Rozważania transferowe (dyskusja)

i to w sumie nie był żaden noname w zeszłym roki i RB sciagnelo go za 40 baniek, dziś pewnie będzie trzeba dać co najmniej 2 razy tyle, chyba że mu jakąś klauzule znajdziemy :smiley:

@CzerwonyBartek to 250 baniek nie nasze jakos skromnie liczac :smiley:

Liverpool tanio skóry nie sprzeda w sprawie Kellehera:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1796573078153302338

Ale tyle potrzeba żeby być konkurencyjnym. Jak znowu zrobimy okienko 50/50 to napewno bie włączymy się do walki o najwyższe cele.

No prawdopodobnie nie, ale raczej nie po to bierzemy Slota i do tego jako trenera nie managera, żeby robić wielkie transfery, przygotowałbym się na kupowanie albo okazyjnie, albo talentów i to też raczej „okazyjnie”. Podpisanie stopera i 6 z zabezpieczeniem VVD, TAa i Salaha, lub jego zmiennika to będzie raczej max na te okienko.

Zdecydowanie jestem za. Uważam, że Mbeumo może być tak celnym strzałem jak Mane.




Belg to moje ciche marzenie na “9”. Jednak czytałem gdzieś na X w zeszłym tygodniu, że Lipsk nie ma zamiaru sprzedawać Opende w tym okienku, ponoć sporę zainteresowanie wykazuję Arsenal, co nie dziwi, Oni “9” potrzebują na gwałt.

1 polubienie

Arsenal to chyba idzie po Sesko a nie Opendę, dlatego też pewnie Lipsk będzie chciał zrobić wszystko żeby tego lata zostawić Belga. On ma klauzulę 80 milionów ale wchodzi dopiero po zakończeniu przyszłego sezonu

Może Lipsk przyjmie Nuneza w rozliczeniu za Opende? Wyjęcie Belga będzie bardzo trudną operacją, ale nie niemożliwą do przeprowadzenia. Klauzula zaczyna obowiązywać w przyszłym roku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby teraz podejść do negocjacji. Myślę, że oferta w stylu 60 milionów + Darwin i jakieś bonusy, mogłaby skłonić włodarzy Lipska do sprzedaży.

Openda to byłoby spore wzmocnienie. Chłopak poradził sobie w trzech europejskich ligach, a przy tym nie miał żadnej kontuzji do tej pory.

Sorry ale ja jakoś w Lipsku bym nie kupował. Póki co średnio jestem zadowolony z zawodników, ktorsy opuszczają ten klub do lepszych lig/klubów.

Upamecano, Konate, Keita, Dominik jakoś nie pokazują takich umiejętności jak w RBL.

A kupowanie z Schalke to już jest nieśmieszny zart… To jest średniak 2 poziomu rozgrywkowego w Niemczech, który przez większość poprzedniego sezonu był realnie zagrożony spadkiem.

2 polubienia

Deal zycia jak za zawodnika wartego 60 mln euro dalibyśmy zawodnika wartego 70 milionów euro + 60 mln euro w gotówce
image

17 polubień

Lipsk na pierwszy rzut oka wygląda na fajny transferowy kierunek, ale okazuje się , że mało który transfer od nich wypala i ja jednak bym przestał od nich kupować. Najlepsze nasze transfery były jak kupowaliśmy z angielskich średniaków ligowych wyróżniających się piłkarzy w odpowiednim wieku ( 24-26 lat) taki piłkarz już jest ukształtowany i gotowy wejść na wyższy poziom. Takie transfery to np. Wijnaldum, Mane, Van Dijk, Robertson, Lallana. W takie transfery bym celował ale najbardziej patrzyłbym na piłkarski wiek jak napisałem wyżej.
Ps. Szkoda, że Southampton przestało być nasza akademia bo tam zawsze fajnych piłkarzy wyciągaliśmy.

3 polubienia

Darwin wart 70 milionów? Oj, kolego tu się mylisz. Nunez to może 30 milionów jest wart.

1 polubienie

Trochę zgoda. + nie może mi wyjść z pamięci mecz Lipska w Madrycie z Realem gdzie Openda jak Darwin, marnował setki zawodowo.

Jednak nadal uważam że 9 powinna się u nas zmienić.

Mbeumo też byłby świetnym ruchem i uważam, że mógłby dać tyle ile dawał Mane. Od 2 lat w sumie widziałem go u nas ale wiadomo że nie ma tak gorącego nazwiska. Czy wolałbym Olise? Trochę inny piłkarz więc widziałbym tego i tego. Mbeumo może być alternatywą dla Kudusa, bo pewnie ten byłby droższy o 100%

Sorry wiem że Transfermarkt to gówno ale wciąż bardziej rel niż twoje widzimisię

4 polubienia

Możemy zapomnieć o wydaniu Darwina w rozliczeniu. W Fifie, managerze, czy innej grze można się tak po awic, chociaż i tam nie jest to nawet w najmniejszym stopniu opłacalny biznes. Nunez jest po prostu piłkarski dużo lepszy. Brakuje mu skuteczności i jeśli to poprawi, to mamy zawodnika na 25 bramek w sezonie. Sam Arne Slot podobno widzi w nim kluczowego zawodnika zespołu i nie dziwię się temu. Facet ma wszystko jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie, tylko ta głowa…
Jest nadal młody, a niepowodzenia z ubiegłego sezonu może przekuć w dobrą formę w nadchodzącym.

1 polubienie

Klub zwiększa intensywność kontaktów z Porto w sprawie Vareli, który ma klauzulę na poziomie 70 milionów:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1796663536690602308?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet|twtr^true

Myślice, że to dobry ruch i on może wypełnić nasza lukę na 6?

https://x.com/AnfieldEdition/status/1796823392047313252?t=K2NE-nSgmhquK0Eq0j48qw&s=19

To koniec Seppa po tej wypowiedzi.

Obejrzałem jeden mecz tego Opendy kiedy grał z Realem i miałem flasbacki Nuneza

1 polubienie

Czyli taki zajebisty jak Nunez to lepiej odpuścić. Chyba, że już zmieniłeś zdanie na bardziej popularną.

1 polubienie