Rozważania transferowe (dyskusja)

Crystal Palace sprzedało Andersena ( obrońca ), może kupią Gomeza a my Whartona ;D




1 polubienie

Oj tak, pójdziemy po tego ŚO jak Gomez odejdzie aż się będzie kurzyło. W końcu mamy takich kompetentnych ludzi, że w tydzień zrobią transfer i nie będą targować się o każdego funta :joy:

3 polubienia

To się Valencia zdziwi, jak kasy z Gruzina od LFC nie będzie :rofl:

1 polubienie

Dziś ponoć ma być oficjalne ogłoszenie Mamardashviliego.

1 polubienie

Kolega co robił jak było czytanie czytanki w zerówce? Napisałem że pokazali się w dobrych ligach.
Sepp - w bundeslidze w barwach Mainz.
Carvalho- w fulham zapowiadał się bardzo dobrze. W Hulk był też dobry tyle że 2 lata starszy.
Gdzie ja tam napisałem że pokazali coś w premier league
Czy na tej stronie już nie można napisać że bundesliga czy championship to dobre ligi bo znajdzie się ktoś kto się z tym nie zgodzi?

Josif ty powiedz mi, że to ironia…
@123Przemo321 - to samo pomyślałem. Teraz klub wróci do negocjacji i zaproponuje 22 mln połowa w gotówce płatna w 18 ratach a druga w biletach na Bruins i Soxow…

3 polubienia

https://x.com/now_arsenaI/status/1827019310688055421?t=eBvbQ6cvbhVMd1hBr0Ww-w&s=19

Temat niby tyczy się Arsenalu, ale pamiętam jaki był lament kiedy Arsenal go kupował za te 35 mln euro dwa lata temu, a my nie kupiliśmy żadnego pomocnika. Dzisiaj gosc idzie na wypożyczenie do Porto. Mi nie chodzi o to, że nie macie racji, bo sam bardzo bym chciał dobrego DM i obrońcę, ale lament przy każdym transferze do rywali, gdzie 50 procent to flopy, 30 procent to średni gracze, a liczy się może 20 procent transferów jest ok jest dziecinny. Najświeższy transfer to Yolo, który rozsypał się po pierwszym treningu, bo pierwszy raz ktoś mu kazał zrobić trzy sprinty pod rząd. :slight_smile:

5 polubień

Mamardashvili obronił właśnie karnego

1 polubienie

Aspas Gol + asysta chłop 37 lat legenda VIGO i nasz zawodnik :smiley:

10 polubień

Razem z Vardym jak wino, im starszy tym lepszy.

1 polubienie

Podoba mi sie ta ewolucja.

Busy Summer → Busy Months → Busy Month → Busy Week

No to jeszcze tylko Busy Weekend przed nami i mamy okienko z głowy. xD

Lament w sensie ten jeden post informujacy z “Here we go!” od Maniacka, ze Vieira idzie do Arsenalu?

ps.
Ci ktorzy wtedy lamentowali, ze klub nie kupil pomocnika odziwo mieli racje - jebani geniusze. xD

9 polubień

Fajnie gdyby te informacje o Virgily sie potwierdziły. Za rok nie bedziemy gotowi pożegnać się z Holendrem

2 polubienia

Ale graczy gwarantujących jakość jak Mbappe czy Bellingham jest na rynku tylko kilku więc ceny za nich są horrendalne i 99% klubów na nich nie stać, każdy inny jest mniejszym lub większym ryzykiem. Dlatego inne kluby prowadzą aktywną politykę transferową; kupują zawodników którzy według analiz powinni być wzmocnieniem, testują ich, jeśli się sprawdzą to zostają a jeśli nie to są sprzedawani lub wypożyczani i zastępowani innymi, to jest ciągły proces. My z jakiegoś powodu tego nie robimy, celujemy tylko w zawodników, którzy są idealnym dopasowaniem do danej pozycji, problem w tym że nas na nich nie stać albo nie chcą do nas przyjść i zostajemy do końca kontraktu z rozczarowaniami jak Keita czy Thiago albo panicznymi zakupami placków pod koniec okienka jak Kabak, Davies czy Melo bo klub się nagle zorientował że nie ma kim grać. Wyjątki jak zeszłe okno wynikają najczęściej z przyczyn zewnętrznych bo taki MacAllister by pewnie do nas w ogóle nie trafił gdyby kilku pomocników nie zechciało odejść w jednym oknie do Arabii i gdzie indziej, a wcześniej gdyby Coutinho i jego ból pleców nie zmusiły nas do zarobienia dużych pieniędzy to też kilka ważnych transferów by nie doszło do skutku.
Więc tak, zazdroszczę Arsenalowi nawet takiego transferu który nie okazał się natychmiastowym sukcesem ale jest częścią systematycznej pracy nad składem.

13 polubień

Jao Neves - drugi mecz w L1 (łącznie 90 min póki co) - 4 asysty…

1 polubienie

Ludzie tutaj pisali że Joao Neves się do nas nie nadaje bo nie umie podawać. Ten sam Joao Neves zaliczył właśnie czwartą asystę na przestrzeni dwóch meczów.

2 polubienia

Ściągają Nevesa i z miejsca robi w środku robotę (tak wiem… francuska liga to co innego, ciekaw jestem co pokaże w LM), ściągają Pacho i z miejsca wskakuje do składu. To przecież tak się nie da…

3 polubienia

Pogba niedawno tez mial w Manu 5 asyst w 2-3 mecze a potem do konca sezonu nie dobil nawet do 10.

To może dlatego na wszelki wypadek nie róbmy transferów, bo jeszcze jakiś flop się nam trafi, albo nierówny zawodnik…

1 polubienie

Miałem to pisać na otwarcie sezonu 21/22 z Leeds walnął 4 asysty a sezon skończył z 9-cioma na koncie.