Typer

Co do punktów to jak dobrze kojarzę kiedyś jak typera był na stronie LiverpoolFC.pl były dodatkowe punkty za trafienie liczby bramek każdej z drużyn czyli np obstawiony wynik 2:1, mecz skończył się 3:1 i punty 1 za trafienie zwycięscy + 1 za trafienie ilości bramek drużyny gości. Tworzy to sytuację że nawet jak nie trafimy zwycięscy meczu zawsze jakiś punkt może wpaść i moim zdaniem tworzy to bardziej wyrównana ligę. Co wy na to? Oczywiście o ile w ogóle da się tu taką opcję ustawić.

Czyli punkty były przyznawane za:
1 punkt za wytypowanie zwycięscy
1 punkt za dokłada ilość bramek gospodarzy
1 punkt za dokładną ilość bramek gości
1 punkt za dokładnie wytypowany wynik meczu

Mam nadzieję, że zapisane osoby mają zamiar grać do końca sezonu, bo strasznie to psuje grę, jeśli w lidze pojawi się 3-5 nieaktywnych graczy.

4Fun, czy gramy o jakiś hajsik :smiley: ?

Ja również się dołączam do zabawy! :slight_smile:

Na pewno dotrwam do końca, choć z doświadczenia z poprzednich typerów pewnie zdarzy się raz czy dwa, że nie wyrobię się w czasie z zatypowaniem jakiejś kolejki.

Myślę, że zrzutka pieniężka od każdego z uczestników np po 50 PLN uatrakcyjniłaby zabawę. Później zwycięzca może dostać np 50%, 2 miejsce 35% i 3 miejsce 15% wartości zebranych pieniędzy.

No i na koniec poproszę o zmianę nazw drużyn na prawidłowe. ‘FC Liverpool’ to już w ogóle kole w oczy.

Typer - club names

Jeżeli chodzi o pieniążki mi osobiście te symboliczne 50 zł nie przeszkadza, tylko pytanie jak to by się miało do tych nieletnich uczestników gry (wiek nie jest weryfikowany) i kwestii czy to by nie było podciągnięte już pod hazard. Szkoda aby nam zabawę w połowie usunęli i jeszcze abyśmy się z tego tłumaczyli. A wiadomo że różne osoby zaglądają na forum i wystarczy jeden “życzliwy”.

Jeszcze przed startem Premier League prawdopodobnie wyruszymy z Ligą Typerów na stronie naszego partnera. Będziemy informować.

Czy każdemu odpowiada czy coś zmieniać ?

Przypominaj co tydzień :joy: bo ja sobie teraz specjalnie uzupełniam typy parę kolejek do przodu, jakbym zapomniał ;d

Naliczylem 26 osob na ta chwile-troche malo powiedzialbym :grimacing:

Nie jest źle pod warunkiem, że wszyscy zagrają do końca.

Jak typera wygra ‘Biegunka’ to od zakończenia sezonu 2022/23 zawieszam działalność na forum na miesiąc. Także nie dajmy Biegunce wygrać! :wink:

Gorzej jak wszyscy wtedy dostaniemy… Biegunki :rofl:

Czy ja wiem czy mało, mimo wszystko LFC.pl nie jest na tyle popularne co chociażby kanonierzy.com czy devilpage.pl (głównie ze względu na fakt, że nowi fani Liverpoolu to raczej ludzie korzystający głównie z facebooka, więc i głównie zrzeszeni na grupach tam, kiedyś jednak dużo bardziej popularne były fora, a wtedy niestety tak nam użytkowników nie przybywało), dodatkowo wątpię by chociaż co 10ta osoba tu wchodząca założyła specjalnie konto, by z nami zagrać. Jak dobijemy do 30tki, to powiedziałbym nawet, że sukces.

Dobrze jest nie ma co narzekać. Byle wszyscy dograli do końca. Powodzenia wszystkim życzę. Proszę spojrzeć na zdjęcie, które wrzuciłem czy wam się podoba punktacja, bo do 18 mogę zmienić.

Jak dla mnie punktacja jest okay. Za poprawny wynik można nawet ustalić 5 pkt. W końcu te wyniki najtrudniej trafić, więc powinny przynosić największą ilość pkt.

Tendencja, to rozumiem, że jak trafimy, który zespół wygra lub czy będzie remis. Zgadza się?

Szkoda, że typer nie ma np jednego lub dwóch meczów bonusów na kolejkę [gdzie organizator wybiera mecz(e) kolejki], za które podwajana byłaby ilość przyznanych pkt. Byłoby o wiele ciekawiej.

Można to ustawić. Chyba :joy:

I ja dołączam do zabawy. Ostatni raz w typerze z lfc.pl bawiłem się podczas ostatnich mistrzostw świata i nawet wygrałem zobaczymy jak mi pójdzie tym razem. Planuję pograć do końca.

I też jestem za tym żeby za celnie trafiony wynik punktacja była wyższa bo to jednak wyższy level trafić dokładnie.

Tez chce doloczyc :wink:

Chciałbym Cię zaprosić do typera gry. Zamelduj się i graj z nami:

1 polubienie

Wczorajszy mecz mi przepadł, ale i tak nie powstrzyma mnie to przed łatwą wygraną :stuck_out_tongue:

Dołączone.