Rozważania transferowe (dyskusja)

Liczę na to, że to nie koniec okienka dla nas. Liczę i mam nadzieję, choć obawy są takie, że może być kuniec transferów :smiley:

W Cheisę wierzę, będzie przydatny ale zbawcą też nie będzie :slight_smile:

Pewnie przychodzi jako rezerwowy za salaha, a nie lewo skrzydłowy.

1 polubienie

Bo była okazja, może jeszcze jakiś pomocnik za te 20 milionów się pojawi, nie wiem Bennacer ?

Powiem tak jeżeli nie będzie miał kontuzji może być bardzo dobry zmiennik, a jak będzie miał no to co Keita feels, i też prawie Gratis kosztował a to uczciwa cena.

Za takie pieniądze to transfer zajebisty. Zdrowia Fryderyku!

Wszyscy patrzą, że kwota fajna to i transfer udany. Ale gdyby tak pieniążki za Chiese i Mamard… wziąć i przeznaczyć na prawdziwe potrzeby ? 50mln można lepiej spożytkować.

To teraz czas na Rabiota!

Mnie osobiście ten transfer przypomina Shaqiriego. Podobne pieniądze, ogromne umiejętności. Ciekawe.

5 polubień

image

7 polubień

Powodzenia!

pamiętajcie, gorszy niż keita nie będzie, przynajmniej jeśli patrzymy na cenę. plus raczej chiesa>doak, więc jeśli tylko zdrowie dopisze to będziemy szczęśliwi. vamos fryderyku

3 polubienia

image
Smiesznie by bylo xD

LCB/LB - Lukeba/Branthwaite/Hincapie
DM - Varela
:pray:

3 polubienia

Chiesa to jeszcze od Diaza bedzie lepszy :slight_smile:

1 polubienie

naprawdę, tylko tyle nam jest aktualnie potrzebne. wtedy łysy będzie mógł gotować, mimo że oczekiwania się zwiększą. mimo wszystko myślę że nie ma co się nastawiać na cokolwiek w tym oknie (chyba ze joe odejdzie)

1 polubienie

Czyli nie będzie nowej 6 czy chcemy sprzedać bez wypozyczania?

Mysle ze jak Bajcetic z Mortonem odejdą to sięgniemy awaryjnie SPD, typu Endo

Co ten Hughes sprowadza tanio tych co się kontrakty kończą ? xD
Ale nadal to nie 6
image

1 polubienie