Rozważania transferowe (dyskusja)

https://x.com/ptgorst/status/1805503093561274506?t=i5nS39ytoKN3S4vf3DHdbQ&s=19

Liverpool ma nowego sponsora - Japan Air

1 polubienie

Nie no bez jaj. Ja rozumiem, że Romano strasznie gwiazdorzy, ale ten Mark Martson to totalny no name. Chłop niby jest dziennikarzem w GRV MEDIA - nie znasz? Nie ma problemu, bo nikt nie zna tego portalu. Równie dobrze ja mogę być źródłem.

4 polubienia

https://x.com/LFCTransferRoom/status/1805512988645847102?t=veeKRfgvAUzQ2qkkQR5ihA&s=19

Liverpool bez Salaha i Endo w okresie przygotowawczym, bo wyjeżdzaja na kadrę.

https://x.com/LFCTransferRoom/status/1805514805601550693?t=-QV4RPv324xtVLuWxUx0-Q&s=19

Nico Williams NIE jest brany pod uwagę, ale Liverpool szuka wzmocnień w ataku. Pearce

https://x.com/LFCTransferRoom/status/1805514441968034218?t=gt51F0oJxGfHiEfVcpYxGg&s=19

Kelleher i Diaz są w planach Słota, ale kolejno 25 mln funtów i 50 mln funtów może zmienić plany. Pearce

https://x.com/FabrizioRomano/status/1805496148469465601?t=CJrCIg5FRdzOneG-TDMO1A&s=19

Wygasła klauzula 100 mln funtów za Bruno i teraz Newcastle decyduje za ile pójdzie.

@Obszczyjmurek Jeśli możesz to weź następnym razem umieść wszystko w jedynym poście co by się bałagan nie robił.

5 polubień

Doprecyzuje. Tam jest mowa o tym, że Salaha i Endo być może zabraknie w okresie przygotowawczym. Nie jest to potwierdzone i zdaje się, że klub nie ma obowiązku ich puścić na IO.

Może mieć i 5, jeśli pracuje dla znanej/rzetelnej gazety czy portalu. Faktem jest ogólnie rzecz biorąc dobre źródła mają tysiące/setki tysięcy obserwujących. Oczywiście regulaminu nie łamiesz, bo możesz dodać plotkę z prawie każdego źródła co nie znaczy, że musisz to robić.

Haha i wyobrazasz sobie, że Salah nie pojedzie na mecze reprezentacji?

Ty teraz będziesz mnie pouczał co mogę a czego nie mogę wstawiać na tym forum?
Może mam to z Tobą konsultować , zanim umieszczę jakiś wpis?

Szok. Doprawdy jestem zaskoczony, że nikt nie chciał przepłacić jakieś 30-40 mln. Jeszcze w to okienko może odejść za sporo niższą kwotę.

Tak. Powiem więcej, jeśli klub go puści to będzie świadczyło o naszej niekompetencji. Po pierwsze nie mamy obowiązku go puścić na IO. Po drugie Egipt nie ma żadnych szans na sukces w tym turnieju. R

A wstawiaj sobie co chcesz. Równie dobrze za źródło możesz podać swoją babcię - wiarygodność podobna do ostatniego źródła, które zacytowałeś. Skoro już starasz się kreować na forumowego speca od spekulacji transferowych to mógłbyś weryfikować źródła i nie przeklejać wszystkiego co popadnie.

3 polubienia

Nie wiem czemu dlaczego jest taka fascynacja Yoro. Na rynku są lepsi ŚO, osobiście po tym jak zobaczylem jak gra Calafiori i to jak w kluczowych momentach bierze ciężar gry na siebie, jestem jego fanem ale patrząc realnie to wątpię żeby grał w Anglii, jest jeszcze jeden ciekawy ŚO który też może grać na LO , a mianowicie Hancko i Slot go b. Dobrze zna.
Co do Nico Wiliamsa, nie ma szans chlop chce podobno 300k, u nas Diaz ma. 50k a najbardziej przeplacony to Gravenberch który ma 150k nie wiem za co. Ale 300 k, myślę że 200 by nie dostal. Po cichu liczę na Khviche

1 polubienie

Calafiori + Kvicha + Ederson z Serie A i można cisnąć.

Do tego Geerturida :slight_smile:

Haha też miałem dzisiaj dobry sen, ale to chyba nie ten wątek

Podstawowa zasada transferow u nas od paru lat: nikt nie kupuje tylu zawodnikow (Chelsea to blad Matrixa wiec wyrzucam z tego rownania) ilu my -podobno- obserwujemy ! :rofl:

Szkoda

Już myślałem, że znaleźliśmy dobre zastępstwo za Salaha…

1 polubienie

woli iść do klubu z ambicjami jak Barcelona gdzie będzie miał obok siebie gwiazdy i świetnych graczy z topu a nie Jonsa, Endo czy Gravenbercha. Te 300 tys jeżeli jest prawdą to nigdzie nie dostanie, po prostu woli katalonie i dał stawkę zaporową, Kalafior woli Juve. Szkoda że te 10 procent graczy których nie udaje się ściągnąć to akurat ci którzy robią różnicę.

Liverpool jest zainteresowany pozyskaniem skrzydłowgo , ale prawdopodobnie skupią się na prawej stronie tego lata, ponieważ Mohamed Salah zbliża się do ostatniego roku swojego kontraktu.
The Reds są podobno zadowoleni ze swoich opcji na lewej flance ataku, z Luisem Diazem, Codym Gakpo i Diogo Jotą.

Laurynas Puikys

Żeby przyszedł Williams to Salah musiałby odejść.

Jakie gwiazdy? Emeryt Lewandowski, czy może chodzi o tych przereklamowanych dzieciaków z la masi?

A jaki związek ma odejście prawego skrzydłowego z przyjściem lewego skrzydłowego? Nico jest prawonożny, więc Salaha nie zastąpi. Jego przyjście zależy od przyszłości Luisa Diaza

2 polubienia

No ludzie kochani. Barcelona to klub z ambicjami, który na dodatek jest tak świetnie zarządzany. No ja pierd…Btw. granie z Jonesem, Endo i Gravenem jest be, ale z Romeu czy Sergi Roberto to już spoko

Tak to jest jak się cytuje gównoźródła i wrzuca w google translator.

2 polubienia

i tak woli iść tam. My nie potrafimy wyciągać najlepszych graczy ze średniaków lub solidnych klubów ale będących półkę niżej bo nie mamy im nic do zaoferowania oprócz bazy treningowej w porównaniu do innych klubów, nie licytujemy się o graczy, i nie płacimy wysokich tygodniówek jak inne kluby z topu. To nie zarzut ale fakt, jeśli my komuś damy 100-150 tys a united, bayern, chelsea itd. 250 to gdzie pójdzie ? To że my kogoś wyceniamy na 60 mln a ktoś da 70-80 to gdzie pójdzie ? Ten przeciętny graven też wolał najpierw Bayern. Nie staramy się być konkurencyjni i gracze z nie topowych klubów potencjalne gwiazdy czy top piłkarze do nas nie trafią lub ich odpuszczamy i nie staramy się o nich. Williams, Kalafior to idealne przykłady. Nie trzeba brać graczy z Bayernu czy Barcelony bo to trudne ale kupować najlepszych ze słabszych klubów. Tak robi Real i oprócz Krossa, Alaby, curtouise i Mbape inni gracze przychodzili z klubów o półkę niżej niż topowe,

Tak, właśnie dlatego Man U i Chelsea są w tabeli przed nami a Barcelona nie ma problemów z finansami.

2 polubienia

Siedziałeś w szafie ostatnie 10 lat?

2 polubienia