Rozważania transferowe (dyskusja)

Merino to nie wychowanek grał juz za granicą w Borussi czy Newcastle więc nie jest przywiozany do jednego klubu

1 polubienie

Zamykamy bar widzimy się jutro, i miejmy nadzieję, że po Chiesie będzie jakis ostatni delikwent.
moe syzlak on Tumblr

3 polubienia

image

Stefan idzie finalnie do Salzburga.

5 polubień

Nie przyjdzie do nas Joao Gomes.

Tymczasem Rabiot blisko Milanu :pray:

dużo lepszy wybór niż Barcelona, ale trochę niepokoi mnie głębia naszych pozycji CDM. Już teraz gramy eksperymentalnie Gravenem, który dopiero będzie wdrażany w rolę 6, albo Endo, który nie pasuje zbytnio pod Slota i ma swoje ograniczenia

Jeżeli nie sprowadzą do końca okna kogoś na cdm, to za kilka miesięcy może być duży problem z tą pozycją. Nie mogę się już doczekać łatania tej pozycji Gomezem i Curtisem, bądź debiutem kogoś z akademii

4 polubienia

https://x.com/MattThielen/status/1828955884967301619

Akurat Arsenalowi Zubi odmówił już wcześniej, a Merino to opcja B.
Mimo wszystko nadal się potwierdza kolejne już okienko , że Liverpool nie jest tak duży w głowach piłkarzy jak w głowach nas fanów.
Do renomy Realu czy Barcy ( ci akurat robią wszystko żeby ją stracić) nadal brakuje.

Zobaczymy co wydarzy się dzisiaj, jest cicho więc możliwe że to właśnie będzie naszym wyborem na 6. Cieszył bym się bardzo.

1 polubienie

Kurcze no! do sniadanka w pracy wszedlem tutaj z nadzieja,ze przez noc kupilismy w koncu ta “6” jak niektorzy z Was jeszcze wierza ( nie bardzo rozumiem dlaczego? ale nie musze wszystkiego kumac :rofl:) a tu co : pusto i glucho i tylko cos o Barcy oraz odgrzewany kotlet “nasz” Zubi.

Wpisze sie w trend oceny tego okienka na teraz i to jest u mnie maksymalnie 3/10 wliczajac juz w to Wlocha choc ten oficjalnie jeszcze u nas nie jest.Wyzsza nota bylaby moim zdaniem kapitulacja wobec tej idiotycznej polityki FSG,Edka i spolki.
Ja im wszystkim pokazuje pewny palec/ gest Kozakiewicza! :rage:

2 polubienia

Atalanta wypożycza za 5m kossounou z Leverkusen z możliwością kupna za 23 m!! Czy ktoś wie czemu tak mało? I na tak korzystnych warunkach.
Według wielu do wyjazdu na puchar szamana najlepszy stoper bundesligi. 22lata widziałem go u nas, ale myślałem że bd dużo wyższa cena.

2 polubienia

Wypożyczenie Bajcetica = transfer kogoś do środka? Oby

Chciałbym ale imo bez szans XD. Morton zostaje.

Tak powinno być. A Endo moim zdaniem nie ma co liczyć. Już było tyle przesłanek co do tego jak widzi go Łysy, że to tylko ktoś na liście płac i maksymalnie od Carabao Cup.

1 polubienie

Zdroworozsądkowo, jeśli Stefan na rok odchodzi, to za rok będziemy się chcieli pozbyć Endo. Teraz jednak potrzebujemy kogoś kto też na lata u nas pogra

Też tak to widzę niestety…

Z tego wynika, że optyka klubu jest taka, że na DM mamy 3 graczy #1 Ryan, #2 Endo, #3 Morton - i to starczy.
Nie spodziewam się już transferów do klubu. W sumie z klubu też nie. n

Na CB zostają VvD, Konate, Quensah, Gome i Philips (XD), więc też pod korek.

Na LB mamy Robbo i Tsimiego a awaryjnie Joe, na RB TAA, Bradleya i awaryjnie Joe :smiley:

Środek pola spoko, w ofensywie też - na RW Mo i Chiesa, na LW Gapek, Luiz, Jota, Chiesa na ST Nunez, Jota, Chiesa, Dans.

Żeby nie było - ja bym chciał CB i DMa ale to jest moje wyobrażenie perspektywy władz klubu.

BTW - na kiedy zaplanowane są testy medyczne Chiesy? Były już wczoraj czy dziś od rana?

1 polubienie

Na papierze kadra nie wygląda źle. Fajnie gdyby udało się zakupić 6 na koniec okienka, ale to już takie trochę życzenie. Doak raczej zostanie wypożyczony, a Danns miał być też wypożyczony, ale leczy kontuzję.

Chiesa miał wczoraj pierwszą część testów. Dziś druga i pewnie wieczorem oficjalne ogłoszenie.

Jak Fekir :disguised_face: oby nie było więcej analogii

Tylko ponoć w przypadku Fekira to Liverpool się wycofał w ostatniej chwili. Jak sam mówił był zdrowy:

No ponoć prawda była taka, że jakieś mini nieprawidłowości w kolanie to była oficjalna wersja wycofania, ale naprawdę to byłą, że już w zasadzie przed podpisem kontraktu cwel Jean-Michel Aulas zarządał większej kasy. Mimo że wszystko było dogadane, piłkarz po testach i po nagraniach ogłaszających transfer.

Ale jak było naprawdę chyba nigdy się nie dowiemy. Bo każda strona ma swoją prawdę.

Tego się już dzisiaj nie dowiemy, ale pewnie tak by było.

2 polubienia

Chłop nas raczej uratował przed kiepskim transferem

Pomimo tego, że okienko jest słabe, mam jakieś dobre przeczucie co do przyszłości. Mam takie wrażenie, że miniony pion dałby nową umowę Kelleherowi oraz szanse Carvalho zamiast sprowadzić jednego z najbardziej obiecujących GK plus ściągać gościa który jeszcze 3 lata temu był wieką gwiazdą europejskiej piłki (a zniszczyła to kontuzja a nie głowa co jest większym problemem bo jak głowa nie dojeżdża to już kicha: Dele Alli, Coutinho, Balotelli etc)

2 polubienia

Ja coś czuję że aktualna kadra do zimy powinna być w czubie/ na szczycie tabeli. I wtedy pójdziemy grubo po kogoś na dmf i być może LB/cb.