Zakłady bukmacherskie

Dział dla fanów bukmacherki. Wszystko, co z tym związane, promocje - jak znajdziecie ciekawe, to wrzucamy. Kupony, jakieś ciekawe typy itp.

To ja poproszę jakieś pewniaczki na weekend :sweat_smile: :joy: :joy: :joy:

To będę pierwszy i podrzucę mój trebelek z tenisa na dzisiaj :slight_smile:

Pierwszy typ to zwycięstwo Hurkacza. W poprzednim turnieju odpadł właśnie z Karatsevem po wygraniu pierwszego seta. W wywiadzie powiedział, że sam w sumie nie wie co się z nim działo od drugiego seta, gdzie w pierwszym wygrał po przełamaniu przeciwnika i bardzo dobrej grze. Na pewno dzisiaj będzie żądny rewanżu i obstawiam zwycięstwo Huberta.

Nad drugim meczem nie będę się rozpisywał. Zwycięzca US Open Daniil Medvedev idzie jak burza i stawiam na dzisiejsze jego zwycięstwo 2-0 z Grigorem Dimitrovem.

Trzeci mecz to najciekawszy typ na kuponie a zarazem najbardziej ryzykowny. Fritz vs Sinner. Stawiam na zwycięstwo Taylora Fritz po kursie 2.70. Dlaczego? Oglądałem wczorajszy jego mecz z moim ulubieńcem Mateo Berrettini. Włoch słynie z piekielnego serwisu, z którym Fritz sobie doskonale radził (sam uderza bardzo mocno i kilka asów w wczorajszym meczu ustrzelił). Wygrał gładko 2-0 i bardzo mi zaimponował swoją grą. Sinner nie ma przełamującego serwisu, bardziej bazuje na technicznych zagraniach podczas wymian. Nie przekonuje mnie ten zawodnik i chyba tak już zostanie :thinking:

Kurs 2.70 jest bardzo kuszący, i moim zdaniem nawet trochę zbyt wysoki. Fritz ustrzeli sporo asów, a zagrywki Sinnera raczej nie powinny sprawiać Amerykaninowi problemów.

Zieloności i z fartem :four_leaf_clover: :four_leaf_clover: :four_leaf_clover:

Berrettini wczoraj grał straszny piach, nie siedział mu w ogóle serwis. Sinner walczy z Hurkaczem i Ruddem o dwa miejsca w ATP Finals. Myślę, że Sinner wygra. A Hurkacz…no cóż. Różnie bywa z tym Hurkaczem. Ja stawiam na Shelby Rogers i Paulę Badosę w turnieju kobiet.

Każdy ma swoje typy :slight_smile: Ja stawiam tak i liczę na zielony kupon :slight_smile: