać od razu na swojej pozycji.

Jak to kiedy? Fizycznie pociągnie jeszcze kilka lat ale jak latem zgłoszą się Araby ze 150 bańkami to będziesz miał koniec Salaha w LFC. Ważne by zakontraktować następcę PRZED sprzedażą Egipcjanina.

Chcecie wymienić Salaha, który ma końskie zdrowie na gościa, który często ma kontuzję? Aha

Najlepszy transfer na lato to nowy kontrakt dla Salaha do 2025 minimum. Zagra jeden gorszy sezon to będzie można go wysłać na emeryturę do Arabii. W tym sezonie gra kosmicznie, więc powinien zostać na kolejny sezon. Koniec tematu

8 polubień

Nie chcę wymieniać Salaha tylko transfer Olise wydaję mi się nierealny jak jego pozycja jest zabetonowana przez Egipcjanina.

Ciekawy artykuł dla fanów Mbappe :sweat_smile:

Stawiam, że koniec końców zostanie. W żadnym europejskim klubie nie dostanie tyle kasy i władzy ile ma w PSG. Do tego jakiś sentyment do Paryża, bo jak się nie mylę to w tym mieście się wychował.

1 polubienie

Tylko w Paryżu nic nie wygra. L1 to ogórkowa liga i nikt nie liczy się z tamtejszym mistrzostwem. Jeśli ma jakieś ambicje piłkarskie to na pewno poszuka innego kierunku. Trudno mi uwierzyć, że wybrałby Liverpool, ale kto wie co tam się dzieje za kulisami. Na pewno byłaby to największa bomba transferowa w historii klubu.

Nikt poza Realem nie jest zainteresowany Mbappe, więc znowu zaczęli wykorzystywać Liverpool, żeby podbić ofertę kontraktową. Pozdrawiam każdego kto myśli, że jeden z najbardziej chciwych piłkarzy młodego pokolenia będzie chciał kopać tutaj piłkę za 300k tygodniówki kiedy w Realu Madryt dostanie dwa razy tyle, w PSG cztery razy tyle, a w arabii 10 razy tyle. Bajki dla debili

13 polubień

Nigdy nie wiadomo już raz byli blisko. Teraz rozsądniej budują kadrę wokół Francuzów i młodych zawodników. Zdobycie pierwszej w historii klubu ligi mistrzów dla klubu z rodzinnego miasta to było by coś co smakuje wyjątkowo(już pomijając wcześniej wspomniany argument władzy i kasy). Zawsze może przedłużyć na 3 lata i jak nie wyjdzie to odejść w wieku 28 lat czyli teoretycznie w takim wieku, którym zaczyna się prime.

Posłucha się mamusi i wybierze Liverpool FC​:smirk::joy:

Też uważam, że zostanie w Paryżu. Możliwe, że są nawet powody o których my kibice możemy nie mieć świadomości. Niemniej to najlepszy piłkarz tej generacji więc bym zesrał się ze szczęścia gdyby przyszedł.

1 polubienie