Wielka Piłka nowy pakiet C+ online

Wielka Piłka - nowy pakiet w Canal+ online - SATKurier.pl

dzieje się :wink:

To już było wcześniej, tylko że np. w maju mogłeś mieć te wszystkie kanały w cenie 60 zł, teraz zmniejszyli cenę ze względu na brak premier league.

2 polubienia

Wielka piłka 40 zł, cały pakiet 45… sorka ale jakoś mnie to ciągle nie przekonuje. Tzn i tak by mnie nie przekonywało z powodu braku PL. Ale ten pakiet tematyczny taki trochę… absurdalnie drogi.
Ciągle czekam na coś co by się naprawdę opłacało pojedynczemu użytkownikowi którego interesują głownie mecze PL i LM. Nie żeby mnie na to nie było stać. Bardziej chodzi o zasady. Ciągle żonglują prawami transmisji to raz, dwa cena taka jak by z góry zakładano dzielenie konta. A jeszcze z 10 lat temu PL i La Liga śmigało sobie na polsat sporcie u solorza… co prawda nie na żywo ale powtórka też smakowita sprawa.

Ale co się dzieje ? xD Przecież w ostatnich latach mieli to samo (Eleven, Polsat Sport Premium + C+ Sport, w którym dodatkowo była PL) w cenie bodaj 60 PLN. Czyli teraz to samo, tylko bez PL, w cenie 20 zł mniej XD.

Ale się dzieje - zlecieli z ceny 20 PLN, bo stracili rozgrywki, które przyciągały najwięcej fanów, lol.

Swoją drogą polecam pakiet sportowy Polsat Box Go, jeśli ktoś nie ogląda hisz/fr ligi i NBA, a np woli w tenisie ATP, czy 1 ligę polską (kibice Wisły), tam cena to bodaj 40 PLN.

BTW
Czy to na prawdę wymagało utworzenia osobnego tematu ? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Pewnie nie. Masz rację.

Proponuję zamknąć :stuck_out_tongue:

Dla mnie też ten temat jest bez sensu. Jak już, to można było założyć wątek pt. “Canal+”, którego faktycznie brakuje na nowym forum, i w takim wątku zawrzeć informację o nowym pakiecie. Ale żeby tworzyć specjalnie temat dla nowego pakietu, czyli części oferty C+?? Serio? W taki sposób robi się tylko bajzel z tematami na forum.

OK, mój błąd. Początki na forum, pewnie dlatego…
Niech to admin usunie, ja chyba nie mogę.
Sorki, jeśli kogoś tym wkurzyłem - chodziło mi o to (nie dokładnie to sam opisałem, do dupy widziałem bo zapomniałem okularów ;))
Jeśli C+ dołączy po wrześniu razem z viaplay mecze PL (wszystkie) tylko mecze (a takie chodzą słuchy, że dla abonentów satelitarnych, tak ma tak być)
i będzie to np. za 30 zł (tylko PL) to cała piłka (prawie) wyszłaby 70-75 zł…na to liczę.
Jeszcze raz sorki - rzeczywiście dział C+ bądź “Piłka w TV” powinien powstać.
YNWA :v: :muscle:

Panowie i panie płace 120 zł za Nc plus. Czy w związku ze strata Premier League jeśli wypowiem umowę mam szanse otrzymać lepszą ofertę ?

Tak, mi dali praktycznie Netflixa za darmo + pakiety Eleven + Polsat Spor Premium za bardzo małe pieniądze.