Rozważania transferowe (dyskusja)

Chłopie weź ochłoń, 30min sezonu a ty go gloryfikujesz jakby zdobył mistrza z 15pkt przewaga nad Psg

@hmmm to niedługo będzie musiał zrobić obiecaną przerwę od forum :stuck_out_tongue::stuck_out_tongue: chyba , że Liverpool do końca sierpnia ściągnie 4 kozaków , ale patrząc , że Mbappe jest już w Realu to na rynku zostaje coraz mniej right playerów :rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Jeśli miałby przyjść Inacio i za porównywalne/nawet większe pieniądze odejść Gomez, to sportowo wyszlibyśmy na pewno na plus. Wiem, że to byłoby “słabe” ze względu na to, co dał nam Joe od siebie, ale musimy iść do przodu, a i szanse gry w innym, słabszym klubie przecież miałby dużo częśćiej.

Jak nie od SEBa, to od josifa łapiecie baity? :joy:

3 polubienia

Cracovia dzisiaj w 3 minucie bramkeczka, zwycięstwo nad mistrzem polski na wyjeździe strzelając 4 bramki. Football totalny.
A mówiłem, że trener Kroczek będzie lepszy niż holender

22 polubienia

Dzisiejszy mecz pokazał kilka rzeczy.

Pozycja cb jest za słabo obsadzona. Vvd i konate to być może najlepsza para w w lidze. Niestety zdrowie francuza nie rozpieszcza. Trzeba go oszczędzać. Jarrell ma papiery, ale brakuje mu tej zwierzęcej siły i szybkości. Potrzebuje czasu. Sepp powinnien odejść bo na liv jest za słaby, a do tego chce grać. Joe też chce odejść i trzeba to zrozumieć. Zostały 2 tyg. Trzeba działać.

Andy robertson wraca po kontuzji. Dziś najsłabszy na boisku. Lata ma już swoje. Mimo tego co experci forumowi pisali, sezon zaczęliśmy z szeroko grającym lewym obrońca. Idealna opcja to sprzedaż kostasa i kupno lewego. Jeśli slot zdecyduje aby był to gracz grający OFE i szeroko to mój typ to ait nouri.

Graven dziś rewela, ale bez kupna 6 ryzykujemy dużo. Dodatkowo nasze opcje w środku są nie wąskie.

Nie liczę na wymianę ogniw z przodu skoro dmf 3 rok nie kupujemy.

Naprawdę wzmocnień to potrzeba w obronie. Ait-Nouri i Inacio poproszę mi tu sprowadzić.

W przerwie meczu chłopaki zadzwonili do Henrego i zagrozili, że będą sabotować mecz do końca jeśli nie ściągnie pomocnika i obrońcy. Nie pytajcie skąd wiem, bo nie mogę powiedzieć (insiderskie źródło) - w każdym razie Edwards z Richardem już pracują nad transferami, spokojna głowa.

3 polubienia

Tej drużynie naprawdę nie potrzeba dużo. Lewonożny obrońca(Inacio lub Hincapie), którzy mogliby być dodatkowa opcja na środek, a jednocześnie mogliby zastąpić Robbo w przyszłości. No i ta nieszczęsna 6, chyba, że talent Gravenbercha eksploduje na 6. Dwa transfery. Dwa.

4 polubienia

Varela i Lukeba to odpowiedzi na nasze potrzeby. Ta dwójka sprawia, że jesteśmy bardzo mocnym kandydatem do mistrzostwa. Hincapie jeśli Lukeba będzie za drogi.

@Kajojojek13 Lukeba to defensywny potwór z bardzo wysoką jakością podań. Idealny zawodnik dla nas. Zdecydowanie warto za niego zapłacić. Myślę, że około 60M by wystarczyło. U Slota jeden z bocznych obrońców gra bardziej defensywnie. Ewentualne odejście Gomeza nie ma znaczenia, bo jest awaryjnym LO. Potrzebujemy kogoś lewonożnego, Anglik jest prawonożny.

1 polubienie

Tylko że lukeba w zeszłym roku dołączyl do RB nie ma szans za normalne pieniądze go wziasc. Pisanie o jego transferze są trochę bez sensu.
2 sprawa jest taka czy skoro slot mając 3 lewych obrońców odpala tego który jest stoperem nie pokazuje kierunku w jaki chcemy iść?

Cały sęk w tym, że my mamy tak jak mówi Slot - “bardzo, bardzo dobry skład”, ale, no właśnie… są dwa ale:

  • nie da się jednym garniturem oblecieć całego sezonu, wlecą kontuzje i będziemy się męczyć Jonesem - dlatego potrzebujemy po jeszcze jednym piłkarzu na obronę, pomoc i atak

  • musimy rotować atakiem i mieć tam w rękawie jakiegoś bardzo skutecznego kocura - na miejsce Diaza

  • Bóg musi nad nami czuwać podczas maratonu gier co 3 dni bo właśnie to są te momenty sezonu gdzie przez wąską kadrę przegrywamy 3 puchary w 3 tygodnie.

Generalnie gdzieś wyczytałem,że Arsenal kiedyś oddał Nacho Montreala za grosze ale była między klubami umowa że RSSS nie bedzie robił im pod górkę przy następnych transakcjach

Mamardashvil gra, to może transfer kucharek do stołówki? Pracują tam Panie co jeszcze Torresa obsługiwały ;D

Wiara w naszą dwójkę jest naprawdę budująca, ale uczciwie doceńmy obiektywnie najlepszych Gabriela i Salibę. Jak bardzo byście nie lubili Arsenalu to ta dwójka to jest skała (m.in. nas totalnie zneutralizowali na Emirates w zeszłym sezonie), a jeszcze dorzucają absurdalne liczby z przodu.

Nie zgadzam się, ale kłócić się też mi się nie chce :slight_smile:

1 polubienie

Duo Arsenalu nie ma podjazdu do VVD i Konate. Kanonierzy grają dobrze w defensywie, bo grają na 3 (Gabriel, Saliba, White), a czasem nawet 4 środkowych obrońców w defensywie i często DM + defensywna 8 w postaci Rice’a w środkowej linii.

2 polubienia

Odpal czasami mecze Arsenalu, a się zdziwisz jak Saliba gra gorzej niż to wykreowali kibice kanonierów.

Jego gra do przodu nie istnieje i w porównaniu do Van Dijka to nie czuć tego zagrożenia przy różnych , że może on coś z bani ustrzelić.
O jakiś przerzutach na skrzydło itd nie wspomnę.

Dzisiejszy mecz przeciwko wilkom i pierwszy groźny strzał Wolves zaliczyło dzięki temu, że Saliba nie upilnował napastnika który oddał strzał głową.

Miał też jakieś dziwne podania pod nogi przeciwnika , a to pierwszy mecz :wink:.

Osobiście zdrowa para Konate, van Dijk jest chyba najlepsza w lidze , ale no właśnie zdrowa…

Następną w kolejce dałbym parę stoperów City.

Teraz kogo opinia jest bardziej ( obiektywniejsza ) ?

Myślę Że jest tak jak napisałeś. Do vvd nikt nie ma podjazdu to potwór. Najwiekszy% wygranych pojedynków na ziemi i w powietrzu. Do tego przerzuty jak ten dzis przy 2 golu. Zdrowy jak koń. My naprawdę dopiero jak on odejdzie docenimy jaki to dominator. Dla mnie najlepszy gracz ery kloppa.
Problemem ibou jest jego zdrowie. Jeśli gra on 7-8 mecz pod rząd to widać że czuje tempo jest skoncentrowany to jest on potworem.
Świetnej wprowadza piłkę i fizyczni jest niesamowity (polecam mecz z real i 13 pojedynków z dzikusem vinim, wygrał wszystkie).
Niestety przez brak zdrowia i wypadanie z rytmu jego forma jest nierówna.
Myślę że ma wyżej sufit niż taki Gabriel, ale trzeba być uczciwym i przyznać że dzieki ich dostępności to oni byli lepsza 2 przez ostatni sezon. To nie oznacza że wtmy też tak będzie

2 polubienia

Wszędzie grają inni, tylko Gomez robi strajk od grania

1 polubienie

Ciekawe bo niby Gomez chce odejść.
Newcastle chciało wymiany na początku okienka. Gomez do Newcastle a Gordon do nas :grin: moze temat wrócił :sweat_smile: i może sie tak stac ze Gordona do nas a Gomez do nich :grin:

Obstawiam Albo Inacio albo Gordon na koniec okienka :smile: