Rozważania transferowe (dyskusja)

Ale już mamy wymienione 2 ogniwa plus znacznie lepszych Jonesa, Bajcetica i Elliotta…

No i co z tego, że ma 33 lata XD?

@Loku64 mistrzostwo wygrali, z Realem nad którego środkiem pola spuszcza się cała Europa. I tak, środek pola w Barcelonie jest winny tego, że jest to najsłabsza Barca od x lat :joy:, zresztą Gavi tam gra od sezonu, Pedri od dwóch, Oni dopiero zaczynają.

Barca nie boi sie grać Gavim i Pedrim i zdobywa mistrza, a u nas ból dupy, że człapiącego Fabinho chcemy zastąpić zapierdzielającym Lavią.

2 polubienia

Będę się śmiał jak go z przed nosa go zwiną.

I będzie tekst chcieliśmy ale nie bylo nikogo odpowiedniego na rynku xD

1 polubienie

Gavi gra od dwóch, Pedri od 3. Lige wygrali łatwo, ale no zobaczymy,może dojdzie do bezpośredniego starcia w przyszłym sezonie gdyż 2z3 ostatnie sezony Barcy to odpadnięcie z grupy LM :stuck_out_tongue:

Pamiętajmy też, że Real grał dłużej w Europie i ma znacznie starszy trzon drużyny, który właśnie sukcesywnie odmładza.

Ja jestem niemal pewien, że Szobo i MAc to będzie wyborny duet, jak do tego znajdziemy trzeciego, co będzie ogarniał czaczę, czy po prostu któryś z naszych wskoczy na level wyżej, to będziemy mieli środek najwyższej jakości.

W stylu City, takie wałki.
Dać mu jakiś procent klubu i sprzedawać każdy szrot po zawyżonych cenach. Ba moglibyśmy jakieś umowy sponsorskie z nimi zrobić na zawyżone kwoty :stuck_out_tongue:

Pamiętajmy też, że Gavi i Pedri mają odpowiednio 19 i 20 lat. Obaj laureaci Golden Boy, Oni będą tylko lepsi, a już są bardzo dobrzy. Każdy z nich ma dużo większy potencjał niż choćby Jude. A Pedri to już teraz jeden z lepszych boxtobox na świecie. Pisanie, że nasz obecny środek pola bije na łeb środek pola Barcy, bazując na tym że Barca odpada w grupie LM, to absurd. Oni to chociaż teraz będą mieć okazję odpaść w tej grupie :wink:

A ja jestem niemal pewny, że któryś z duetu Szobo - MacA nie okaże się takim crackiem, jak Ty tu próbujesz ich opisać, niestety.

Gdyby Liverpool grał w takiej lidze jak oni, już miałby 3 mistrzostwa plus jedno na wpół wypalonym składem.

A gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem.

Jude ma 20 lat. Z zawodowcami gra od 16 ty roku życia. W BL kręcił przyzwoite liczby. Na jakiej podstawie twierdzisz, że będzie słabszy niż Gavi czy Pedri?

No ale taka prawda. Jeśli podniecasz się wygraniem La liga z Realem który zdobył niecałe 70 pkt to dlaczego nie pochwalisz PSG jak pięknie wyszarpali Ligue 1?

Napewno Barcelonę można chwalić za stawianie na młodzież i odpalenie dziadków ( to co probuje zrobić właśnie Liverpool)

1 polubienie

A czy ja się gdzieś podniecam. Napisałem, że wygrali ligę z Realem nad którego środkiem pola spuszcza się cała Europa. Tyle.

Dlaczego twierdzę, że Pedri i Gavi mają większy potencjał niż Jude? Nie wiem, po prostu widziałem każdego z nich w akcji. Pedri to już na pewno ma dużo, dużo większy sufit niż Jude, polecam obejrzeć Jego grę.

Kloop namawia colwilla na transfer, chelsea sie na to mocno wkurzyla i grozi złozeniem skargi

My tu gadu gadu, a Keita już kontuzja i straci okres przygotowawczy.

3 polubienia

Skąd takie wieści ? Znaki

Drogo sobie cenią. Chyba coś czuje ze klopp i zarząd klepie sobie w głowę ze nie dali tych 100 baniek za jude xD skoro takie ceny walą za zawodników

A dodam teraz wszytko będą w górę ładować zwłaszcza gracza ktory gra na ŚPD bo wiedzą ze potrzebujemy to będą podnosić cene.

Chodzi o to, ze oni grają tylko na swoim podwórku. W Europie nic 0we udziały przy bramkach, miałkie wystepy. W reprezentacji tez bez szału.
Dążę do tego, że są niesprawdzeni poza La Liga, a napewno nie maja sukcesów poza liga.

Może będą wybitni, ale na ten moment są po prostu wielkimi talentami z sporymi umiejętnościami technicznymi.

Co do naszych nowych nabytków to myśle, że maja większe umiejetnosci niż kiedykolwiek miał u nas Klopp w srodku dostępne, a do tego fizycznie nie odstają od średniej Jurka(bardzo wysokiej zreszta). Dlatego jestem mocno nimi podekscytowany i czuje, że to będzie dobrze chodzić :joy:

no naprawdę ,tylko jak nie sprzedadzą nam i nie będzie innych chętnych to nie zarobią. Juz widzę to podnoszenie ceny bo Liverpool musi kupic. Jeden klub podniesie, to się pojdzie po kogos innego. Zawsze jest jakas alternatywa a nie jeden gracz do wyboru.