Rozważania transferowe (dyskusja)

To nieładnie z jego strony, chyba że % od sprzedaży, albo klauzula się aktywuje pod jakimiś warunkami(brak pucharów, czy coś)

Mnie trochę niepokoi fakt, że niby chcemy płacić więcej, ale rozkładać to na dłużej. To jak niby ma stać nas być na kolejne transfery, bo przecież równie dobrze moglibyśmy poczekać na sprzedaże, jakbyśmy jakimś budżetem dysponowali. Może to po prostu bajki, byleby transfer nie padł na ostatniej prostej.

Żadnego Gordona za chore pieniądze po 1 dobrym sezonie w karierze… Jak w przyszłym wykręci podobne liczby to będzie można myśleć. Wtedy powinien być tańszy. Jak Newcastle nam go proponowało to wyszedłby za około 30M, biorąc pod uwagę, że dawali 45M za Gomeza. To była dobra okazja, ale za 70M+ zdecydowanie nie warto. Są inni, lepsi zawodnicy za takie pieniądze, zdecydowanie bardziej pasujący do gry Slota.

Kiedy Liverpool puka…

1 polubienie

No też racja. Jeśli miałby być zawodnikiem na poziomie Diaza to raczej nie byłoby to zbyt dobre. Natomiast Williams to kot wart każdych pieniędzy.

2 polubienia

Wystarczyło 45 minut przeciwko Ricowi, zeby Zubimendi przekonał się, że Arsenal to nie miejsce dla niego

12 polubień

Źródło kolega z ławki

1 polubienie

dobra panowie, szampan już zimny, ciekawe kiedy nam wręcza puchar za mistrzostwo. a tak serio, to szkoda jedynie że musieliśmy tak długo czekać na jakieś konkretne ruchy, bo zwlekanie mogło pogorszyć bardzo sprawę. trzymam kciuki że wszystko dojdzie do skutku i wzmocnimy się jeszcze bardziej

1 polubienie

A co jeśli zrobi znowu kolejne double-double? Wcale nie musi być dużo tańszy za rok. Wskaż mi tych lepszych zawodników do wyjęcia w kwocie 75 mln. Gra Slota to woda na młyn dla Gordona. Wystarczyło obejrzeć sparingi. Jeszcze teraz jak dopinamy Zubiego, który potrafi super uruchamiać skrzydła.

Nowy film Ćwiąkały o Zubimendim w Liverpoolu siądzie jak złoto po ostatnich 2 sezonach gry bez poważnej szóstki. Ciekawe tylko kto sfinansuje ten transfer, tzn. ile uda się pozyskać ze sprzedaży Endo i Mortona. Sam Zubimendi to była moja najlepsza opcja, mam podobne przeczucia jak przed transferem Mac Allistera i jestem spokojny o jego jakość. Oby wypaliło to wszystko, bo w tym klubie nigdy nic nie wiadomo.

Tak, pewnie dlatego odrzucał oferty z wielu klubów, żeby teraz chcieć klauzulę w swoim kontakcie. Chyba jedynie taką, że za jakieś 7 lat będzie mógł wrócić do Sociedad… Nie wierzę w coś takiego.

Bomba spadnie jeszcze tej nocy.

1 polubienie

A ja bym bardzo chciał Gordona jeśli by się go udało wyjąć za 55-60. Zawodnik konkretny, wie co ma robić z piłką. Diaz nie rozwija się tak jak powinien. Jest efektowny ale nie jest efektywny. Jeśli tylko Barca nie podpisze Nico może zwrócą się do nas ?

No bez jaj. Nie jesteśmy Chelsea czy City, ale założę się, że te 60 mln to bez sprzedaży zawodników jesteśmy w stanie zapłacić. Nie róbcie z tego klubu jakiś biedaków.

1 polubienie

aż kupie koszulkę na ten sezon z jego nazwiskiem tylko czy naszywka UCL czy Premier league?

1 polubienie

Wtedy można myśleć. Po 1 dobrym sezonie nie ma co wyciągać wniosków.

Wg Transfermarkt będzie miał rok do końca umowy, ale mogą się mylić.

Kudus. Robiłem ich porównanie wcześniej i Ghańczyk zjada Gordona.

No nie xd. Gordon bazuje na szybkości, fazach przejściowych, długich piłkach za wysoką linię obrony. Slot w głównej mierze polega na posiadaniu piłki. Gordon byłby świetnym ruchem do Liverpoolu Kloppa.

2 polubienia

Morten Frendrup opcją awaryjną jakby co xD


Co ciekawe praktycznie bez kontuzji Martin, póki co w karierze

Jest nasz!
image

7 polubień

Ornstein potwierdza :face_holding_back_tears:

8 polubień

Wystarczyło, że wrócił Edwards i dzieje się magia.

6 polubień

:rofl::rofl:

3 polubienia