Rozważania transferowe (dyskusja)

Przecież to się nadaje do działu humor xD

10 polubień

po czym nie odpalają jak Nunez i jesteśmy 210mln w dupe.

Cunha ma jeden dobry sezon, tak to skutecznosc gorsza niz Nunez. Gyokeres ma liczby na poziomie Nuneza w tej samej lidze, moze tak samo skonczyc. Watkins ma w tym roku juz 29 lat i tak naprawdę pierwszy sezon, że można powiedziec, że odpalil. Osimhen co 2 lata będzie latać na puchar.
Isak za Nuneza to bylaby idealna zamiana - obu druzynom by pasowali stylem.
Ogólnie wszyscy pewnie cena pod 100mln, więc bardzo duże ryzyko wtopy.

Jeśli ktoś wierzy w wielkie transfery to chyba ma słabą pamięć. Ja się rewolucji nie spodziewam. 2 czy maks 3 transfery to będzie nasz cel w to okienko. Rok temu było sporo zmian. Teraz odejdą Matip i Thiago po zakończeniu kontraktów. Kupimy pewnie stopera i kogoś do pomocy i to by było na tyle. Znając FSG to wielkiej kasy nie wyłożą, Arne będzie musiał sobie radzić z tym co jest obecnie

Co konkretnie przyjacielu?

@DarwizzyKing wszedł tu z buta i ustawia wszystkich po kątach :rofl:

Lista marzeń. Dorzuciłbym Diomante :disguised_face:

Nuneza no niestety trzeba chyba sprzedać a w jego miejsce jakiś inny goleador. Tylko trzeba pamiętać, że Osimhen niekoniecznie da lepsze liczby bramek i asyst. Zapewne da lepszy kolektyw i systematykę akcji zamiast chaosu.

1 polubienie

Ty naprawdę chciałbyś dać 120 za Osimhena? Przecież to Nunez 2.0, tylko pomalowany na czarno. Jeden dobry sezon w karierze, a tak to kopie się po czole. Plus wyjazdy na puchar szamana.

2 polubienia

Jeżeli z naszej piątki napastników moglibyście się pozbyć tylko jednego zawodnika to kogo? Bo ja mam dylemat między Diazem a Nunezem?

Nunez wyjazd.

Klub szuka nowego napastnika i jest to priorytet:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1787421098881032404

Także w klubie też stracili cierpliwość, a skasowanie zdjęć na profilu Darwina, tylko potwierdza teorię, że Nunez jest na walizkach.

1 polubienie

Diazem? Przeca chłop ciągnie od stycznia naszą ofensywę…Gdyby nie on to nie wiem jakby to wyglądało. W tym roku nasz najlepszy ofensywny zawodnik.

Darwin na sprzedaż pewnie bo ponoć napastnik to nasz priorytet na to okienko zaraz obo ŚO

Nie no bądźmy fair, jeśli Nunez w odstawkę to Diaz tym bardziej. Punktuje najgorzej z zespołu

Po prostu mankamenty Diaza nie są tak widoczne jak Nuneza, ponieważ Nunez dochodzi do wielu sytuacji, które marnuje, natomiast Diaz do tych sytuacji dochodzi rzadziej, bo kiwa się sam ze sobą przy bocznej linii. Warto dodać, że jak Luis jest zajęty cyrkowymi sztuczkami na skrzydle, defensywa rywala dostaje ogrom czasu, żeby wrócić i się ustawić. Dobrze drybluje, ale niewiele z tego wynika.

5 polubień

I Nunez, i Diaz są do sprzedania w to okienko. Na lewej mamy Gakpo i Jote, a to wystarczająca liczba na sezon.

2 polubienia

Dużą przewagą Diaza jest to że zarabia psie pieniądze jak na dzisiejsze standardy.
Ktoś taki dodając do tego że nie kosztował jakieś gigantycznych pieniędzy (Chociaż małych też nie) Może nawet siedzieć jako bardzo dobra jakościowo opcja nr pięć. Z Nunezem jest trochę inny problem bo nie wiem jak można by trzymać gościa za 90 000 000 na ławce jako piątą opcje do ataku.

2 polubienia

Generalnie zgoda, aczkolwiek Nunez gra na nieco innej pozycji i ma wiecej szans na strzaly i bramki. Ogolnie cala ta ofensywa jest w tragicznym stanie, jedyny naprawde wartosciowy gracz z przodu do Salah i jak dla mnie jedyny pewniak do pierwszego skladu w przyszlym sezonie. Reszta to albo poziom ławki, albo do odstrzalu.

Czyli w dwoch slowach… zle drybluje. :smiley:

Taa, jeden jest obecny 3 razy w roku, a drugi to poziom max ławki zespołów Top 6. Nic nie mamy na lewej.

To by bylo prawidlowe myslenie… gdyby byl on warty te 90 000 000. Trzeba pamietac, ze za tyle to my go kupilismy, a jego realna wartosc teraz jest znacznie mniejsza - pewnie w przedziale 40 - 50 mln. I trzymanie goscia za 40 000 000 na lawce ma o wiele wiecej sensu. Trzeba zapomniec o tym za ile go kupilismy bo ta kwota nie byla adekwatna do jego umiejetnosci - ani wtedy, ani teraz. Po prostu trzeba myslec czy taki typ zawodnika o tej charakterystyce i takim poziomie umiejetnosci przyda sie na lawce czy jednak za te 40-50 baniek z jego sprzedazy mozemy miec lepsze opcje. Nie jestem przekonany, ale moze Edwards & Co. beda w stanie wyczarowac jakies ciekawe opcje.

1 polubienie

Isak, Openda z bardziej oczywistych (chociaż po niestety… póki co słabym w ocenie transferze Nuneza raczej wolałbym zaryzykować i wydać więcej na kogoś pewniejszego), z mniej może Sesko? Poszukać może po rynku argentyńskim lub brazylijskim, jeśli już wszystkiego nie wykupił Real z innymi :joy:

Inna sprawa, że DM powinien być priorytetem i widzi to wiele osób tutaj, na tt/x, na redditach, wielu ekspertów wypowiadało się że Endo nie nadaje się na pierwszoplanową postać w zespole pokroju Liverpoolu, a póki co cisza… :expressionless:

Być może klub nie chce robić szumu wokół 6, bo to automatycznie utrudniłoby negocjację, gdyby inne kluby wiedziały, że jesteśmy pod ścianą. Wierzę, że Edek i reszta nie są tak uparci jak Klopp i już pracują nad tym tematem. Po cichu.

1 polubienie

Krótka piłka. Pozbyłbym bym się Nuneza i czym prędzej zadzwonił do Howe’go że kupuje Isaka.

1 polubienie

Tak naprawdę dwa dobre transfery dają nam pole do walki o mistrza.

Zmiana Nuneza na Isaka - mamy wykorzystane sytuacje z dużo lepszym procentem
Zmiana Endo na SPD wysokiej klasy i mamy dużo mniej strat oraz większe zaufanie graczy do „6”.

Reszta transferów to też ważne „zagrania” ale nie aż tak. ŚO, LO na lata, GK jeśli odejdzie Kelleher i najlepiej jakiś skrzydłowy.

Isak ma zbyt kruche zdrowie

3 polubienia

Co jest śmieszne? Rzucanie że klub wydać może 380 baniek, które uwalą FFP. Rzucanie że klub w ogóle ma takie pieniądze na wydanie.Rzucanie, że piłkarz X będzie kosztował tyle co na transfermarkcie. Rzucanie, że ktoś nam da 70 za Darwina, albo za Endo 20. Myślenie, że FSG przyklepie okienko transferowe gdzie w excelu pokaże się na czerwono 130 baniek na minusie.
Myślenie, że zakup Osimhena to dobry pomysł, gdzie gość ma nierówno pod kopułą.

1 polubienie

Naucz się kolego czytać pierwsze ze zrozumieniem a później komentuj

To zdanie ma znaczenie w mojej wypowiedzi, a jeżeli rzeczywiście nie zrozumiałeś co napisałem to współczuje