Rozważania transferowe (dyskusja)

Pewnie się cieszy, bo za sangare + inacio może wpłacić klauzulę.

Poki sa srodki na transfery to trzeba ta pole wykorzystac do konca.
Nie wiadomo co bedzie w nastepnym okienku transferowym.

Wiele osób pisało w tym wątku, że Mojżesz byłby idealny dla nas (jak nikt inny), gdyż występował na PO i świetnie uzupełniał by się z Trentem…

Drodzy manipulatorzy, Caicedo na PO rozegrał jedynie 3 spotkania! Nie 20,30,50 tylko 3. To po pierwsze. Po drugie, polecam prześledzić jego heat mapę, oczywiście zdecydowana większość akcji na miejscach typowych dla śpd, jednak jeśli już wyróżnić którąś stronę, to operował bliżej lewej.

Potrzebujemy jedynie wybieganego, dynamicznego dm-a, z nutką świadomości taktycznej i przewidywania gry, wcale nie musi być świetnym dryblerem, czy pakować goli z dystansu. Od tego mamy innych. Takich zawodników na pewno jest co najmniej kilkunastu i to już działka klubu, aby znaleźć najbardziej odpowiedniego pod kątem doświadczenia, opłaty za transfer i wynagrodzenia.

1 polubienie

LIVERPOOL SPOGLADA NA KONE I THURAMA
Według Fabrizio Romano Liverpool wciąż śledzi Manu Kone z Borussii Monchengladbach i Khephrena Thurama z Nicei po tym, jak przegapił Moisesa Caicedo.

Caicedo zakończył swój rekordowy transfer w Wielkiej Brytanii z Brighton do Chelsea, pomimo tego, że Liverpool niedawno zaakceptował ofertę za reprezentanta Ekwadoru. Oznacza to, że nadal istnieje pustka do wypełnienia defensywnego pomocnika po stronie Jürgena Kloppa, zwłaszcza w przypadku Romeo Lavii z Southampton, który również zmierza do Chelsea.

A Romano potwierdził teraz, że jest „pewny”, że Liverpool zamierza jeszcze bardziej wzmocnić swoją pomoc – powracając do dwóch celów, które były na ich radarze tego lata.

Celami są francuska para Kouadio Kone i Thuram, przy czym ten pierwszy jest szczególnie warty uwagi po wyzdrowieniu z niedawnej kontuzji (podczas gdy ten drugi był wcześniej sugerowany, aby spędzić jeszcze jeden sezon w swoim obecnym klubie).

Romano napisał dla Caught Offside: „Liverpool przejdzie teraz do innych celów. Nadal podążają za Khephrenem Thuramem i Manu Kone, tak jak robili to latem, ale zobaczmy, kogo teraz „zaatakują”.

„Oczywiście będą starali się ograniczyć przecieki, ponieważ stworzyło to problem z umową z Caicedo i to samo z Lavią. To otwarty wyścig dla Liverpoolu w środku pola, ale na pewno podpiszą co najmniej jednego nowego gracza na tej pozycji.

1 polubienie

Kone i Thuram to nie są typowy defensywni pomocnicy. Ja już ogladalem Hendersona czy wijnalduma jako defensywnych pomocników. To że tam zagra nie znaczy, że ma tam grać. Tak samo jak Nunez na lewym skrzydle… Nie wiem kogo kupią na defensywnego pomocnika ale ma to być typowa 6… Mogąca grać na 8 np, a nie odwrotnie.

a gdzie Mac Alister ?

Może się wreszcie trafi ślepej kurze ziarno. Nie wiem jak były ustawione priorytety do tej pory. To są genialni zawodnicy.

A jak czytam przecieki o 28 letnim João Palhinha to aż mnie mdli…

Kone to jest typowa 6. Thuram gra wyżej, ale może grać na 6. Obu chciałbym w tym klubie.

4 polubienia

Co wy macie z tym Thuramem, temat jego transferu upadł w momencie przyjścia Szoboszlaia. A skoro Jurgen rozmyślił się wtedy to chyba nie brał go pod uwagę jako 6, tylko kogoś grającego jeszcze wyżej niż Alexis

To ze mamy w skladzie Mc Alister to chyba nie wyklucza transferu Thurama?

Etam. Rozważany był Thuram albo Lavia na pozycję 6. I z jakichś niewiadomych przyczyn, to Lavia został wybrany.

Transfer upadl w momecie kiedy Liverpool uslyszal jaka cene i tygodniowke trzeba zaplacic Thuram.

panowie tylko sie tak nie rozpędzajcie, bo my mamy 2 miejsca non HG, wiec skoro nie Lavia to musimy albo kupować kogos co nie ma 21 lat jeszcze, albo kogos z HG, jesli tu mają być 3 transfery.

Kone to nie jest box to box? Ja bym obstawiał właśnie bardziej tak. Ale nie wiem. Może i tak jest jak piszesz. Zobaczymy. Najgorsze jest to, że możemy czekać tak do końca okienka, i nie jest pewne czy kogoś uda się ściągnąć klasowego.

[@MailSport

: Nice’s Khephren Thuram is now being reconsidered again by Liverpool after their interest cooled earlier in the summer,

1 polubienie

Kone i Thuram to byly potencjalne pierwsze cele transferowe na to lato z tym ze wedlug LFC Thuram byl za drogi i chcial za duza tygodniowke a Kone nabawil sie kontuzji ale juz wrocil do trenowania.

1 polubienie

Teraz jak zobaczyli że bez pieniędzy (pensji) się ch***** załatwi i nikogo nie sprowadzi, to mam nadzieję, że zmądrzeli. Kasa na stół. 15 sierpnia jest.

1 polubienie

chodziło mi raczej że w podstawowym składzie nie uwzględniasz Maca chociaż to nasz najlepszy pomocnik, ciekawił mnie po prostu ten wybór. Jasne że nic nie wyklucza zakupu Thurama, ja chciałbym 6 klasowych graczy którzy się rotują jak w Realu, na tą chwilę mam w pomocy 2 więc jest sporo do zrobienia. Pozdrawiam.

3 polubienia

Dawać Thurama 50 mln, Inacio 40, Adamsa za 20 który może obstawić również PO i mamy 3 gości w cenie jednego Caicedo.
Ps - Schamdtke nie dziękuj za podpowiedz.


Przepraszam, trzy transfery w trzy dni. Jak to było w odpowiedzi na nasze zwlekanie? To nie fifa?

5 polubień