Rozważania transferowe (dyskusja)

Ten sam gość kilka dni temu pisał, że SO jest absolutnym priorytetem. Dziennikarzyny nic nie wiedzą albo dostają z klubu sprzeczne informacje. Klub bedzie robił transfery po cichu. I bardzo dobrze.

2 polubienia

Ja nie spodziewam się dużych inwestycji. Slot musi udowodnić, że jest wart inwestowania w jego koncepcje. Pierwszy sezon i tak będzie miał taryfę ulgową. Dostał skład walczący o majstra ale wchodzi w buty Jurgena i zespół musi się zaadoptować do nowej filozofii.

Jeżeli Slot pokaże, że jest w stanie nawiązać walkę o najwyższe trofea, inwestycje nastąpią w kolejnym sezonie. Podobnie było z Jurgenem. Kasa się pojawiła dopiero gdy zaczął być w czołówce ligi i finale LM.

A jeśli nie awansuje do ligi mistrzów (bez wzmocnień wcale mnie to nie zdziwi) to w następnym okienku też nikt nie przyjdzie ?
Przecież to brzmi jak przepis na przeciętność

3 polubienia

Dokładnie. Na szczęście klubem zarządzają mądrzy ludzie i wiedzą, że jeśli projekt Slota ma się udać to trzeba mu pomóc i dać odpowiednie narzędzia. Oczywiście nie wydamy nagle 300 milionów, ale zrobimy 3-4 transfery.

2 polubienia

Z chęcią zobaczylbym u nas Calafioriego,
Swietny z piłka, w obronie nie zawodzi, przypomina mi Gvardiola z ostatnich mistrzost

1 polubienie

calafiori świetny, ale przy jego wychodzeniu do ofensywy to musi tu być klasowy dm

Dobre ma też wykończenie :crazy_face:

8 polubień

Calafiori to jest normalnie regen Nesta/Cannavaro. Oglądanie go w Bologna w zeszłym sezonie to była mega przyjemność. Ale wątpię by chciał wyjechać z Włoch.

1 polubienie

Co Ty nie powiesz… xDD

Zastąpiłby Matipa, po odejściu Kamerunczyka nie mamy w składzie zawodnika od samobójów i goli po rykoszetach :upside_down_face:

1 polubienie

Tyle już tu nazwisk padło :smile: a ja mówię że żadnego transferu nie będzie w te lato

Liverpool był omawiany jako potencjalny klub dla Nico Williamsa:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1804119133736300969?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet|twtr^true

Klub mocno obserwuje Musiale:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1804119861867487730?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet|twtr^true

2 polubienia

Prędzej uwierzę, że Zidane zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski, niż że Musiala dołączy do Liverpoolu.

2 polubienia

Uwierzyłbym w transfer tego kalibru w 2020 ale nie teraz.

1 polubienie

Ale my tylko obserwujemy, nikt o transferze nie mówi :crazy_face:

5 polubień

LFC bacznie obserwuje sytację Ardy Gulera w Realu Madryt.
TEAMtalk

Jednak lepszy komentarz dziś widziałem pod tym newsem na Twitterze, że już prędzej Southgate zostanie selekcjonerem Brazyli niż Musiala trafi do Liverpoolu

2 polubienia

Ten model już od kilku sezonów nie funkcjonuje bo wydajemy więcej niż zarabiamy na transferach.

Zbyt piękne, by było prawdziwe