Byli piłkarze Liverpoolu w nowych klubach


oho

2 polubienia

Bierzemy jako zastępstwo Salaha

Big Mario McDonald’s? Zapomniałem już, że on cieszył oczy grą dla Liverpoolu

A tak zaangażowany jest Milnerson w Ajaxie

https://www.meczyki.pl/sportbuzz/tak-gra-jordan-henderson/311461

2 polubienia

Akcent w innym meczu LE.
Alberto Moreno w formie - został wpuszczony na drugą połowę meczu z Marsylią, zszedł po nieco ponad 15minutach za drugą żółtą. Za to nasza legenda, Jose Manuel Reina z 4 wpuszczonymi golami - nie wiem jak do tego doszło, ale trochę mi go szkoda.

https://angielskieespresso.pl/post/134400/2024/03/15/naby-keita-werder-brema-brak-profesjonalizmu-problemy/


Taka ciekawostka

Gole + wywiad z archiwalnymi dodatkami, dzisiejsza wrzutka z oficjalki.

3 polubienia

@Hmmmmmm

To tylko perspektywa :joy:
Chłop jest w formie życia bym powiedział

8 polubień

Ale grubas się zrobił z Fernando :rofl:

Grubas? Ostatnimi czasy on się na siłowni skupiał i niezły byczek z niego był.
W koszulce ciężko ocenić , może jest zbity.

Ma ktoś jakiś skrót do spotkania legend ?

Nieważne, już znalazłem.
Może ktoś też będzie szukał…

Same bramki

5 polubień

Premier League Best Season

Prime Haaland:

35 matches - 36 goals (7 penalties), 8 assist

Teammates: De Bruyne, Bernando Silva

Prime Suarez:

33 matches - 31 goals (0 penalties), 17 assist

Teammates: Henderson, Joe Allen

Jak dla mnie to Suarez w swoim Prime to najlepszy piłkarz jakiegokolwiek widziałem. To dzięki niemu zakochałem się w LFC, a każde jego dotknięcie piłki powodowało ciary na całym ciele, praktycznie z każdej pozycji mogłeś spodziewać się że coś ugra.

Gdyby tylko miał wtedy za sobą lepszego trenera klasy światowej oraz piłkarzy, a nie statystów, którzy oddawali mu piłkę i starali się nie przeszkadzać.

3 polubienia

Już pomijając kwestie, że Suarez i Haaland to kompletnie inne typy piłkarzy i wiadome, że Suarez piłkarzem był lepszym, to Haaland ma 23 lata, może odwalić jeszcze nie jeden tak kosmiczny sezon. Kwestia druga, Ci teammates, których wypisałeś przy Suarezie, to tak specjalnie pod narrację rozumiem?

4 polubienia

Owen i Fowler nominowani do Galerii Sław Premier League, link do głosowania tutaj: Hall of Fame Nominees 2024 - Vote for your Favourite Premier League Players

Warto dodać, że Robbie doczekał się właśnie swojego muralu, video z Fowlerem: Redirecting....
Motyw w pewien sposób nawiązuje do przydomka Robbiego ‘Bóg’.

Oddalem glos na “Boga” oraz Johna z Chelsea :smiley:
Na pewnego gracza z “memnited” nie!

1 polubienie

Uwielbiam piłkarskie murale, jest to jeden z elementów kibicowskiego, piłkarskiego świata poza stadionem na który jestem bardzo na plus.
Nadaje bardzo fajny klimat w miastach gdzie żyje się piłką, ale też dla kibiców/turystów których spacer na stadion przy takich widokach nieźle nastraja na spotkania.

Ktoś kto chodzi często na mecze Liverpoolu może mi powiedzieć jak to wygląda z muralami byłych piłkarzy?
Pamiętam, że np taki Firmino miał bardzo fajny malunek, czy po jego odejściu ktoś inny wskoczył na jego miejsce czy po prostu takie murale się zostawia na zawsze ?

Ja na Fowlera i jajko z City :smiley:
Na Owena nie. Nie jestem diabełkiem, żeby na niego głosować :sweat_smile:

Naby Keita po tym jak dowiedział się, że nie zagra w I składzie w meczu z Leverkusen, nie wsiadł do drużynowego autobusu i pojechał do domu XD.

7 polubień

Może bał się, że spadnie że schodków w autobusie i mu się odnowi kontuzja.

Xabi świętuje :soccer::trophy: