Strona/forum i wszystko z tym związane

  1. Będzie
  2. W sumie sam nie wiem :slight_smile:

Dziwnie cytować samego siebie ale ponownie mam ten sam problem (nomen omen na który nikt nie znalazł recepty). Rozważania i spekulacje transferowe, tematy dotyczące danego piłkarza. Wiem o nowych postach jedynie po tym, ile minut temu zostały napisane.

Jeszcze taka mała uwaga odnośnie do strony głównej i komentarzy tam dodawanych. Przez pomyłkę dodałem komentarz jako odpowiedź do czyjegoś posta zamiast do artykułu. Jedyną opcją jest poprawa komentarza w ciągu 180 sekund od opublikowania i choć chciałem usunąć i dodać w prawidłowy sposób, nie było takiej możliwości. Cały czas miałem komunikat, że zmieniłem zbyt wiele znaków w porównaniu do poprzedniej wersji posta. Zatem wydaje mi się, że albo zmieniamy limit znaków do korekcji, albo dodajemy opcję usunięcia posta oprócz możliwości jego zmiany.

3 polubienia

Zdecydowanie brakuje opcji przy rejestracji na stronie, żeby nowe konta mogły dodawać komentarze po 24 jak nie 48h od założenia konta.
Teraz na stronie istny zlot gimbów ze stron fanowskich srealu

4 polubienia

Zdecydowanie brakuje opcji przy rejestracji na stronie, żeby nowe konta mogły dodawać komentarze po 24 jak nie 48h od założenia konta.

bardzo mocno popieram to rozwiązanie. 48h to minimum.

2 polubienia

Dobra sugestia, dodane.

2 polubienia

Futbol na świecie → drużyny narodowe, wątek jest stworzony, jeden post i zamknięty. Nie ogarniam
A chciałem napisać coś niecoś na temat meczu Belgia - Holandia

Nie ma wątku stworzonego. A ten o którym mówisz, to wątek opisujący cały dział, dlatego ma być zamknięty. Stwórz nowy temat i po kłopocie.

Kolejna rzecz, czytam dany temat, w temacie “Rozważania i spekulacje transferowe” dochodzi codziennie do 50 postów. Odwiedzam po przeczytaniu tego kolejny raz forum, informuje mnie, że mam np. 20 nieprzeczytanych postów, z czego może 2, 3 sa nowe których nie czytałem. I tak w prawie każdym temacie.

Moderator usuwa post nie podając powodu usunięcia, który był związany w danym tematem. Za to pierdoły wypisywane przez abesa ciągną się w nieskończoność i nic z tym nie jest robione. Ten gość musi mieć jakieś papiery na administrację, że wszystko mu uchodzi płazem. Moderator (zapewne cały czas ten sam) dostał możliwość usuwania postów, ale nadal gówno wie o tej robocie.

2 polubienia

A czy jest gdzieś jakaś aktualna lista moderatorów naszego jeszcze lubianego forum?

Rozumiem, że można się mylić, upierać przy swoim zdaniu ale SEB, abes czy jakie tam jeszcze ma konta (Czemu dwa? Czy to zgodne z regulaminem?) uparcie twierdzi, ze Sterling to wychowanek.

Ale po co ja się produkuję, poza tym i tak mi z moderatorów nikt nie odpowie, jak zwykle. Tyle razy już zadawalem tu pytania, ponawiałem i macie mnie w dupie, nawet nie odpiszecie, że nie wiecie jak to zrobić, że np. jest błąd na forum i tyle. I nie tłumaczcie się brakiem czasu, dziećmi, szkołą, pracą itp. bo na forum bywacie, udzielacie się w innych tematach, piszecie posty, nieraz bardzo długie ale wysłuchać kogoś to już problem.

1 polubienie

Nie będę nikogo banował tylko dlatego, że Tobie nie odpowiada retoryka i narracja pisanych postów. To już Twój prywatny problem, że nie potrafisz kliknąć “ignoruj” przy wybranym użytkowniku. Ale jest również mnóstwo innych użytkowników, którzy się z nim nie zgadzają, ale potrafią dyskutować. Być może za dużo spamuje. Będę jeszcze uważniej czytał jego posty. Prosiłem już dwukrotnie, że jak masz jakieś “ale” co do mojego moderowania to przyjdź na priv, ale dwukrotnie to zignorowałeś i teraz przychodzisz trzeci raz twierdząc, że moderowanie jest niesprawiedliwe, a moderator robi sobie samowolkę. Być może zastanów się czy to miejsce jest odpowiednie dla sfrustrowanych życiem ludzi. :slight_smile:

Tak, oficjalnie przyznaję, że Abes ma na mnie teczkę SB. Dlatego ma najwięcej usuniętych postów spośród wszystkich użytkowników. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Niby źródeł nigdy się nie wrzucało, ale jak zaczęło się zarzucanie jakimiś linkami od jakichś gazet, których nawet ja bardzo dużo siedzący na tłitterku nie znam to coś jest nie tak. A dziennie pojawia sie jakieś 5 nowych nazwisk i od razu widać, że wszystko jest fejkiem. Chyba nikt tego nie chce. :slight_smile:

@dzemek - napisz mi poniżej liste pytań to odpowiem na każde. Oprócz spraw technicznych, bo się nie znam na tym.

Nie piję konkretnie do Ciebie josif bo wiem, że macie jakiś podział obowiązków i tematyki ale serio od lutego, marca nie da się czasem coś napisać?

5.02.2022 x3 o wyświetlaniu niebieskiej ikony nowego posta napisanego przez ignorowanego użytkownika

10.03.2022 “Pomimo ustawienia w danym temacie opcji “Śledzenie”, nie pojawiają mi się te niebieskie ikony z nowymi postami - dotyczy to np. tematu Byli piłkarze Liverpoolu czy Liga Mistrzów. Przy temacie Premier League wszystko jest ok. Jakiś szerszy problem z forum czy tylko mnie dotyka?” Bez odpowiedzi. 10 dni temu ponowienie posta - bez odpowiedzi.

30.03.2022 “Wchodzę na forum, mam nieprzeczytane posty, niebieskie ikony z cyfrą przy danym temacie, czytam temat, znika to. Po ponownym wejściu na forum znowu mam niebieskie ikony z cyfrą, wchodzę na temat, a to post lub posty które już czytałem. Kiedyś tego nie było. Ktoś coś wie?” Bez odpowiedzi.

I post z dzisiaj, mam 50 nieprzeczytanych postów z jakiegoś tematu, przeczytam, wchodzę ponownie na forum, wyświetla mi się 30 nieprzeczytanych postów, a finalnie okazuje się 2, 3 nieprzeczytane, kreska “Ostatnia wizyta” znajduje się nad tym co już czytałem.

Niby pierdoły ale uprzykrza to radość z tego forum, a po to chyba jest ten temat żeby zgłaszać nieprawidłowości w działaniu forum czy strony. Nie musicie odpowiadać mi za 3 minuty, naprawiać za dzień, dwa ale chociaz napisać, że tak ma discourse i nic nie da się z tym zrobić.

1 polubienie

To sprawa dla @n_t, bo wątpie czy ktoś z moderatorów będzie znał odpowiedzi na te problemy. :slight_smile:

Dziwne, że usuwasz moje posty (i być może innych), ale nie potrafisz tego uargumentować. Łatwo jest kliknąć “usuń” niż napisać kilka zdań dlaczego. Moderowanie jest ok, ale Twoje jest niesprawiedliwe ponieważ usuwasz posty wybiórczo wg swojego poglądu. Łatwo jest kliknąć “ignoruj”, ale kiedy pojawiają się posty innych użytkowników, którzy odpisują abesowi ve sebie to trzeba się wczytać o co chodzi.
BTW. przeczytaj kilkanaście postów abesa w temacie spekulacji i zobacz ile z nich jest temat.

1 polubienie

Moderator, webmaster, zwał jak zwał, rządzacy stroną i forum :wink:

No to też racja, potem z samego kontekstu innych użytkowników już się domyślam co Seb napisał.

Powtarzam po raz setny, że posty (odsyłam do pierwszego postu napisanego przez zalewskiego) mają nie uderzać bezpośrednio w drugiego użytkownika*, mają być logiczne, mają nie prowokować do kłótni, maja nie być spamem (np. notoryczne jednozdaniowce).

Podsumowanie

Ja pie…nicze. kilkanaście postów o tym czy $terling jest wychowankiem i ile miał lat. Rozważania niesamowite. Macie wątpliwości to na priwa idźcie. Serio jak jeden ruszy gówno to będzie śmierdziało.
A żeby nie było off top to uważam i rozważam przyjście do nas Lewego, bo selekcjoner reprezentacji lubi Liverpool i będzie namawiał Roberta do gry w naszym klubie. Jeśli nie Lewy to Kane, bo polubił post Dalglisha na Instagramie w wieku 7 lat więc musi czuć sympatię do naszego klubu.
Fajnie by było jakby trafił do nas także Krychowiak, bo jest super rozgrywającym, nikomu nie oddaje miejsca w reprezentacji.
Ot rozważania i uzasadnienia.

Twój post nic nie wniósł do dyskusji, dlatego został usunięty. Jakoś w innych tematach Twoje posty nie zniknęły i było z nimi ok. To forum nie nazywa sie kijoraptor.lfc.pl i nie możesz nikomu zabronić dyskutować o naszym byłym zawodniku.

*dlatego kolega Mude oberwał banem. Chamstwo nie może być tolerowane. To nie stronka kanonierów albo devilpage. No sorry. :slight_smile:

Ja jeszcze dodam coś co mnie też irytuje.
A mianowicie pamięć pisania postów.
Czasami pisze w jakimś wątku, odpowiadam komuś na przykład ale w trakcie rezygnuję, zmieniam zdanie i nie publikuje nic. Potem wchodzę w ten sam wątek i z automatu coś piszę zupełnie inna wypowiedź na inny temat ale w pamięci jest zapisane że odpowiadałem jakiemuś użytkownikowi i mu odpowiadam nie nawiązując w ogóle do jego wypowiedzi. Dziwnie to potem wygląda.
Tak samo zdarzało się kilka razy że chciałem coś edytować, ale finalnie nie edytowałem, wychodziłem z forum, po kilku dniach wracałem z zamiarem napisania nowego postu ale w pamięci była edycja i zamiast dodać nową odpowiedź z automatu edytowało mi mój poprzedni wpis.
Czy tylko ja mam takie problemy i nie pilnuję tego i nie jestem przyzwyczajony? Nie udzielam się na wielu forach i nie mam porównania, ale wiem że na poprzednim tej opcji nie było

Rozumiem, że dyskusja na kilkanaście postów nt tego czy Sterling jest, był lub będzie wychowankiem Liverpoolu jest wg ciebie adekwatna do tematu o rozważaniach i spekulacjach transferowych. Bo przecież jeśli pisze to abes to musi być mądre, logiczne i na temat. Nie ważne, że 3/4 forum uważa inaczej.
Mój post nie wniósł nic do dyskusji o Sterlingu, ale do rozważań owszem. Czy to Lewy czy Kane mogą u nas zagrać, dlaczego nie ? A powody, dla których jest to możliwe podałem. Nie ważne, że mniej lub bardziej możliwe.
A co abes wniósł do dyskusji ?? Mam zacytować jego kilkanaście postów o Sterlingu, wychowankach klubu i o niczym więcej ?? Plus jednozdaniowe posty ? Czytasz w ogóle to co on pisze ?