Rozważania transferowe (dyskusja)

Generalnie Inacio + Thuram i mogę umierać haha

Po zakontraktowaniu Szobo, mamy tylko jedno miejsce dla non home grown
Chyba odejdzie Thiago


Całe szczęście :sweat_smile:

8 polubień

https://twitter.com/LFC92/status/1675816172955095040/mediaViewer?currentTweet=1675816172955095040&currentTweetUser=LFC92

Kiedyś ktoś o tym pisał. W każdym razie filmik już musi mieć ze 2-3 tygodnie. W szatni lfc wisiały koszulki mieszane nowe i stare. Właśnie stare były z nazwiskami zawodników, którym się kończyły kontrakty + Thiago, Matip, Gomez

Steeeeven

7 polubień

Z niecierpliwością czekałem na taką wiadomość :muscle::smile:

2 polubienia

Dwóch kapitanów Liverpoolu w jednym klubie :wink:

To by było zbyt piękne

1 polubienie

o kurcze, gruba sprawa

Kiedyś chcieliśmy podpisać Tchouamieniego i moim zdaniem chcemy podpisać gościa tego typu. A Lavia w ogóle stylem gry go nie przypomina. Poza tym jest gdzieś ze dwie klasy gorszy, a do tego ma kosztować 50 mln funtów. Jestem bardziej przekonany, że szukamy silnego murzyna jak np. Fofane, który jest mocno zbliżony do Tchouamieniego niż dzieciaka Lavie, któremu trzeba będzie poświęcić mnóstwo czasu na trening. Jedynie kiedy powinniśmy pójść po Lavie to mocne zejście z ceny.

A może z tym Lavią trollujemy Arsenal, tak jak Guardiola :smiley:
Najpierw podbijał Arsenalowi cenę za Rice’a, a potem się wycofał :joy:
W sumie jest to jakiś sposób na wykończenie rywali ;d

To nie jest temat od takich dyskusji. Są sprawy pozasportowe.

1 polubienie

Mnie jedynie zastanawia, dlaczego uważasz, że celujemy akurat w murzyna, a nie np. w Azjatę (nie mamy żadnego)? :laughing:

Z punktu widzenia gry zespołu silny fizycznie murzyn = silny fizycznie biały. Nie rozumiem, co ma mieć kolor skóry do przydatności zawodnika??

Fabinho nie jest ani szybki, ani silny jak tur, a w swoim czasie był czołowym DM. Taki profil też by nam pasował.

Chociaż Thurama bym chetnie u nas widział i chyba ciągle jest na naszym celowniku.

image

Colwill jest nierealny co raczej było wiadome od dłuższego czasu.
Hincape odpada (kontuzja). Zostaje Inacio lub alternatywna opcja która nie była brana na forum pod uwagę.

Taki nowy Park Ji-sung to chyba mokry sen Kloppa :smiley:

To chyba średnie źródło :stuck_out_tongue:
Pewniejsze pisały co innego.


Tak myślałem że po przyjściu Dominika skupią się na śpd, szkoda tylko że ten Kone złapał kontuzję

2 polubienia