Rozważania transferowe (dyskusja)

Kompromitacja na całego, jeszcze informacje że nie idziemy po 6. To wstyd na całej linii. Gigantyczna skaza na Edwardsie i spółce jeśli nie będzie nowej 6. Katastrofa. Sezon się dla nas kończy zanim się zaczął. I o tyle wstydem nie jest się starać o zawodnika i go nie kupić, wstydem niemalże wchodzić mu do 4 liter by po dniach oczekiwań zlał ciepłym moczem. Brak szacunku do siebie i do kibiców. Przynajmniej dzisiaj się to kończy.

1 polubienie

Nie wierzę w to, za dużo mówi się o wzmocnieniach, by ich nie było, a zwłaszcza 6. Mówił o tym Slot, mówił otwarcie Van Dijk, nawet Endo xD więc nie wierzę, że FSG skleciło ten pion transferowy po nic. A jeśli rzeczywiście tak się stanie, to oby Slot naprawdę potrafił wyciągać z piłkarzy co najlepsze, bo inaczej sezon na straty.

1 polubienie

znasz słowo sarkazm i satyra?


2 polubienia

To wszustko wina naszego zarządu. Dziady ponad tydzień się targowali o sposób płatności jak tylko JEDEN był możliwy dla Sociedad. Zamiast kuć żelazo gorące i szybko ogarniać transfer póki chłop chciał i nie zdażyli wymieszać mu kisielu w głowie to DALI czas Sociedad na to. Brawo sknery.

6 polubień

(post usunięty przez autora)

Ja też mogę powiedzieć, że jestem bogaty, kupię jacht, wille i samochód… Tylko ciągle nie mogę się zdecydować, które chce. Nie ma takich, które by mogły podwyższyć mój standard wynajmowanych 40m oraz VW Golfa 4 i drewnianej łódki…

1 polubienie

jest źle a będzie jeszcze gorzej…

Klub kompromituje sie poraz kolejny. Może to głupie ale nadal mnie boli jak skompromitowalismy sie z bellinghamem bo nawet nie probowalismy go w tamtym oknie zakontraktowac, a prawie kupilismy caicedo za 120 baniek. /

1 polubienie

za rok przecież odchodzą Salah Van Dijk i Trent

1 polubienie

Ile lat oglądasz piłkę? Naprawdę sparingi nie mają większego znaczenia. Wyjaśnijmy jasno, ja z Endo nie robię zbawcy, ale 11 milinów też nas nie zbawi( tym bardziej że i tka nie poszły by na wzmocnienia) sezon długi, wolę mieć w kadrze przeciętnego Endo który haruje niż nie mieć nikogo.

Podpisuje się pod ta petycja.

a FSG nie kupi nikogo bo zero zysku z nich będzie…

Gdy inni ogłaszali otwieranie szampanów :


Chciałem tylko podkreślić, że mamy 12.08 i dokładnie 12.08 zeszłego roku odrzucił nas pewien Ekwadorczyk. Ciekawe nie ?

DZIADY! WPŁACAĆ KLAUZULE NA VARELE bo to je#nie…

Baju baj, baju baj proszę pana… :grimacing:
Jak dla mnie blamaż bo jak można dać się tak długo zwodzić :man_facepalming:t2:
To są ci fachowcy? - no sorry ale to jest amatorka!

Liverpool transfery?
Ha, ha, ha :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Doszliśmy do trzeciej bazy

Wygrałeś dzień na LFC.pl

Żaden cel

Życzę Liverpoolowi tak skutecznym działaczy

Nie wrzuciłeś najlepszego, " nie zdziwię się jak od razu dograją jeszcze Kubo " :rofl:

1 polubienie

Chyba czas się rozejść i wrócić do tematu 1 września. Możemy bić pianę płakać a oni i tak zrobią swoje.

IMG_9361

Podobno okradli tego boroka metodą na wnuczka, ale transfery będą 3-4, tak jak chcieliście, tyle że wychodzące.

7 polubień

Ale zrozum, ze on w dupie ma jakies FA Cupy czy inne Carabao gówno. To jest Bask, on serio to ma w dupie, totalnie. A na EPL czy CL to tu ma podobne szanse jak w RSSS obecnie. :slight_smile:

Najwazniejsze, ze mamy geniusza na pokladzie bo doprowadzil do tych rozmow. :slight_smile: Kapitalny tansfer.

Ufff, przez chwile myslalem, ze sie Bask złamie. Na szczescie szarapnie sie FSG o ostatnie 5 centow przy klauzuli dobitnie przekonalo go zeby odpuscic sobie ten projekt. :wink:

No coz, wyszlo jak wyszlo. Cholerny Klopp i jego sentymentalizm. Defensywny pomocniku, nastepnym razem cie dopadne.

A juz za rok najmocniejsze forumowe arugmenty:

  • nie oceniajcie okienka tak wczesnie, dajcie im pracowac
  • mamy 500 milionow z Bellinghama, Tchoumeniego, Camavingi, Zubimendiego, Caicedo i Lavii, w tym roku ruszamy na łowy
  • defensywny pomocnik nie jest nam potrzebny, mamy Endo w swietnej formie, a do tego Jay Spearing podpisal przedluzenie kontraktu o rok

Co do Zubiego - totalnie mu sie nie dziwie tej decyzji. Szkoda, ze to tak dlugo przeciagal i tyle. Natomiast cieszy, ze jednak podjal sluszna decyzje i od tygodnia biega w koszulce Liverpoolu. Biega, prawda?

Ja tam jestem spokojny.

8 polubień