Watford - Liverpool

Dziś inauguracja kolejnej kolejki Premier League i wyjazd do beniaminka, który ma nowego, włoskiego trenera. Efekt nowej miotły zwykle działa pozytywnie na zespół. Szkoda, że tego Ranieriego nie zatrudnili w Watfordzie z 2-3 tygodnie później.

Stan naszej kadry nie wygląda jakoś mega optymistycznie. Brak szczególnie Alissona może być odczuwalny. W dodatku kontuzje w środku pola Thiago, Jonesa i brak Fabinho sprawiają, że potencjalne opcje dosyć mocno nam się kurczą.

Mam ogromną nadzieję, że dziś po prostu będziemy w stanie strzelić o jednego gola więcej od przeciwnika i zainkasujemy na stadionie Szerszeni komplet oczek.

Trzeba się zemścić za porażkę 0:3, która i tak w żaden sposób nie wpłynęła na nasz mistrzowski pościg :slight_smile:

Kelleher - TAA, Matip, VVD, Robbo - Keita, Hendo, Milner - Firmino, Salah, Mane

Watford 1:2 Liverpool

Patrząc na dostępność graczy i ławkę liczę dziś szczególnie na Keite, Mane i Salaha. Od ich dyspozycji może zależeć dzisiejszy wynik. Nie pogniewam się, jeśli van Dijk pokaże mi jak się pomyliłem co do jego formy. Sadio po dobrym występie w reprezentacji mógłby dzisiaj to potwierdzić, brakuje jego bramek naszej drużynie. Teraz kiedy większość drużyn może skupiać się bardziej na Mo pozostali powinni mieć więcej swobody. 2:0.

Salah. Brak słów. Nigdy nie był tak dobry w LFC jak obecnie. Legenda.

2 polubienia

W sezonie 17/18 był.

Nigdy nie był tak dobry, to prawda. Co więcej, zaczął pracować na drużynę, bronić, rozgrywać itp. Facet idzie po Złotą Piłkę, niedawno o tym już pisałem

Zlota pilka nie w tym roku ale w przyszłym będzie jego pod warunkiem że wygramy jakies duze trofeum oraz utrzyma swoją forme.

Pierwsza połowa meczu bardzo mi się podobała. Liverpool miał pełną kontrolę nad tym co się działo na boisku. Obrona bardzo pewna, inteligentnie przerywała próby ataku Watfordu czy to samym ustawieniem czy dobrym odbiorem we współpracy ze środkiem pomocy. W ataku brylował Salah - piękna asysta do Mane, który świetnie wykończył akcję spokojnym strzałem po ziemi w róg. Cieszy mnie również gol Firmino.
Nie wiem czy to Liverpool gra dziś tak dobrze czy też Watford tak słabo, a może jedno i drugie składa się na obraz gry jaki obserwowaliśmy.
Liczę na drugą połowę w takim samym stylu, będzie to dobry prognostyk przed trudnymi spotkaniem we wtorek z Atlético Madryt.

Salah narazie ładnie pracuje w tym seznie na wielomilionowy transfer do PSG. Oby tak dalej a jakieś +100 jeszcze wyciśniemy

Ciesza dwie bramki Firmino, może trochę doda mu pewności siebie a i Jota może się ogarnie.

Do fenomenalnej asysty doszła fenomenalna bramka. Salah to potwór.

Nie rozśmieszaj nas, nikt go nie wypuści, nawet gdyby to fani zblokują ten transfer

Przy takim wyniku i minucie czas aby ściągnąć Salaha, Mane czy kogoś innego i wpuścić choćby Origiego.

1 polubienie

coś wyczuwam jakiś nagły spadek formy, rok temu 0:7 z Crystal Palace, później wiemy jak to wyglądało :smiley: Ale teraz mamy przynajmniej zdrowy środek obrony. Brawo Panowie!

Ja osobiście widzę formę zwyżkującą i liczę na demolkę Atletico w najbliższym meczu LM. Angielscy komentatorzy rozważają czy Mo jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie i nie mają wątpliwości, że top 3 na bank.

1 polubienie

Oczywiście możemy go nie puszczać, wtedy za 2-3 lata będziemy wypaloną drużyną emerytów z wysokimi kontraktami.
Mów se co chcesz, odświeżenie kadry jest niezbędne, transfer Salaha zagwarantuje nam przynajmniej 2-3 nazwiska na topowym poziomie, co w naszym przypadku jest konieczne.
Chyba, że gramy tą kadrą na maksa do końca ale za 2-3,4 lata ta kadra to będzie poziom maksymalnie środka tabeli

Wtedy się nałożyły kontuzje z tradycyjnym w czasach rządów Kloppa spadkiem formy na początku roku. Z tego co kojarzę styczeń dopiero za ponad dwa miesiące, więc spokojnie :wink:

Co znaczy topowe nazwiska? Sancho w junajted? Hazard w Realu czy Filipek w Barcelonie? Przestań pisać takie bzdury, Salah tutaj zostanie i dostanie rekordową tygodniówkę, Mo jest bezcenny

4 polubienia

Dobrze się czujesz? Jaki Sancho, jaki Hazard, Jaki Filipek?
Taki poziom dyskusji na tej stronie właśnie, jak nie mają się do czego przypierdolić to wymyślą, dopiszą coś sami i wtedy mają powód żeby się przyjebać.

2-3 topowe nazwiska za 100 milionow euro? W czasach w których 120 milionow placisz za solidnego ligowca Grealisha!!?? Nikogo nie kupisz za kwotę z Salaha co zblizy się do niego poziomem chyba że jakiś perspektywistycznych pilkarzy którzy za kilka lat odpala albo nie.

4 polubienia

Poziom dyskusji adekwatny do twoich postów. Jak już się komuś coś wyjaśni to zaczyna się wjeżdżanie na poziom dyskusji, jak dorośniesz to może kiedys zrozumiesz jak to działa, zawodnik może być warty i 100 tysięcy ale ma pasować do stylu i projektu, zejdź na ziemie, Salah zostanie bo inaczej FSG przeprowadzi zamach na siebie

Aha i podaj te 2/3 topowe nazwiska które kupisz dajmy na to nawet za 150 mln uzyskane z Salaha

1 polubienie