Rozważania transferowe (dyskusja)

Musiala to chyba nie ma HG. Ale fakt, ze brakuje troche anglikow.

Może jeszcze dojdą do porozumienia. Pisali coś, że mają wrócić do rozmowy.

Potwierdzam że przydałoby się dołożyć trochę anglikow. W zeszłym sezonie mieliśmy mecz gdzie cała 11 składała się z 11 zawodników o różnych obywatelstwach.

Gordon wygra miejsce z Gakpo. Jest szybszy i ma lepsze trybuty na lewą stronę. Skończ gadać głupoty bo się g. znasz.

1 polubienie

Jak każdy na tym forum.

Kosztem Quansaha? Absolutnie nie.

Gordon chciałby skorzystać z okazji i dołączyć do The Reds:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1807072379090137153?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet|twtr^true

Bardziej atrakcyjna oferta, niż włączenie Quansaha mogłaby przedłużyć negocjacje:

https://x.com/AnfieldEdition/status/1807086000444756330?ref_src=twsrc^google|twcamp^serp|twgr^tweet|twtr^true

@Roan a nie do jutra?

Ale jak wygra, skoro jest, że odrzuciliśmy możliwość jego sprowadzenia. Wiec po co o tym cały dzien pisać?

No chyba, że chodzi o to, aby Quansah został włączony, a sam Gordon jest w naszym kręgu potencjalnych następców Diaza. Ogólnie Gordon mnie nie przekonuje, wiec wziąłem to za zwykły news o tym, że go nie chcemy po prostu.

Spokojnie Newcastle ma 48 godzin na sprzedaże, więc wszystko jeszcze jest możliwe.

@Hmmmmmm Ben Jacobs podawał, że 48. Z tego co wyczytałem to jutro jest “soft deadline”.

Deals cannot be processed on 30 June itself, as it is not a working day, so some transfers may not be confirmed and registered until Monday.

1 polubienie

Bo mogę. Nikt mi nie zabroni. Poza tym to że jedna tura się nie udała, nie znaczy że nie bedzie kolejnej. Gordon bardzo fajny transfer.

Brentford bierze Gray’a za pół darmo. Szkoda.

@Hmmmmmm moim zdaniem jeden z największych, jak nie największy angielski talent w tym przedziale wiekowym. Natomiast świetny ruch patrząc z jego perspektywy. Idealny do rozwoju.

1 polubienie

Zobaczymy jak się sprawdzi na wyższym poziomie. Póki co to sezonowy wonderkid.

@Roan ok, dzięki. Więc czekamy. Myślę, że po meczu Anglików będzie coś wiadomo.

Ale by była zadyma jak nagle Newcastle by posprzedawało grajków do Arabii😅

takiego Almirona to by spokojnie mogli sprzedac. Dziwne, że tego nie zrobili. 40mln to chyba nie byłaby jakas kwota z kosmosu.

Miałby status HG przy zgłoszeniu do Premier League, ale nie do CL.

Każdy tylko nie Gakpo, który przegrywał z Diazem rywalizacje o lewe skrzydło :slight_smile: Zagrał pod koniec sezonu kilka dobrych meczów, gdzie w zasadzie graliśmy już o pietruszkę i nagle wielki zbawca. Wcześniej przez kilka miesięcy wyglądał żałośnie słabo bez względu na pozycje na której występował. W wielu meczach wręcz wyglądał jakby mu nie zależało i dreptał jak oldboy. Generalnie chłop jest w klubie półtora i poza okresem zaraz po transferze oraz ostatnimi 2 miesiącami grał generalnie jedną wielką kupę. I niby On ma być podstawowym lewym napastnikiem/skrzydłowym? Wolne żarty.
Gordon wciąga go dupą jak chce i trzeba się modlić by Newcastle spuściło z tonu i zechciało go oddać za rozsądny hajs.

6 polubień

Newcastle zaakceptowało ofertę 33 mln funtów od Brighton za młodego Minteha, więc pewnie sprzedadzą jeszcze kogoś i uda im się utrzymać Gordona.

Tylko, że Diaz cały sezon gral na jednej pozycji (poza kilkoma meczami gry na PN), a Gakpo był rzucany po calym boisku.
Dac Cody’emu rozegrać rundę na LN i zobaczymy, jak będzie zespół funkcjonował.
Chociaz gdyby dało się ściągnąć Gordona za 30-40 mln to bez zastanowienia i odpalić Kolumbijczyka do Barcy za podobną lub większą kasę.

1 polubienie

Ja bym Gordona i nawet za to 60 brał. Młody, zdolny, w dodatku ze statusem HG. Na pewno ma większy potencjał na LS niż Diaz i Gakpo.

3 polubienia

Jest cos na rzeczy z tym Gordonem? Ja widzę tylko newsa, że odrzuciliśmy możliwość transferu, jednak ze względu na to Newcastle chciało włączyć Quansaha. Ktoś coś więcej. Na Twitterze nic wiecej nie ma, żebyśmy coś więcej z tym działali.

Raczej pozamiatane. Chyba, że jutro się coś wydarzy.

Tak, sprzedadza jeszcze kogoś, czyli kogo? XD. 33 mln to za malo kwota jesli chodzi o ich problemy FFP. A zostaly dwa dni.

A to nie jest tak, że jak będą chcieli kogokolwiek kupić to znowu musza sprzedać? Sroki maja straszną dziurę na środku obrony, bo Botman i
Lascelles mają poważne kontuzje i zostają tylko ze Scharem i Burnem.