Rozważania transferowe (dyskusja)

Szkoda tego Yolo. Jaki by był, taki by był, ale by był.

1 polubienie

Mi tam bez różnicy czy nie kupią rezerwowego bramkarza czy nie kupią defensywnego pomocnika

No nic, emocje trochę opadły, człowiek w ciul zawiedziony, no ale z tymi sknerami FSG to za wiele nie zdołamy. Trzeba kibicować z tym składem jaki mamy, liczyć na to że ktoś odpali na 6-stce i wspierać naszych w każdym spotkaniu. Z FSG nigdy nie stworzymy już potęgi, albo drużyny która ma szansę walczyć o mistrzostwo. W tym sezonie TOP 4 to będzie dobry wynik, Arsenal i Cty są poza naszym zasięgiem. Transferów nie będzie, inne drużyny na po prostu odjadą. Szkoda, ale piłkarze też to widzą i taki Trent, Virgil czy Mo to ostatni rok są w zespole na 100% bo nie wierzę że będą chcieć być na statku który tonie.

5 polubień

https://x.com/i/status/1823395281695650016

Romano mówi, że Sociedad chciał Bajcetica wypożyczyć podczas sprzedaży Zubimendiego, ale nasi się nie zgodzili i wtedy deal błyskawicznie upadł!

[Video]

Co za kpina.
U nas Zubi na DM i do tego Endo na ławce. W tym czasie Bajcetic gra w 1 składzie w mocnym Sociedad w lidze hiszpańskiej. Scenariusz idealny, a oni odmówili XDDDDDD

1 polubienie

Barcelona jest otwarta na sprzedaż de Jonga, za kwotę przekraczającą 60 milionów euro (51 milionów funtów).

Fabrizio czasami gada jak potłuczony. Akurat w taki scenariusz nie wierze zupełnie. Zresztą tak czy tak by to nic nie zmieniło, skoro Zubi nie chciał tu przyjść.

4 polubienia

Co za głupota. Mam nadzieję, że to najgłupsza co dzisiaj przeczytałem. W przypadku przyjścia “6” Vajcetic na pewno byłby wypożyczony, a taki klub jak Real Sociedad byłby idealny by mógł potwierdzić swoje umiejętności. Wszedłem tylko z ciekawości na ten temat i pierwsze co widzę to takie coś. Mam nadzieję, że to jakiś troll albo bot. Do rzeczy.
Potrzebujemy 6tki i dopiero co zatrudnieni pracownicy mieli mało czasu na ocenę zespołu, ustalenie priorytetów i działanie. Wybrali Zubimendi jako główny cel transferowy. Wysypał się z niczyjej winy. Pracownicy Liverpoolu byli blisko przekonania tego zawodnika, ale on pozostał lojalny swojemu klubowi i za to wielki szacunek. Naprawde nie ma kogo winic za tą sytuację, a już na pewno nikt nie sfrajerzył.
Wszyscy domagają się szybkiego transferu kogoś na tą pozycję, ale tak naprawdę to nie ma nikogo odpowiedniego na rynku. Oczywiście można wywalić 150mln na Guimaraesa, ale życie to nie FIFA.
Futbol tak stracił na jakości, że teraz za średniego kopacza musisz dać 50+, a taki Vini jest uznawany za faworyta do Złotej piłki. Moim zdaniem zrobimy dobrze czekając do następnego lata na jakiś nowy talencik, zamiast przepłacać teraz za jakiś wynalazek, który zagrał jeden średni sezon, ale jest pompowany przez media. Nie ma na rynku nikogo o odpowiedniej jakości do wzmocnienia naszego składu. Po co kupować na siłę i robić z siebie United.

Widzę, że FSG wysłało swojego kreta na forum PL.

6 polubień

tak zrobili z Bostonem, TAA, Virgil zarabiali by po podpisaniu nowych kontraków ok 250-300 tys funtów na tydzień, Salah 300-350 tys. nie pozwoli na to Henry, teraz następuje stagnacja jak w Red Sox, tak bolą teraz te przegrane 1 pkt z city bo szybko nie będzie takiej szansy. FSG to fundusz inwestycyjny a inwestycja ma zyskać na wartości i nie obchodzą ich trofea, no i co hmmmmmm gdzie to twoje zdjęcie z Henrym który trzyma się za ucho i ma w paskudnej gębie śmierdzące cygaro, on z ciebie też się śmieje a ty kochasz go całym sercem. Jakbyś kochał Liverpool a nie FSG to byś chciał żeby już sobie poszli i dali nam spokój.

2 polubienia

Za rok to Trenta, Virgila i Salaha może nie być :frowning:

I wtedy Pearce ogłosi sukces, że skład został odmłodzony xD

7 polubień

No dobra ale jak ten nowy talencik sie pojawi to i tak beda wolac za niego chore kwoty. A jesli nie to nie tylko LFC sie bedzie nim interesowac. Co do pilkarzy to wspomniany przez cb Bruno byl dostepny za 100 mln ale nie skorzystaliśmy z klauzuli.

My po prostu mamy duze wymagania do pilkarzy (co jest dobre) ale nie chcemy za nich duzo placic a w tych czasach ciezko jest tak robic.

Za rok z taką kadra wypadniemy z top 4, najważniejsi piłkarze odejda i będziemy mogli tych “talencikow” szukać w ekstraklasie i podobnych pod względem jakości ligach. Super pomysł - gratulacje.

Kto w ogóle pisze i dopuszcza takie wypociny. Klub z możliwościami finansowymi na poziomie Bournemouth albo Nottingham Forest ma znaleźć 50 mln na zawodnika, który rzekomo zarabia 700k per week ?.

Cóż za bzdura, że nie ma nikogo odpowiedniego na rynku. Varela, Ederson, Wharton, Bruno G, Palacios to tylko parę nazwisk, które sie nasuwają na myśl. Mamy czekać na jakiegos wonderkida i objawienie sezonu, który nie wiadomo czy w ogóle się pojawi i będzie chciał u nas grać? Już nie wspominając o tym, że równie dobrze się może za rok okazać, że takim objawieniem będzie ktoś z wymienionych przeze mnie zawodników i już nie będzie trzeba płacić 50 mln tylko 100.
Skoro nie udało nam się ściągnąć opcji A, to powinniśmy pójść po opcję B. Naprawdę Zubimendi nie jest jedynym zawodnikiem, który mógłby podnieść poziom tej drużyny. Ba, wydaje mi się, że taki Wharton ma sufit zawieszony wyżej od niego, jest dużo młodszy i w dodatku jest Anglikiem. Czemu po niego nie ruszamy? Bo czekamy aż zagra pełny sezon, pokaże że jest przekotem i klub będzie miał wymówkę, że kosztuje 150 mln i nie mają jak rywalizować z City.

Już w tym roku Liverpool wypadnie z TOP4. Skoro z Kloppem ostatecznie ugrali 3 miejsce, to liczysz że to samo będzie z Slotem? Z trenerem który nigdy w życiu nie prowadził dużego klubu, który nie dostanie żadnego wsparcia? Tutaj będzie marsz pogrzebowy już w październiku.

@mnk2 Ok, w takim razie źle odebrałem twój poprzedni post

2 polubienia

Naprawdę chcesz w jego poście znaleźć logikę?

To zdanie jest tak ze sobą sprzeczne, że aż się nie mogę nadziwić.

Mam na myśli najbliższy sezon.

To mnie wczoraj najbardziej strigerowalo w wpisie Pierce. Pal licho, że Zubimendi nie przyjdzie, kij już nawet z tym że nie będziemy szukać innej 6, ale pisanie na bezczela, że Liverpool na to pozycję ma Gravenbercha i uwaga Szobo… Seriously Szobo może być naszym nr 6. Jak już jechać abstrakcją to trzeba było wpisać tam Nuneza.

Skoro Slot i Hudges mowili kilka tygodni temu, ze szukają piłkarza który może wnieść coś do drużyny i to nie jest łatwe zadanie ze wzgledu na jakosc składu. To idąc tą logika mam rozumiec, że jak nie udało się pozyskać Zubimendiego, to nie ma lepszej 6 na rynku niż Jones, Graven i kutwa Szobo. Po prostu WOW.

1 polubienie