Rozważania transferowe (dyskusja)

Hancko niby OK ale jak już sięgaliśmy wzrokiem do ligi holenderskiej po lewonożnego stopera to mnie zastanawia dlaczego Basseya nie braliśmy pod uwagę?
Jego atuty:

  1. Ma angielski paszport wiec HG byłby załatwiony
  2. 23 lata
  3. Z lepszego piłkarsko klubu niż Feyenoord (tu pewnie można dyskutować)
  4. Przystępna cena - Fulham dogadał się na 21m euro
  5. Ograny z piłka angielską (wychowanek Leicester)

Ktoś gdzieś wspominał o ewakuacji VVD do Arabii czy tylko głośno myślisz?

Jakieś tam ploteczki latają. Virgil za rok wejdzie w ostatni rok kontraktu i różnie może być.

https://www.elfutbolero.us/premierleague/Bye-Bye-Liverpool-Van-Dijks-decision-to-play-in-Saudi-Arabia-20230716-0021.html

Oficjalnie

Kolejna porcja kilku słów o Lavii od the analyst.

Bassey miał mega kiepski sezon teraz z tego co wiem, Ajax go oddał bez żalu.

Prawda,ale to wciąż młody i dużym potencjałem obrońca

Będę trochę czepialski, ale wstawiałem już w tym temacie ten artykuł razem z tłumaczeniem. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

jak ktos lubi posłuchać i umie angielski to też analiza wczoraj wyszła ciekawa. W każdym razie wiele analityków podkreśla, że bardzo dobrze wychodzi spod pressing, to na pewno u nas się przyda, gdyż potrafiliśmy często głupio tracić piłkę, podczas kontrpressingu rywali.


I

6 polubień

Obrodziło dziś w ogłoszenia. Ciekawe, czy Lavia zdąży na samolot :sweat_smile:

Lipiec się kończy, dużo piłkarzy z LFC odeszło, a przyszło tylko dwóch. Pewnie jeszcze dojdzie Lavia i jakiś tani obrońca, ale to ciągle mało. Może jakieś perły są w akademii?

No filmik pokazuje w skrócie to, o czym pisałem w kontekście Lavii kilka dni temu. Jako DM w drużynie głównie broniącej się jest dobry w agresywnym odbiorze pomiędzy 25-40 metrem od własnej bramki, a inne cechy, które bardziej by pod nas pasowały to już raczej tak ,średnio". Ale skoro go bierzemy to zostaje nam po prostu wspierać i kibicować.

Conor Bradley najprawdopodobniej będzie zastępstwem/back upem dla TAA.

Bradleya nie ma na liście zawodników lecących do Azji, więc pewnie wypożyczenie. Zastępstwem za Trenta pewnie będzie Gomez (zmiana taktyki) oraz być może sztab widzi w hybrydowej roli Bajcetica, czy silnie łączonego z nami Lavie (moje spekulacje).

Edit. Nie lecą też Thiago i Bajcetic, którzy będą kontynuować rehabilitację w Merseyside.

@The_Normal_One_II Ciężko stwierdzić, pozostaje czekać na jakieś oficjalne komunikaty.

1 polubienie

może jakiś uraz? Nie było słuchów o wypożyczeniu.

Matko bosko znów lament… Dużo ale do du*y. Z zawodników, którzy coś wnosili odszedł 1 - Bobby, 2 którzy zajmowali miejsce w wyjściowej jedenastce - Jordan i Flaco, oraz 3 pacjentów szpitala - 2 z ortopedii (Keita i Ox) i 1 geriatrii (Milli).

Przyszło 2 cracków i zaraz przyjdzie jeden z najbardziej obiecujących DMow w lidze. Jak ty nie widzisz przeskoku jakościowego to może sciagnijmy Peszkina, Kryche, Glika, Ballo i kilku innych emerytów. Przecież liczy się ilość co nie?

7 polubień

Czy myśmy powinni realnie liczyć takich średniaków jak Milner, Ox, Keita gdzie z czego tych dwóch nie grało prawie nic przez szpital, a pierwszy przez wiek nic już nie dawał od dłuższego czasu?
Za nich przyszło 2 dwóch co łącznie rozegrali xD niemalże tyle samo minut co nasza cała pomoc.

To jest wszystko racja Panowie, bo odeszło 6 pomocników ( liczę tu już Fabinho) , z których z różnych względów ostatnio żaden nie dawał już drużynie zbyt wiele lub wcale, a przyszło dwóch bardzo dobrych i suma sumarum zespół się wzmocnił. Nie zmienia to jednak faktu, że nawet przenosząc wzmocnienie środka obrony na następny rok ( po wygaśnięciu kontraktu Matipa) to na ten moment na kolejnym obozie nie mamy ANI JEDNEGO defensywnego pomocnika, a za 3 tygodnie startuje liga. Do tego na prawej obronie na chwilę obecną mamy jednego zawodnika, który i tak lepiej czuje się w pomocy. Nie wiem jak Wam, ale mi jest coraz ciężej uwierzyć w słowa Jurgena, że ,musimy im zaufać" jak widzę kadrę na wyjazd do Singapuru