Rozważania transferowe (dyskusja)

Noe ma co mu sie dziwić, pojechał na Euro i zaczal sie zastanawiac nad swoja przyszłością. Jak bedzie grał regularnie to moze sie znowu zalapac do reprezentacji. Powodzenia, niedoceniony zawodnik.

1 polubienie

Przecież to Liverpool chciał go oddać w dealu z Gordonem to co mu się dziwić

Oni chcieli Quansaha a Liverpool chciał im dać Gomeza

Nieprawda

Więc Edwards i Hughes są gorsi niż myślałem

To my chcieliśmy deal Gomez+ kasa za Gordona? Czy oni chcieli Quansaha+kasa za Gordona? Z tego co było to Newcastle wyszło z propozycją a My to z miejsca odrzuciliśmy.

Gomez do chelsea?? To by było dopiero… Mało prawdopodobne ale przewijają się.

AleksanderFa. To ja serio już nie nadążam za tymi naszymi działaniami…

Newcastle zaoferowało Gomeza zamiast Quansaha, po tym jak odrzuciliśmy ofertę z udziałem tego młodszego.

Prawda.

A już za rok po odejściu Salaha, Van Dijka i Trenta dostaniemy piękny filmik od Henrego.

13 polubień

Jeśli ktoś myśli, że za Gomeza przyjdzie zastępstwo to jest bardzo naiwny.
Będziemy świadkami dwutygodniowej sagi dotyczącej negocjacji o 2 miliony za jakiegoś Inacio, po czym zawodnik się rozmyśli i nikt tu nie przyjdzie.

5 polubień

Za to Joe odejdzie, ponoć chcieliśmy transferów to mamy, prawdopodobnie 3ci w przeciągu tygodnia. Ruszyła maszyna. Nieważne w którą stronę, ważny ruch :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Wszyscy dziennikarze którzy zapowiadali transfery Liverpoolu w sierpniu powinni zostać zdegradowani do TIER 0.

10 polubień

Czyli co. Czekam na tego bramkarza z Valenci, zastępstwo za Joe, być może jednak to tylko zasłony są z tym brakiem 6. I przewija się Ait Nouri jeszcze. Więc 4 transfery do końca okienka będą.

Każdy chciał transferów, ale nie w tą stronę. Może trzeba im powiedzieć, że jadą pod prąd oczekiwaniom :smiley:

Skoro Slot miał prawo do przypatrzenia się zespołowi i decyzje dopiero w sierpniu, to Gomez też ma prawo przypatrzeć się nowemu trenerowi i podjąć decyzję po kilku tygodniach treningów.

Jak Inacio weźmiemy, to Ait Nouri już nie przyjdzie, bo Portugalczyk będzie częściej rotowany z Robertsonem niż z van Dijkiem, który od lat gra na pozycji pół lewego środkowego.

1 polubienie

Żaden z nich nie przyjdzie, bez względu czy Gomez odejdzie czy nie.

1 polubienie

Ciekawe, to może faktycznie coś z Inacio jest na rzeczy… Portugalczyk też może obskoczyć śo i bok obrony

Ale Tier 0 to jest najwyższy.

2 polubienia

Ait Nouri po tym meczu dostanie +50% do ceny, czekajmy jeszcze dłużej, może akurat znowu ktoś z akademii nam się pojawi, bo po co kupować dobrych zawodników, dobry zawodnik to nie right player, nie?

Dawać Varelę do środka za Gravenbercha, bo nie da się patrzeć. I wysłać Robertsona z powrotem do Szkocji.

Wiem, że VVD dużo lepszy nie jest, ale Quansah widać, że brakuje mu spokoju, gdy przeciwnik dziko wchodzi Nam w pole karne, gdy próbujemy rozgrywać od tyłu - nie wiem czy Konate w tym aspekcie będzie lepszy, więc na pewno muszą na kolejne lato ( :joy: ) poszukać obrońcy z lepszym rozegraniem, do tego Ryan o ile w miarę defensywnie ogarnia, to z piłką gorzej, a wyjścia do piłki by pomóc w rozegraniu, to już w ogóle tragedia - nie będzie nowej 6, będzie ciężko o Top4, zobaczycie. No i jak nie wiem, jak nie Ait Nouri, to ciekawe czy kogoś innego obserwują, ale potrzebny na już następca Robbo, on może grać co któryś mecz i pozwalać nowego grać na pełnej przez 60-70min, by wchodzić za niego, ale na pewno nie pierwszy skład. Tyle braków, ale dziwnie wszyscy durni eksperci jak ten łysy z Viaplay (od zawsze mnie wkurwia ;D) nie widzą problemów w braku transferów. No jak się źle Liverpoolowi życzy, to na pewno nie ma problemu :smiley:

I nie jest to po wkurwie pierwszej połowie, ona tylko potwierdza to, co piszę ja, co napisało wiele innych osób. No ale cóż. Przyzwyczajmy się do takich meczów, przeciwnicy się nauczą szybko, ze te próby rozegrania od tyłu u Nas jednak póki co szwankują i zaczną nas pressować od startu i gdy pressować nas będzie Arsenal czy City, a nie IPS, to skończy się szybko jakimś 2/3 golami nim zmienimy sposób gry w trakcie meczu.

image

7 polubień

:grin::grin::grin:

4 polubienia

Ciekawe czy Newcastle może wrócić po Gomeza. Może warto by było z nimi zrobić deala wymiennego. Mają tam kilku ciekawych gości. W sumie Gomez może być niezłą kartą przetargową.