Rozważania transferowe (dyskusja)

Doprecyzuje. Tam jest mowa o tym, że Salaha i Endo być może zabraknie w okresie przygotowawczym. Nie jest to potwierdzone i zdaje się, że klub nie ma obowiązku ich puścić na IO.

Może mieć i 5, jeśli pracuje dla znanej/rzetelnej gazety czy portalu. Faktem jest ogólnie rzecz biorąc dobre źródła mają tysiące/setki tysięcy obserwujących. Oczywiście regulaminu nie łamiesz, bo możesz dodać plotkę z prawie każdego źródła co nie znaczy, że musisz to robić.

Haha i wyobrazasz sobie, że Salah nie pojedzie na mecze reprezentacji?

Ty teraz będziesz mnie pouczał co mogę a czego nie mogę wstawiać na tym forum?
Może mam to z Tobą konsultować , zanim umieszczę jakiś wpis?

Szok. Doprawdy jestem zaskoczony, że nikt nie chciał przepłacić jakieś 30-40 mln. Jeszcze w to okienko może odejść za sporo niższą kwotę.

Tak. Powiem więcej, jeśli klub go puści to będzie świadczyło o naszej niekompetencji. Po pierwsze nie mamy obowiązku go puścić na IO. Po drugie Egipt nie ma żadnych szans na sukces w tym turnieju. R

A wstawiaj sobie co chcesz. Równie dobrze za źródło możesz podać swoją babcię - wiarygodność podobna do ostatniego źródła, które zacytowałeś. Skoro już starasz się kreować na forumowego speca od spekulacji transferowych to mógłbyś weryfikować źródła i nie przeklejać wszystkiego co popadnie.

3 polubienia

Nie wiem czemu dlaczego jest taka fascynacja Yoro. Na rynku są lepsi ŚO, osobiście po tym jak zobaczylem jak gra Calafiori i to jak w kluczowych momentach bierze ciężar gry na siebie, jestem jego fanem ale patrząc realnie to wątpię żeby grał w Anglii, jest jeszcze jeden ciekawy ŚO który też może grać na LO , a mianowicie Hancko i Slot go b. Dobrze zna.
Co do Nico Wiliamsa, nie ma szans chlop chce podobno 300k, u nas Diaz ma. 50k a najbardziej przeplacony to Gravenberch który ma 150k nie wiem za co. Ale 300 k, myślę że 200 by nie dostal. Po cichu liczę na Khviche

1 polubienie

Calafiori + Kvicha + Ederson z Serie A i można cisnąć.

Do tego Geerturida :slight_smile:

Haha też miałem dzisiaj dobry sen, ale to chyba nie ten wątek

Podstawowa zasada transferow u nas od paru lat: nikt nie kupuje tylu zawodnikow (Chelsea to blad Matrixa wiec wyrzucam z tego rownania) ilu my -podobno- obserwujemy ! :rofl:

Szkoda

Już myślałem, że znaleźliśmy dobre zastępstwo za Salaha…

1 polubienie

woli iść do klubu z ambicjami jak Barcelona gdzie będzie miał obok siebie gwiazdy i świetnych graczy z topu a nie Jonsa, Endo czy Gravenbercha. Te 300 tys jeżeli jest prawdą to nigdzie nie dostanie, po prostu woli katalonie i dał stawkę zaporową, Kalafior woli Juve. Szkoda że te 10 procent graczy których nie udaje się ściągnąć to akurat ci którzy robią różnicę.

Liverpool jest zainteresowany pozyskaniem skrzydłowgo , ale prawdopodobnie skupią się na prawej stronie tego lata, ponieważ Mohamed Salah zbliża się do ostatniego roku swojego kontraktu.
The Reds są podobno zadowoleni ze swoich opcji na lewej flance ataku, z Luisem Diazem, Codym Gakpo i Diogo Jotą.

Laurynas Puikys

Żeby przyszedł Williams to Salah musiałby odejść.

Jakie gwiazdy? Emeryt Lewandowski, czy może chodzi o tych przereklamowanych dzieciaków z la masi?

A jaki związek ma odejście prawego skrzydłowego z przyjściem lewego skrzydłowego? Nico jest prawonożny, więc Salaha nie zastąpi. Jego przyjście zależy od przyszłości Luisa Diaza

2 polubienia

No ludzie kochani. Barcelona to klub z ambicjami, który na dodatek jest tak świetnie zarządzany. No ja pierd…Btw. granie z Jonesem, Endo i Gravenem jest be, ale z Romeu czy Sergi Roberto to już spoko

Tak to jest jak się cytuje gównoźródła i wrzuca w google translator.

2 polubienia

i tak woli iść tam. My nie potrafimy wyciągać najlepszych graczy ze średniaków lub solidnych klubów ale będących półkę niżej bo nie mamy im nic do zaoferowania oprócz bazy treningowej w porównaniu do innych klubów, nie licytujemy się o graczy, i nie płacimy wysokich tygodniówek jak inne kluby z topu. To nie zarzut ale fakt, jeśli my komuś damy 100-150 tys a united, bayern, chelsea itd. 250 to gdzie pójdzie ? To że my kogoś wyceniamy na 60 mln a ktoś da 70-80 to gdzie pójdzie ? Ten przeciętny graven też wolał najpierw Bayern. Nie staramy się być konkurencyjni i gracze z nie topowych klubów potencjalne gwiazdy czy top piłkarze do nas nie trafią lub ich odpuszczamy i nie staramy się o nich. Williams, Kalafior to idealne przykłady. Nie trzeba brać graczy z Bayernu czy Barcelony bo to trudne ale kupować najlepszych ze słabszych klubów. Tak robi Real i oprócz Krossa, Alaby, curtouise i Mbape inni gracze przychodzili z klubów o półkę niżej niż topowe,

Tak, właśnie dlatego Man U i Chelsea są w tabeli przed nami a Barcelona nie ma problemów z finansami.

2 polubienia

Siedziałeś w szafie ostatnie 10 lat?

2 polubienia

to tylko przykłady, jak bym wpisał city, real, barca, psg, bayern i juventus czy inter to byś pisał o szejkach, Atletico potrafi zapłacić lepiej niż my piłkarzowi i za piłkarza. Czyli jest wszystko super i mamy mega pakę bo chelsea i united są za nami

1 polubienie

przez 9. Oceniam co jest a nie co było za Jurgena i widzę starzejące się filary klubu i młodych których trudno nazwać top talentami graven, jones, bajcetic, eliot morton może coś z quansaha będzie a bradley jest solidny. Mac to klasa ale szobo już w lipsku był solidny co najwyżej. Jota i Konate dramat z kontuzjami. Diaz i nasz urus dramat z wykończeniem. Gakpo w takim klubie to najwyżej rezerwowym może być. Endo trzeba przemilczeć

1 polubienie

Nico Williams jest uniwersalny i może grać na obu skrzydłach.
Po za tym padło pytanie odnośnie Nico w kontekscie znalezienia zastępstwa dla Salaha.

Nie sadzę żeby odejście Diaza miało związek z transferem Williamsa jako lewego atakującego.
Myslisz żeby przyszedł do Liverpool na lewą stronę mając za konkurentów Gakpo i Jotę?

Nie. To znaczy, że nie potrafisz odróżniać dobrych klubów z topu od gówna. United i Chelsea (która miała zrywy w tym sezonie) były mierne mimo wydanej kasy. Juventus top? xD Chyba w przepierdalaniu ligi włoskiej w ostatnich latach. Z klubów topowych, które wymieniłeś i biją się one o najwyższe cele i pod kątem organizacyjnym + wydawanie hajsu = jakość to Real, Bayern, City - półkę niższej Inter, Atletico.

Reszta to są kluby od kilku lat beznadziejnie zarządzane. Przepłacają za zawodników i nie ma z tego żadnych korzyści - tego chcesz? Żebyśmy byli gównem, co wydaje pieniądze w błoto?

Oczywiście Nasz klub nie może rywalizować o zawodników, którzy chcą pieniędzy z kosmosu - to sprawa jasna i nic się pod tym kątem nie zmieni - nie będziemy Realem ani City - po prostu to zaakceptuj.

W ostatnich latach wybieraliśmy raczej tańsze opcje (alternatywy) - raz na jakiś czas porwaliśmy się na coś drogiego (np. Nunez i na razie nie wyszło to najlepiej).