Southampton - Liverpool

i prawidłowo. Muszą odpocząć.

Na dodatek sędziuje nam dzisiaj Jaś Fasola, można się spodziewać ciekawych gwizdków.

Alisson, Bradley, Konate, Gomez, Tsimikas, Dixon-Bonner, Morton, Milner, Gordon, Woltman, Musiałowski

Klopp zaszalał

:point_up_2:
Stare przysłowie: patrz kto mówi, a nie co mówi.
Alison
Gomez Matip Konate Tsimikas
Milner Jones Elliott
Minamino Jota Firmino

Ali
Gomez Konate Matip Tsimikas
Elliot Milner Jones
Minamino Jota Firmino

Ciekawi mnie dzisiejszy srodek pola

@Kijoraptor To był bait akurat, ale i tak Klopp zaszalał. Kusi postawić na świętych

Oo. Elliott dziś zrobi robotę :smiley:

Czy jednak cash back?

1 polubienie

Na ratunek Thiago, Diaz i Henderson

No to Klopp zdecydowanie pozytywnie zaskoczył Elliottem i Minamino w pierwszym składzie.

Mam wrażenie, że zawsze jak pisałem, że Japończyk powinien dostać szansę, to nigdy nie miało to miejsca, a dzisiaj jest zupełnie na odwrót, bo akurat preferowałem ciut inny i mocniejszy skład.

Jedziemy po 3 pkt! Soton 0-1 LFC

Ładnie Klopp pojechał ze składem ale też uważam, że trzeba dać odpocząć Salahowi, Van Dijkowi itp., lepiej niech będą dostępni na finał LM z Realem. Tsimikas z Gomezem mają dobry sezon, choć nie grają za wiele, Jones i Elliott trochę zniknęli z radarów, może pokażą coś ciekawego w dzisiejszym spotkaniu. Już za niedługo rozpoczęcie spotkania, nie potrafię się już doczekać.

Skład jest idealny, bez względu na wynik spotkania, tak należało postąpić i Jurgen miał tego świadomość. Najlepiej oby Thiago i Robertson nie pojawiali się na boisku, Diaz jeśli już to króciutko.

Typowałem taki skład z jednym wyjątkiem - Keita w miejsce Minamino.
A Divock to chyba Kloppowi kota zabił, że nawet przy takich głębokich rezerwach nie łapie się do jedenastki, a znalazło się miejsce dla Japończyka.

Brak Origiego to kwestia taktyki zapewne, mimo wszystko jestem nieco zaskoczony.
Bardzo mnie ciekawi jest z tą naszą głębia składu, czy jest dostateczna do gry na wszystkich frontach.

1 polubienie

W dupe sobie ten var wsadzcie pieprzone gówno do ustawiania meczów

i co ze niby var nie widzial faulu na jocie?

Atwell na Var Atkinson główny i wszystko jasne

1 polubienie

Śmiechu warte sędziowanie

I oczywiście gol Redmonda to jego pierwszy w tym sezonie. Mecz życia.
Trzeba się liczyć z gwizdkami z dupy lub brakiem gwizdka. To będzie mega ciężki mecz.

Jak ja się cieszę że Atkinson kończy karierę, zawsze gwiżdże przeciw Liverpoolowi

ostatnio wrzutki gomeza > wrzutki trenta