Canal+

Wielka Piłka - nowy pakiet w Canal+ online - SATKurier.pl

dzieje się :wink:

To już było wcześniej, tylko że np. w maju mogłeś mieć te wszystkie kanały w cenie 60 zł, teraz zmniejszyli cenę ze względu na brak premier league.

2 polubienia

Wielka piłka 40 zł, cały pakiet 45… sorka ale jakoś mnie to ciągle nie przekonuje. Tzn i tak by mnie nie przekonywało z powodu braku PL. Ale ten pakiet tematyczny taki trochę… absurdalnie drogi.
Ciągle czekam na coś co by się naprawdę opłacało pojedynczemu użytkownikowi którego interesują głownie mecze PL i LM. Nie żeby mnie na to nie było stać. Bardziej chodzi o zasady. Ciągle żonglują prawami transmisji to raz, dwa cena taka jak by z góry zakładano dzielenie konta. A jeszcze z 10 lat temu PL i La Liga śmigało sobie na polsat sporcie u solorza… co prawda nie na żywo ale powtórka też smakowita sprawa.

Ale co się dzieje ? xD Przecież w ostatnich latach mieli to samo (Eleven, Polsat Sport Premium + C+ Sport, w którym dodatkowo była PL) w cenie bodaj 60 PLN. Czyli teraz to samo, tylko bez PL, w cenie 20 zł mniej XD.

Ale się dzieje - zlecieli z ceny 20 PLN, bo stracili rozgrywki, które przyciągały najwięcej fanów, lol.

Swoją drogą polecam pakiet sportowy Polsat Box Go, jeśli ktoś nie ogląda hisz/fr ligi i NBA, a np woli w tenisie ATP, czy 1 ligę polską (kibice Wisły), tam cena to bodaj 40 PLN.

BTW
Czy to na prawdę wymagało utworzenia osobnego tematu ? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Pewnie nie. Masz rację.

Proponuję zamknąć :stuck_out_tongue:

Dla mnie też ten temat jest bez sensu. Jak już, to można było założyć wątek pt. “Canal+”, którego faktycznie brakuje na nowym forum, i w takim wątku zawrzeć informację o nowym pakiecie. Ale żeby tworzyć specjalnie temat dla nowego pakietu, czyli części oferty C+?? Serio? W taki sposób robi się tylko bajzel z tematami na forum.

OK, mój błąd. Początki na forum, pewnie dlatego…
Niech to admin usunie, ja chyba nie mogę.
Sorki, jeśli kogoś tym wkurzyłem - chodziło mi o to (nie dokładnie to sam opisałem, do dupy widziałem bo zapomniałem okularów ;))
Jeśli C+ dołączy po wrześniu razem z viaplay mecze PL (wszystkie) tylko mecze (a takie chodzą słuchy, że dla abonentów satelitarnych, tak ma tak być)
i będzie to np. za 30 zł (tylko PL) to cała piłka (prawie) wyszłaby 70-75 zł…na to liczę.
Jeszcze raz sorki - rzeczywiście dział C+ bądź “Piłka w TV” powinien powstać.
YNWA :v: :muscle:

Panowie i panie płace 120 zł za Nc plus. Czy w związku ze strata Premier League jeśli wypowiem umowę mam szanse otrzymać lepszą ofertę ?

Tak, mi dali praktycznie Netflixa za darmo + pakiety Eleven + Polsat Spor Premium za bardzo małe pieniądze.

Pytanko, za chwilkę ponad miesiac konczy mi sie umowa z NC+. Oczywiście wydzwaniają od miesiaca wczoraj dostałem oferte przedłuzenia umowy wszystkie kanały które mam za ta samą cene + Viaplay. Pytałem sie na jakiej zasadzie te Viaplay i powiedzieli za na dniach maja być uruchomione normalne kanały ktoś coś? Bo troche nie wierze w te bajkę.

Obecnie mam oferte:

Pakiet Nowy Comfort+

  • Nowy Comfort + (24,99)
  • CANAL+4K Ultra HD (0)
  • Mistrzowska Piłka (0)
  • Canal+ (30)
  • Eurosport 2 (4,99)
  • Eleven Sports (11,90)
  • Najem Ultrabox 4K (0)
  • Multirom (10)
  • najem Dysk (0)

Co daje 81,88 zł

Dawac wypowiedzenie i zejda jeszcze z cena? :smiley:

Ja bym na twoim zrezygnował z tego pakietu canal za 3 dyszki. Poczekac co z tym viaplay. Też mi się kończy niedługo umowa i też zrezygnuje z kanałów (canal) i tyle się dowiedziałem, że mogę mieć viaplay za 19 zł

Ja przedluzylem umowe z c+ w tamtym tygodniu i dostalem dostep do aplikacji viaplay ( dostepna cala ogerta viaplay)jako abo canal+. Tak samo mam Hbo Max.Jako abonent canal+

Do aplikacji czyli przez neta a nie jako kanał w dekoderze?

Jeśli ktoś posiada usługi satelitarne CANAL+, jest w trakcie trwania umowy, to ma dwie możliwości. Może wziąć Viaplay, albo za 19 zł ze zobowiązaniem płatności do końca trwania umowy, albo bez zobowiązania za 34 zł w opcji włącz/wyłącz (czyli podobnie jak bezpośredni subskrybenci). Jeśli zaś komuś się kończy umowa z CANAL+, to warto miesiąc wcześniej złożyć wypowiedzenie umowy, ponieważ wtedy w sprawie przedłużenia kontaktuje się z Wami, nie zwykła infolinia, a dział utrzymania klienta, który ma “w rękawie” zdecydowanie lepsze oferty. Ja na przykład niedawno przedłużałem umowę i wynegocjowałem sobie Viaplay za 0 zł na dwa lata jako dodatek do pakietu Superpremium+4K. Przy przedłużeniu umowy do niższych pakietów potrafią dać Viaplay za 5 lub 10 zł, tylko jest jeden warunek… Trzeba umieć z nimi negocjować i ich wyczekać, nieraz do ostatniego dnia trwania umowy, a nie zgadzać się potulnie na pierwszą lepszą ofertę, jaką zaproponują :slight_smile:
@Negrys A co do kanałów, to dobrze Ci mówili. Dla tych abonentów, którzy wykupili Viaplay w abonamencie CANAL+, na dekoderze udostępnione są kanały streamowane przez internet na numerach 981-987. Na tych kanałach leci osiem meczów Premier League, czyli wszystkie oprócz dwóch transmitowanych przez CANAL+, a także trzy najlepsze mecze Bundesligi w kolejce.

1 polubienie

Dobra dzięki, to już wszystko wiem, ide pisać wypowiedzenie :wink:

1 polubienie

Panowie a jeśli kończy mi się umowa w 2023 (chyba listopad) i składając wypowiedzenie mam nadzieję że dorzucą mi Viaplay do pakietu? Mam za 120 zł mi.n. (Polsaty Sport Premium, Netflix, HBO )

@0DDReporter A jaki masz konkretnie pakiet? Jeśli jest to Superpremium+4K to masz szansę na Viaplay za 0 zł. Z kolei, jak masz niższy pakiet, to możesz wynegocjować Viaplay za 5/10 zł, ale też po uprzednim złożeniu wypowiedzenia. Pytanie tylko, jak będą się prezentowały oferty CANAL+ za Viaplay w listopadzie 2023 roku. Pamiętajmy, że od marca sam Viaplay podwyższy opłatę do 55 zł, więc może to się też bezpośrednio przełożyć na oferty dla abonentów CANAL+. To jest zbyt długi czas, dlatego na razie trudno przewidzieć, jakie możliwości będą dostępne za rok.

pierwszy telefon po wypowiedzeniu umowy i oferta za 87 zł z dodanym Viaplay i Eleven 4 i cos jeszcze.

Poczekam do konca…

Ja mam pakiet optimum (zona chciała TLC :grin:) i do tego viaplay. Czyli mam tak na prawdę wszystko. Płacę 115 zł
Nie wiem czy to dużo czy mało.