Rozważania transferowe (dyskusja)

Dlatego kibicuje transferowi Thiago i nawet Hendersona to odblokuje możliwości naszych młodych.

4 polubienia

Thiago fenomenalny pilkarz.
Tylko ma jeden mankament. Urodził się 10-15 lat za późno :smiley:
Nie można powiedzieć, że słaby, że zły, tylko jakoś nigdy nie pasował, więc chyba powinien odejść.
Oby przyszedł jakiś mocny ŚPD, może w związku z machinacjami z Trentem da się zagrać z 2x ŚPD, więc byłoby miejsce dla Bajcetica, Fabinho i kogoś jeszcze. Mam nadzieję na testowanie nowych ustawień i że w tym sezonie powalczymy o mistrza. To byłoby kuriozalne gdyby City nie miało teraz zjazdu formy…


image
wyglada na to, że jego też odpuściliśmy :stuck_out_tongue:

3 polubienia

No ciekawie się robi. Po podpisaniu Szabo pojawia się coraz więcej informacji o zakończeniu zainteresowania poszczególnymi graczami. Podsumowując informacje z ostatnich dni to jesteśmy zainteresowani najsilniej Lavia i Kone. Czy to element jakiejś strategii czy faktycznie skupiamy się wyłącznie na jednym z tych 2 graczy.

Niepokoi mnie odrobinę brak info o SO.


Czemu trzeba im pomagać ?, jeśli przegrają rywalizację z wiecznie kontuzjowanym Thiago i będącym już niemal po drugiej stronie rzeki Hendo to trochę o nich mówi

Być może klub chce pozyskać pomocnika o profilu defensywnym.Stoper może po cichu szukany…a może i nie.Trzeba czekać.

Wydaję mnie się, że Bajcetic może być testowany w roli Trenta, doświadczenie na obronie jest (wiem, że na środku). Jestem ciekawy, czy Stefan poradziłby sobie w tej roli i czy faktycznie ktoś w sztabie na ten temat myśli.

Odnośnie ostatnich doniesień z jednej strony szkoda, że odpuszczamy Thurama ale z drugiej jest to w pełni zrozumiała decyzja, mam nadzieje że do końca okienka pojawi się w klubie defensywny pomocnik i obrońca i wtedy będe w pełni zadowolony z takiego okienka.

Lynch to dobry dziennikarz. Ja tam jednak wole poczekać na info od Joyca albo Romano.

podobno Steven chce Hendersona zabrać ze sobą do Arabii. Byłoby miło :slight_smile:

8 polubień

Panowie ale spokojnie z tą wyprzedażą, bo zaraz głębi składu zabraknie. Jestem jak najbardziej za odsunięciem Hendersona od pierwszej jedenastki,
Ale hurtowe odejścia też nie są dobre.

2 polubienia

image

Hendo to jednak kapitan i ma duży autorytet w szatni. Na LE się nada. Zostawiłbym go, bo jednak z doświadczonych pomocników mamy obecnie tylko jego, Fabsa i Thiago. Reszta to młokosy (Bejcetic, Jones, Elliott) i nowe twarze (Szobo, Alexis). Jedynym nad którym odejściem bym się zastanowił jest Thiago. Ma największą tygodniówkę i zajmuje miejsce nonHG.

4 polubienia

Kurde, czyli @kuczq miał chyba rację z tymi 100 mln. No to w sumie opylić Nata, Thiago, Kellehera i można działać.

Mało prawdopodobne, szczególnie że już widać pierwsze sygnały tego co pisałem. Obecny budżet transferowy jest prawie pusty.

No zobaczymy. Na pewno na tą chwilę najważniejsze byłoby ściągnięcie typowego DM, którym na 100% nie jest Thuram. Lavia do mnie jakoś nie przemawia, i jeżeli nie jesteśmy w stanie ściągnąć jakiegoś topowego DM to pewnie już lepiej zostać z Fabinho ( o zgrozo) i ogrywać Bajceticia. Jeżeli okaże się, że mieliśmy jednak tylko 100 mln na to okienko to pewnie również środkowy obrońca przyjdzie dopiero za rok po wygaśnięciu kontraktu Matipa. Pożyjemy zobaczymy, ale tak czy inaczej na ten moment w miejsce 3 pomocników, z których dwóch było wiecznie kontuzjowanych i nawet jak byli zdrowi to nie łapali się nawet na ławkę, a jeden wchodził z ławki na końcówki meczów, mamy dwóch pomocników wysokiej klasy, którzy raczej powinni być pewniakami do pierwszego składu. Teoretycznie więc, już teraz jesteśmy sporo mocniejsi kadrowo niż w ubiegłym sezonie, o ile oczywiście Klopp ma plan na Szobo inny niż ,wywalenie dziesiątki na lewy atak".

No i pazerna Nicea się przejechała na swojej chciwości. Musiało coś tam ostro nie pyknąć, skoro wycofujemy się z Thurama, który miał już dogadany kontrakt z The Reds. Lavia absolutnie mnie nie przekonuje, Bajcetic ma dużo większy potencjał. Zobaczmy coś się wydarzy.

Z dwójki Lavia - SO (Inacio) wybrałbym wzmocnienie defensywy. Lavia - a lepiej inny bo też do mnie nie przemawia - w razie odejścia Thiago.