Rozważania transferowe (dyskusja)

2 polubienia

Mac kończy pod koniec roku 25 lat, do tego podnosił juz Puchar Świata i ponad 3 sezony w EPL ma za sobą. Szobo jest kapitanem reprezentacji.
To nie są nieopierzeni zawodnicy, tylko goście już z dużymi umiejętnościami i sporym doświadczeniem, mimo względnie młodego wieku.

@Hanys Za darmo kapitana nie dostał, masz tam też Orbana, który był kapitanem w Lipsku, a mimo to w reprezentacji opaskę oddawał Dominikowi.

Szobo jest kapitanem, bo nie ma tam kogoś lepszego. Taka sama sytuacja jak z Lewym. Co do Maca, zgoda. To kozak.

Porównuj Lavie i Fofane w aktualnej formie do aktualnej formy Fabinho. Jeżeli uważasz, że to downgrade to sorry ale chyba nie oglądałeś uważnie co odpierdzielal Flaco w ostatnim sezonie.

My mamy odmłodzić kadrę i znaleźć gracza lepszego od aktualnego Flaco, który jest dramatyczny. Naprawdę on gra na poziomie Championship.

Co do Mortona to chyba coś mi umknęło z jego kontuzja bo nie znajduje info.

Oby nie było tak że sprzedamy Hendersona i Fabinho aby zrównoważyć to co już wydaliśmy. To byłoby w stylu FSG

8 polubień

6tke i tak kupić mieliśmy, na siłę dokulamy sie do zimy, albo nawet do końca sezonu, kupując tylko defensywnego pomocnika(oczywiście także stopera, licze transfery do środka pola). Poza 6tka mamy całkiem, całkiem ta pomoc, nawet bez Hendo.
Mianowicie:

  • Szobo, Mac, Jones,Thiago,Elliott, Morton?

6 (5,5)zawodników na 2 pozycje da się żyć :smiley: Ogólnie wolałbym więcej kasy przeznaczyć na topową 6 i stopera niż na siłe wzmacniać jeszcze pozycje wyżej.

@ManiacK Właśnie Caicedo bym nie bral ze względu na charakter i koszta, juz sie żegnał odchodził do Arsenalu. Arsenal wziął Rice i go olał, to już się wita z Chelsea. Do tego wszystkiego wypowiadał się, że marzy mu sie Real. I jak trzeba na niego wywalić te 70-90 mln to i mu trzeba będzie dać 200k/week jak nie lepiej. Ma 22 lata. To za 3 lata zawoła 300. itd.

1 polubienie

Lavia & Thuram - w razie W to Thueram/Thiago/Alexis też mogą obskoczyć 6tkę.
Caicedo byłby kozak opcją, ale wątpię by dołożyli razy 2 na niego. No i pytanie czy on nie poleci na tygodniówkę wyższą w Chelsea. Zawodnik kozak, ale głowa nieco za umiejętnościami zostaje z tego co słychać po wywiadach i różnych wypowiedziach.

1 polubienie

Mam podobnie. Z tym że porządną 6 dla mnie to serio Foffana. Wywalanie kasy na Caicedo, który jak to kolega powyżej zauważył, ma też 1 sensowny sezon - nie ma sensu. Ja kasę najchętniej bym wydał na SO I tu Colwill jest moim zdecydowanym faworytem.

1 polubienie

Henderson 20 mln, Fabinho 40 mln. Jeszcze sprzedać Thiago oraz Matipa i wyjdziemy na zero w tym okienku, a to najważniejsze dla rozwoju klubu. Brawo dla właścicieli :smiley:

1 polubienie

Było oczywiste że kogoś sprzedamy. Przecież właściciele wyłożą na czysto 40 mln maksymalnie. Resztę trzeba czymś sfinansować. Ja i tak się cieszę, że Saudyjczycy chcą kupić naszych coraz słabszych i wypalonych pomocników. Trzeba koniecznie odmłodzić skład bo z tymi zawodnikami po prostu już nic nie wygramy

Nie znam źródła ale ciekawe co z tego wyniknie.

Caicedo ma jeden sensowny sezon, a Colwill ile ?

Ależ oni hojni :hugs: 40 mln z własnej kieszeni wykładają, a niewdzięczni kibice narzekają…

Pół😅
Caicedo w sumie półtorej :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Dobra tu mnie masz :sweat_smile: jednak Colwill to młody Anglik i stąd jego cena.

1 polubienie

Tylko, że oferty z Arabii pojawiły się nagle. Nie było w planach sprzedaży Hendo czy Fabsa. Nawet Klopp strzelił karpia z tego powodu.

Dla mnie sytuacja jest klarowna. Powinnismy dać im odejść w ich miejsce sprowadzić Colwilla i Lavie jako HG oraz jakiegoś ostatniego kozaka do środka który ogarnął by kwestie potrzebnej na już jakości.

@Hanys marzenie :yum: wtedy możemy myśleć faktycznie o walce o wsio. Lavia daje nam sile i mokry sen Josifa, Colwill przyszły następca VVD a Barella… o mój Boże. Ale by to chodziło :grinning:

Barella :heart_eyes:

Czekamy.

@CzerwonyBartek zakładając, że nadal są ogromne środki w kasie, to po dołożeniu funduszy ze sprzedaży, taki scenariusz jest realny. Gorzej, że Nico nie chce się ruszyć z Włoch.

70% naszych byłych graczy to nazwiska powinni mieć Kontuzja.

No czekam jak tak to będzie wyglądać ze odejdzie hehe Fabinho i thiago. To został matip i Gomez xD jak juz wyprzedaż to wszystkich :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Zainteresowanie skrzydłowym xD Ciekawe czy to plotka czy nie xD