Rozważania transferowe (dyskusja)

Wątpię żeby Jurek na coś takiego się zgodził. Myśle ze jedno mocne nazwisko przyjdzie

Nie ma takiej opcji żeby dwóch 19 latków uniosło grania na tej pozycji przez cały sezon. Niestety

Mamy potwierdzenie naszego targetu. Niestety Caicedo w drodze do CFC - obyśmy spróbowali wysłać jeszcze ofertę zanim będzie oficjalnie potwierdzone.

1 polubienie


Mam nadzieję na jakąś niespodziankę jak w przypadku Szobo bo potencjalni następcy nie napawają optymizmem.

Jeżeli sprzedamy i Hendersona i Fabinho to zaczynam się z powrotem martwić o naszą linie pomocy. Potrzebne będą transfery potrzebne na teraz, a po pierwsze nie wiem czy znajdziemy zastępstwo za Fabinho na rynku, a po drugie już się boje co się stanie jak transfery nie odpalą od pierwszego meczu albo nie daj Boże ktoś złapie kontuzje z pomocy

Fabinho nie prezentował najlepszego poziomu, ale miał doświadczenie i zgranie z drużyną, Henderson podobnie, z tym że na jego pozycję to akurat mamy zastępstwa, na pozycję Fabinho niezbyt

1 polubienie

Wiedza tak samo jak przed poprzednim sezonem xD?

1 polubienie

O Boże XDD

Niech już ten Lavia przychodzi :skull:

Edit: nie wiem kto w klubie uważa te nazwiska za porządne zastępstwo Fabinho. Z całej tej ekipy Lavia jest najlepszy i zdecydowanie jak się rozwinie będzie dobrym graczem na tej pozycji, ale na ten moment nie wiem czy jest w odpowiednim czasie by wskoczyć w buty Fabsa. A o reszcie to nawet się nie będę wypowiadać XD

3 polubienia

Florentino + Lavia to najlepsza opcja z łączonych nazwisk. Wtedy Bajcetica można przesunąć wyżej na stałe.

Oby to był Lavia bo każdy inny z tej listy to byłby straszny regress w moim odczuciu.

1 polubienie

Każdy z tych gości to poziom, jak nie dwa, niżej niż Fabs, nawet bez formy Flaco. Lavia ok, ale to nie grajek na teraz, melodia przyszłości bardziej.

Jeśli mamy rzeczywiście sprzedać Fabinho to na pozycję nr 6 potrzebujemy prawdziwego przecinaka typu Caicedo. Chciałbym też pomocnika z większą dynamiką, bo tego zawsze brakowało Flaco.

Nawet jeśli klub twierdzi że pieniądze na transfery nie stanowią problemu (w co nie wierzę) to wysokie tygodniówki już tak, a Henderson i Fabinho mało nie zarabiają.
Nie wyobrażam sobie żeby w ich miejsce nie sprowadzić dwóch kolejnych pomocników.

W zeszłym sezonie druga linia w ogóle nie działala, ani w presowaniu ani w drugą stronę w wyjściu spod presingu.
Jeśli mają nastąpić jakieś zmiany to byle jak najszybciej.

Kandydatury tych chłopaczków co rok w piłkę nie grali (Gravenberch nawet nie jest typową 6) + Amrabat nadają się do działu humor, a nie tutaj. Odejście Faba już przesądzone i trzeba znaleźć gotowego zawodnika. Byli dostępni na rynku w tym oknie Rice, Caicedo, Ugarte i niestety lepszych piłkarzy już nie widzę. De Jong i Kimmich nie do wyjęcia, podobnie Tchouameni. Nie wiem jak to klub widzi z duetem Lavia + Bajcetić na 6.

7 polubień

Ale sam przecież dałeś do zrozumienia , że mamy się wzmacniać, a nie osłabiać :person_gesturing_ok:

Sam jakoś bardzo Rice’a nie cenię, ale w porównaniu do tych ananasów wyżej to gość jest 3 półki wyżej i nie moglibyśmy wybrzydzać, bo zaraz skończymy z jakimś juniorem na pozycji nr 6.

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale czy Phillips nie był swego czasu okrzyknięty jednym z największych angielskich talentów?

Matko Bosko to już kupmy tego Lavie, bo jak ja widzę, że się interesujemy takimi tuzami jak Amrabat to mi się nóż w kieszeni otwiera.

6 polubień

Tak, był uważany za tego lepszego, bardziej wszechstronnego z duetu z Ricem, który tworzyli w reprezentacji. Przynajmniej ja to tak pamietam za czasów EURO 2020.

1 polubienie

To że dziennikarze takie podają nazwiska, a to kogo my kupimy - to dwie różne sprawy. Kto pisał o Dominiku? Może z jedno źródło, a i tak uważaliście że to plotki. Uważam że mamy za dyrektora kogoś kto siedzi w niemieckiej piłce, i się nie zdziwię jak będziemy na ten kierunek patrzeć. Lavia + ktoś z Bundesligi. Będzie dobrze - więcej wiary:)

8 polubień

Amrabat > Lavia
…all day long