Spotkania na mecze Liverpoolu

Z tego co się dowiedziałem otwierają na mecz, trochę wcześniej

W sumie otwierają już na mecz Warta - Lech

Ja się wybieram do Szczecina na finał LM jak ktoś też to pisać w grupie weselej :smiley:

To jak łapiemy się w Cooliozum? :grinning: ktoś chętny?

Gdzie w Warszawie będzie można obejrzeć ostatnią kolejkę Premier League w towarzystwie sympatyków The Reds? Akurat będę w stolicy, z chęcią bym do jakiegoś większego grona dołączył

Ktoś będzie w English Pub w Krakowie? :red_circle::soccer::blush:

Też mam nadzieję że w Krakowie ktoś będzie, :slight_smile:

Wybieram sie z dwoma ziomkami do english pubu, mam nadzieję ze bedzie nas więcej😁

No to git, w takim razie do zobaczenia :slight_smile:

Również powinienem być w Englishu, razem w czterech gości planujemy być

Corner Pub Rzeszów - będzie transmitowany finał? Będzie ktoś?

Będzie mnóstwo ludzi z tego co wiem.

Zaraz chyba sam pojadę do tego Krakowa

No zanosi się że bar będzie zawalony ludźmi całkowicie xd

Byłem w English football club na meczu z Newcastle, który był 13.00. Mimo tak wczesnej godziny to ludzi było w cholerę, prawie wszyscy mówili po angielsku, więc ktoś mnie kiedyś tutaj okłamał mówiąc, że tam chodzą głównie Polacy. Fajny klimat, ale finału ligi mistrzów to nie chciałbym tam oglądać.

Wszelkie informacje związane z oglądaniem meczów w ramach rzeszowskiej grupy LFC Rzeszów znajdują się na wewnętrznej, zamkniętej grupie na facebooku - łatwo ją znaleźć, nie będę wklejał bezpośredniego linka.

Na finał były zapisy - żeby zainteresowani mieli pewne miejsca, ilość miejsc jest mocno ograniczona.

Jak jesteś zainteresowany, to zapraszam na grupę - ja na to forum bardzo rzadko kiedy zaglądam.

1 polubienie

Orientuje się ktoś czy w Lublinie newbasketon jest ciągle takim miejscem spotkań kibiców Liverpoolu? Wiem że kiedyś tak było ale nie wiem czy ciągle “utrzymują tradycje” :slight_smile: a jeśli nie to gdzie indziej w Lublinie?

Byłem w niedzielę w Krakowie w English Pub na zakończeniu ligi i mogę potwierdzić, że zdecydowana większość osób tam przebywających to byli Anglicy, i choć przeważali kibice LFC to było też dużo sympatyków innych klubów.

Atmosfera super, my siedzieliśmy w takiej małej salce gdzie na jednym ekranie pokazywano nasz mecz a na drugim ten… nieszczęsny.

Mimo to, że było ogólnie fajnie to z przyjemnością finał LM obejrzę w zaciszu domowym.

Po 7 :trophy: w PE/LM

Come on LFC :red_circle:

PS sorry Krakusy😃 ale w 2019 byłem we Wrocławiu w Pub Felicita i tam mi się lepiej podobało.

A ja byłem na finale z Tottenhamem i 95% to kibice LFC, nie wiem ilu było Angoli, ale nie powiedziałbym, że więcej niż 50%. A Ci Angole też dają dużo od siebie, nie wiem jak wtedy było, ale na zakończenie sezonu było wiele meczów, a na finale Ligi Mistrzów jednak jest inaczej. Kibice śpiewają, wszyscy stoją, emocje, dobre piwka. Osobiście zdecydowałem się odwiedzić dzisiaj English Football Club z ziomkiem (kibic Realu)

Czy w Katowicach będzie jakieś wspólne oglądanie meczu o Tarczę Wspólnoty? Greenpoint?