YouTube

Na kanale Kick Off - Przemysław Rudzki (https://www.youtube.com/@KickOffRudzki) pojawiła się rejestracja godzinnego live’a, w którym Przemek Rudzki porusza temat zmian w Liverpoolu przed startem nowego sezonu:

Jurgen Klopp chce zbudować nowy Liverpool. Latem na Anfield pożegnano kilku piłkarzy, ale transfery takich graczy jak Dominik Szoboszlai czy Alexis Mac Allister mają sprawić, że zobaczymy odmienionych The Reds. Brak awansu do Ligi Mistrzów to spory policzek dla drużyny, która pod wodzą Kloppa osiągnęła olbrzymie sukcesy. Czy LFC stać w nowym sezonie na to, by odzyskać status potęgi w Premier League?

5 polubień

Wczoraj wieczorem pojawiła się bardzo przykra informacja. Odszedł Rafał “Ravgor” Górecki - jeden z pierwszych polskich youtuberów i twórca pranków.

Bardzo lubiłem oglądać jego kanał, tym bardziej, że pochodził z mojego rodzinnego Górnego Śląska i najczęściej kręcił różnego rodzaju pranki w Katowicach - m.in. w Galerii Katowickiej, na rynku, a nawet na przystanku autobusowym przy Alei Korfantego, dzięki czemu dodawał kolorytu codziennemu życiu.

Od lat cierpiał na depresję, czyli paskudną i podstępną chorobę, która na pierwszy rzut oka nie zawsze jest widoczna - sam zresztą o tym kiedyś wspominał. Wczoraj wyskoczył z 12 piętra swojego mieszkania w Tychach…

Zapewne wielu z Was go znało, natomiast, jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć, kim był i jaki był Ravgor, to część jego filmów znajdziecie na jego kanale → https://www.youtube.com/@RavgorTV