Rozważania transferowe (dyskusja)

Zrzut ekranu 2023-02-08 111310

Wiadomo, ze zycie historia, przeszloscia i marzeniami to nasza domena, ale znowu nie wymagajmy tego od kazdego 19 letniego chlopaka, ktory jest gwiazda jednej z najmocniejszych lig na swiecie i majacego cala kariere przed soba. Ciekawe czy nasi wlasciciele albo Klopp tez w taki sposob unosza sie honorem? :upside_down_face:

W zasadzie taka dyskusja o niczym bo troche pozbawione jest sensu zdanie “Jeśli nie chce, to niech nie przechodzi.”. Faktycznie jezeli taki Jude nie bedzie chcial to nie przyjdzie bo na celowniku go ma absolutnie kazdy topowy klub to jasne. To zdanie jest abstrakcyjne. Wiec jezeli przyjdzie to tylko temu, ze taka jest jego wola i chce tutaj popracowac… a nie dlatego, ze oferujemy mu cos extra.

7 polubień

No i bardzo by się kurde sprawiedliwie stało. To taka sytuacja jak z uczniem/studentem gdzie mama powtarza, ucz się bo dostaniesz pałe. Ale uczeń jest zdolny, w poprzednich latach zawsze wszystko zaj$biscie zaliczał więc ma wyje*ane. Po co ma się uczyć skoro jest taki zdolny, że powtórzy godzinę wcześniej i ładnie zaliczy? A potem na egzamine pała. Liverpool był taki cudny i potężny. To że wiele zwycięstw było wymęczonych to nic, przecież mecze się wygrywa great charakter niczym Real który zaraz też się zesra pod Ancelottim. Po co komu transfery skoro Milner w 1410 tak pięknie śmigał po boisku a Hendo presował aż miło. Po co to komu.

Czyli to jednak prawda,ze gdyby nie Milii to pod Grunwaldem bylaby kleska? :rofl:

2 polubienia

1 mistrzostwo. Jak Leicester

Dokładnie :joy: my żeby wygrać mistrza musieliśmy czekać na Virgila a oni Vardym rozwalali przeciwników który od super diet wolał se walnąc energetyka jak szeregowy seba

1 polubienie

Piotrek Zieliński nie przedłuży kontraktu z Napoli
Może w końcu trafi do nas z chęcią bym go wymienił za Thiago który nabiera nas swoim balansem ciała a Zielu to topka pomocników w Europie, który oferuje też liczby.
Nasz pseudo magik przez 3 sezony nawet 5 asyst nie zaliczył :smiley:

ludzie podważający jakość Thiago są niespełna rozumu. Zielu by zginął w PL i przy tym czego wymaga od pomocników Klopp, i to wcale nie są asysty czy bramki.

2 polubienia

A co oferuje thiago na ten moment XD?
Zobacz jego zachowanie przy trzecim golu z wolves to chyba nie jest to czego wymaga od pomocników Klopp plus problem z Thiago jest taki że nie masz pewności czy zagra w meczu czy się nie połamie wchodząc do autokaru

Zielinski! :man_facepalming: przeciez on po pierwszym meczu w PL nie tylko,ze mialby to swoja mine “smutnego pudla” ale by sie zwyczajnie rozplakal.
Facet sie nie nadaje do angielskiej ligi bo jest zbyt “mietki” i tyle.

1 polubienie

Dla mnie zamiana Giniego na Thiago to taki Liverpoolski odpowiednik zmiany Makelele na Beckhama. I jeden i drugi broni się umiejętnościami piłkarskimi ale nie jestem przekonany czy nam i galaktycznym wyszło to na zdrowie. Thiago jest naszym najlepszym pomocnikiem, racja ale czy byłby najlepszym pomocnikiem gdybyśmy ściągnęli chociaż jednego sensownego zawodnika pokroju Nevesa/Valverde/Touchmaniego ? Śmiem wątpić. Z Thiago jest trochę jak z tą laską 8/10 która przy swojej brzydkiej koleżance wyglada jak miss universe. W praktyce nie raz widziałem jak w momencie gdy powinien szybko zagrywać, robi swój zwodzik w prawo. Dla mnie ze względu na to, że robi się z niego tutaj drugiej Xaviego, jest najbadziej przehajpowanym z zawodników. Oczywiście biorę pod uwagę, że mogliśmy nie zobaczyć najlepszego co ma w zanadrzu z powodu najpierw przewlekłych kontuzji a następnie katastrofalnego zjazdu drużyny.

Screenshot 2023-02-08 at 13-54-43 Anfield Edition na Twitterze

1 polubienie

Pozyjemy,zobaczymy! :grinning:
Rownie dobrze ja moge napisac ze:

  • w lato ruska swolocz wycofa sie z Donbasu i Krymu
  • w Polsce inflacja spadnie ponizej 10%
  • LFC zakupi klasowgo SO

Moze cos mi sie sprawdzi :muscle:

2 polubienia

Ale patrzymy na kwestię jak najbardziej holistycznie jak się da.

Jak bywaliśmy w gazie- to Thiago był niesamowity. Przypominam chociażby mecze z poprzedniego sezonu. Taki pomocnik to zawsze wartość dodana, nawet jeżeli nie jest to opcja pewna. Nie da się go oceniać przez pryzmat tego sezonu, bo wszyscy- nawet nasze największe gwiazdy wyglądają koszmarnie, bo ktoś coś tam potężnie w klubie w presezonie zawalił.

Jeżeli kupimy 2 klasowych pomocników (bo wszystkie te założenia się na tym opierają) to Thiago może nam tylko dawać więcej opcji. On świetnie rozgrywa piłki, wygrywa masę pojedynków, świetnie się ustawia, ma niesamowite umiejętności rozrzucania piłki i dopóki ma ważny kontrakt to trzeba z niego korzystać. (Przypominam statyki starć i pojedynków w tym sezonie czy poprzednim).

Tackles czy interepctions to jest czołówka ligii, a przy tym nie jest tylko tępym przecinakiem.

Jeżeli jest zdrowy to przy 2: Neves (czy ktokolwiek tam przyjdzie) i Jude: jego gra może tylko pomoc.

Ofc ja chciałbym widzieć w lato przynajmniej 3 transfery: 2 topowe i trzeci aspirujący, który będzie opcją na zapas za Thiago. Do tego Jones, Flaco, Hendo na ławce w razie W i na puchary i łatwe mecze.

6 polubień

Ja bym tylko się zastanowił czy jak skończymy sezon w środku tabeli to dwaj klasowi pomocnicy będą chcieli do nas przyjść. A co do Thiago - w tym sezonie to jako jedyny trzyma jakiś poziom. Uważam, że oprócz Keity i Oxa to raczej powinniśmy sprzedać Hendo albo Fabihno

Jak najbadziej się z tobą zgadzam. Thiago przy Nevesie i Bellinghamem mógłby pokazać to co do zaoferowania ma najlepsze. Generalnie z grupy starych pryków w pierwszy składzie zostawił bym jego, Van Dijka i Salaha (Robertsona nie liczę bo nie dobił jeszcze do 30ki) a reszta do odstrzału albo na ławkę.

1 polubienie

Jude Bellingham nie jest zainteresowany dołączeniem do Liverpoolu!

Źródło: Sport1

Niech ta farsa się jak najszybciej skończy bo męczące jest słuchanie co chwilę o tym transferze - zarówno informacji o rzekomym przyklepaniu Bellinghama przez Live, jak i jego niechęci by do nas dołączyć.

1 polubienie

Może zatem warto zacząć od siebie. Skoro to jest tak męczące, to po co powielać i wrzucać na forum?

6 polubień

Pewnie dlatego, że jest to temat “rozważania i spekulacje transferowe”.
Opinia o tym, że jest to męczące, jest moja i nie musi być tożsama z tym co uważają użytkownicy tego forum.
A informacja, którą wrzuciłem, jest czymś nowym, bo ostatnio częściej pojawiały się informacje o tym, że Bellingham jest blisko Liverpoolu.
Więc nie rozumiem sensu niepotrzebnych uszczypliwości :wink:

A oni przypadkiem nie pisali, że się waha a nie, że nie chce?

Czy chodzi o ten artykuł?

A w nim:
„Ale: Liverpool jest na dziesiątym miejscu, pięć punktów za międzynarodowym biznesem. Dlatego Bellingham wciąż waha się ze swoją decyzją. Gdyby Liverpool był na drugim lub trzecim miejscu”, podejrzewa Berger, „prawdopodobnie powiedziałby tak”. Zasadniczo „The Reds” to klub, który „jest na pole position”