Zakłady bukmacherskie

Dzięki za zainteresowanie. Zrobiłem mały research i padło na efortuna.pl gdzie zachęcił mnie interfejs, możliwość konta tymczasowego, to głównie przeważyło.

Co myślicie o dzisiejszym meczu Newcastle - Arsenal?
Zastanawiam się, pomiędzy obie drużyny strzelą bramkę a zwycięstwem 4rsenalu.
Otóż swoje rozważania podpieram tym, że 4 miejsce jest przeznaczeniem tego klubu, a zwycięstwo pozwoli przynajmniej chwilowo im je osiągnąć. Natomiast pisząc już tak całkiem poważnie, Arsenal wygrał 17 z ostatnich 19 spotkań z Newcastle, ostatnie 6 spotkań wygranych z bilansem 14-0 w bramkach, czy będziemy dzisiaj świadkami końca serii?

na sts każda drużyna strzeli gola + każda drużyna 2,5+kartki 12.5 kurs. Trochi kusi. :slight_smile:

Nie spodziewał bym się tam dużo kartek jeśli już miał bym coś stawiać to raczej under na kartki, ale jeszcze kursów nie widziałem także się wstrzymam😉

Liverpool jest raczej underowy, jeśli chodzi o żółte kartoniki, z Realem może być różnie.

@unnamed

1 polubienie

Od ponad roku nie bawiłem się w bukmacherkę, głównie obstawiałem mecze PL, a tu wchodzę wczoraj na swoje konto bet365 i widzę bardzo interesującą zmianę.

Obstaw poprawnie 6 meczów Premier League i wygraj £1 mln w 6 Scores Challenge - fajna sprawa. :slight_smile:

Pomyślałem, że się podzielę jakby ktoś był zainteresowany. Tym bardziej, że dla nowych użytkowników (chyba tylko z UK) też jest promocja na wejście - dostajesz dodatkowe £30 jeśli postawisz £10 (pewnie w grę wchodzi roll over, czyli trzeba obstawić te 30 dych, żeby móc je później wypłacić). To też bardzo przyzwoita oferta.

Kurs na to, że w meczu Fulham vs Brentford obie drużyny strzelą po bramce jest 7/10 - bardzo kuszące.

Ktoś coś obstawia w ten weekend? Macie jakieś preferowane zakłady nastawione bardziej na zysk (nawet jeśli mniejszy), niż ryzyko?

Jeśli chodzi o ten week to teoretycznie City i United wyglądają pewnie, aczkolwiek wtopy są zawsze mozliwe. Tak na zysk, to darmowe freebety od rejestracji chyba są najlepsze. W Goplusbet jest 20. Jak nie ma sie tam konta, to w sam raz na lajtowy kuponik bez ryzyka.

W ten weekend w PL obstawiam tylko jeden rodzaj zakładu, a mianowicie mecze, w których oba zespoły strzelą bramkę. Ostatnio całkiem nieźle mi to wychodzi i mam nadzieję zwiększyć sumkę, którą obracam.

Wolałbym nie stawiać na United (słaby kurs), ale tutaj wydaje się, że gole padną po obu stronach. Podobnie może być na St Jame’s Park i w meczu WHU vs City, choć ten ostatni typ wydaje się nieco bardziej ryzykowny.

Ciekaw jestem Waszych opinii, także zapraszam do ankiety. Do wyboru max 5 spotkań.

W których meczach 5. kolejki oba zespoły strzelą co najmniej po bramce?
  • Aston Villa - Palace (kurs 4/5)
  • Fulham - Luton (11/10)
  • Man Utd - Brighton (4/11)
  • Tottenham - Sheffield (4/5)
  • WHU - Man City (4/5)
  • Newcastle - Brentford (7/10)
  • Bournemouth - Chelsea (13/8)
  • Everton - Arsenal (4/5)
  • Forest - Burnley (7/10)
0 głosujących

Nie obstawiam meczów Liverpoolu, bo nie raz się na nich przejechałem. Pewnie z uwagi na mimo wszystko subiektywne typy.


Kosmiczny kurs na jutro w Fortunie. Trzeba będzie coś postawić :wink:

1 polubienie

Najlepszy bukmacher z którego obstawiacie i jesteście zadowoleni? STS, Fortuna, SuperBet? Zalezy mi na fajnej i przejrzystej aplikacji zeby z telefonu sobie cos czasami obstawic :wink:

Ja osobiście działam na superbet i z czystym sumieniem mogę polecić :+1:

1 polubienie

Głównym, ale nie jedynym argumentem za SuperBet jest tzw. “Bezpieczna przewaga”. Wystarczy, że drużyna prowadzi dwoma bramkami i mecz mamy zaliczony. Potem już może nawet przegrać dziesięcioma, ale to już nas nie obchodzi :slightly_smiling_face:

Znam takiego, który nie gra na SB. I akurat na dwóch kuponach by mu super przewaga pomogła. 100k przeszło koło nosa …

1 polubienie

Ja używam akurat BetFana, ale głównie z uwagi, że mają dosyć rozbudowaną gałąź F1


Trzymamy kciuki, Liverpool na mistrza.

2 polubienia

O kurczę… 100 za taki bardzo ryzykowny kurs to nie mało .
No nic trzymam za Ciebie kciuki.

Kurs jest spoko, typ jest ryzykowany i to fes. To bardziej życzeniowy typ jest aniżeli oparty na czymś rzetelnym.

Tak swoją drogą, co to za buk, że kurs na X2 jest tak mały? Na Superbecie jest 4.75 na takie zdarzenie.

Ebetx.

Strona bardzo uboga, ale daje mi fajne promki, bo sporo gram na live i to jedyny powód. Dla laików nie polecam stronki :grin:

Łatwa kasa, leży na ulicy