Rozważania transferowe (dyskusja)

“Eksperymenty z Elliottami i Carvalho”

Ty naprawdę kochasz ten klub

3 polubienia

Jak to mówi klasyk: “The future is bright” :grin:

Zbior newsow z ostatniej godziny




1 polubienie

Mnie cieszy informacja, że Jude jest priorytetem

Bardziej mi się szczerze podoba niż Enzo

A co do Amrabata to w sumie chętnie bym go zobaczył w live, ale pod warunkiem że będzie mało kosztować

Małym kosztem, zmiennik i rywal dla Fabinho myślę że git

1 polubienie

Czyli wynika z tego, że nie ma mowy żeby kupić i Jude’a i Enzo

a co myslicie o takim myku. Chelsea kupuje Enzo a my kupujemy od nich Gallaghera? ile on moglby kosztowac 40-50?

no tak ale on za 2 miesiace bedzie miec juz 23 lata , wiec juz taki mlody nie jest, do tego moze grac nizej niz Elliott i Fabio, a Bajcetic, to jak nie poprawi motoryki to jakos go nie widze, chyba, ze to bedzie drugi Fabinho.

Jude >> Enzo i oby tak zostało w planach Liverpoolu. W przypadku Jude’a odpadają ryzyka “choroby Realu/Barcy”, Anglicy nastawiają się na karierę w PL, poza tym nie jest to objawienie MŚ tylko zawodnik będący na bardzo wysokim i równym poziomie od dłuższego czasu, mimo młodego wieku.
A co do Amrabata - jeśli sprowadzimy Jude’a, to Marokańczyka jako uzupełnienie składu za relatywnie niewielkie pieniądze chętnie bym u nas widział.
Gallagher? Mamy już kilku młodych, rokujących graczy (Elliott, Fabio, Stefan), potrzebujemy natomiast dobrych pomocników na teraz.

3 polubienia

Wydaje mi się ze Enzo by moze chciał dołączyć do nas, i LFC faktycznie złożyło ofertę, ale nie na kwotę która jest podawana - czyli klauzulę wykupu.
Belighama nie odpuszczą i te 120m wybulą, ale
płacić równowartość tego za Enzo jest nonsens.
Chyba że się mylę.

Amrabat nie jest żadnym rywalem dla Fabsa, nie ta liga. Co najwyżej może być zmiennikiem.

8 polubień

Ja bym po tego Mac Allistera poleciał, tańszy, ograny w PL i po angielsku porozmawia i raczej nie włączy mu się tryb chcę do Barcy/Realu.

3 polubienia

Może mu na treningu ręczniki podawać

https://twitter.com/fabrizioromano/status/1608115555650740225?s=46&t=jZfAY5iq9tDUnnlRgO4kAA

https://mobile.twitter.com/FabrizioRomano/status/1608115555650740225

1 polubienie

I tutaj się zgadzam. Lepiej spróbować kupić takiego Mac Allistera czy Caicedo z Brighton niż pchać takie grube miliony za Enzo, gdzie tak naprawdę poza mundialem w tej Benfice jakoś nie wyróżnia się niczym szczególnym. 13 meczów ligowych 1 gol, 3 asysty no na taki potencjał i taką cenę to trochę słabo. Priorytet to powinien być Jude, bo uważam że jest o klasę wyżej niż Argentyńczyk, na dodatek Anglik więc to taki zawodnik gdzie powinniśmy zrobić wszystko by u nas wylądował.

6 polubień

Dobrze mówisz że jest z żelaza… zgadzam się, myślę by zachować parę MLN za niego i kupic kogos bez sprzedazy klubu jest biznesem . Mamy odmładzać skład … mane odszedl bo juz wiek i szukal przygod a salah tez nie szuka ? Szukał i sie rozgladał ale udalo sie przedłużyć kontrakt. Czas pokaże, enzo = nic specialnego ,bedzie tak jak sancho… a dupe bedzie nam ratował jude + ktos do pola kogo sprowadzimy. Liczę na dobre okienko + zaklepanie na lato Belingama

Jestem zaa… tylko nie enzo…

https://twitter.com/AnfieldEdition/status/1541441184777879553?s=20&t=Bwn9HoQnOx0m5cuecpofYg

Ja cały czas wierzę w ten transfer. Pomocnik w typie Kloppa. Silny, szybki, dobry technicznie i do tego zwrotny. Nie kosztowałby dużo. Na pewno mniej niż wszyscy tutaj wymieniani, a pociecha z niego byłaby niesamowita. Na pewno lepiej robić transfery z Salzburgiem niż Benfiką.

W ogóle przestaliśmy mówić o tym gościu, a przecież Liverpool Echo pisał we wrześniu, że w styczniu jest możliwe złożenie oferty za tego potwora. Dochodzimy do stycznia zobaczymy jakie Liverpool ma możliwości. Skoro Lynch powiedział, że Liverpool nie planuje sprowadzenia Enzo to póki co można odłożyć rozmowy o nim na bok.

6 polubień

Błagam, tak!
Nico jest można powiedzieć moim mokrym snem jeżeli chodzi o wzmocnienie pomocy.
Praktycznie na tym samym, o ile nie wyższym poziomie niż Jude.

2 polubienia

Spokojnie. To informacja ze września, więc mogło się zmienić bardzo dużo. Ale skoro za takiego Enzo Benfica chce 120 mln to nie wiem ile Inter by zawołał za Barelle ;D Lepiej zająć się innymi graczami, bo Włoch jest chyba poza zasięgiem - może już nie chodzi o kwotę a raczej o to że Włosi będą go trzymać za ostatnio włos żeby tylko go nie puścić.