Darwin Núñez

Powiedzmy, że w lato sprzedajemy Nuneza.

Kogo byście ściągnęli kto grałby lepiej od niego powiedzmy do takich 70 milionów euro.

Klub więcej nie da , bo będzie trzeba ściągnąć skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia ( Gakpo albo Diaza pożegnać, jeden z nich na ławkę ).

Potrzeba lewego obrońcy do podstawy, defensywnego pomocnika do podstawy.

Solidnego grajka na prawą stronę który będzie naprzemiennie grał z Salahem, w przypadku sprzedaży Faraona kogoś top.

Robi się spora liczba zakupów…

Także kogo można ściągnąć na 9 w budżecie 50/70 kto dawałby więcej goli/asyst od Nuneza?

Mi nikt do głowy nie przychodzi.

Jest ktoś z małą klauzulą?

@Roan Za.takie pieniądze to warto nawet do rotacji kupić.

Poza budżetem, ale celowałbym w Lautaro Martineza. Zakładam, że i tak trafi do Premier League, pytanie brzmi, gdzie i za ile.

Z ryzykownych ruchów, to może Openda, ale pewnie i tak jest niedostępny.

Lautaro to topka jak Bellingham.
Tacy do nas nie trafiają.

Jedyna możliwość na taki transfer to sprzedaż Salaha za 150 milionów, gdzie po takim sezonie i wieku nikt za niego tyle nie zapłaci.

Już bym wolał Watkinsa

Za drogi będzie po tym sezonie.

Jakieś inne pomysły?

To nie kwestia pieniędzy. Po prostu AV go nie puści. Będą w LM i muszą zatrzymać najlepszych graczy.

Toney sprawdzony w Premier League, powinien się zmieścić w tym budżecie.

Jak szukasz wynalazku z małą klauzulą to jest Guirassy za około 20 mln.

Zostawmy już Stuggartowe wynalazki w spokoju, w zamkniętej szufladzie :joy:

2 polubienia

Jakbyśmy kupili Nkunku to wyszlibyśmy jeszcze gorzej bo zwyczajnie nie grałby. Jeden Keita nam starczy.

@ManiacK Akurat ten gość jest bardzo fajny za takie pieniądze. Kompletny napastnik.

1 polubienie

Nieźle klub postanowił skierować złość kibiców w kierunku Kloppa, bo odchodzi. Brudne zagrywki.

jakoś napastnicy z Bundesligi się nie sprawdzaja w PL, do tego ten to może być one season wonder

Ja mam wrażenie, że klub już robi podkładki pod kolejne (suche) okienko, na zasadzie my pieniądze dawaliśmy, teraz następny trener musi grać z tym czym ma.

A co do Nkuku to dobrze , że do nas nie trafił, bo lepszy od Joty nie jest, a dostępność taka sama.

No sorry, ale kto ponosi odpowiedzialność za większość transferów z ostatnich 3 lat? Klopp zaczął się wpieprzać i wybierać sobie zawodników i tym sposobem skończyliśmy z: Nunezem, Diazem, Gakpo, Gravenberchiem i Endo (nie wymieniam Maca i Szobo, bo Argentyńczyk to kot a Szobo ma potencjał jeśli nowy trener nada mu odpowiednia role). Klopp sprowadził sobie Gakpo i później nawet nie miał na niego pomysłu, to samo jest z Szobo. Mógłby dostać i 500 milionów na transfery a nie byłoby lepiej. Weź to teraz porównaj z transferami za Edwardsa: Firmino, Gini, Mane, Salah, Allison, Fabinho, Robertson, Van Dijk czy Konate. Jasne nie wszystkie były trafione, bo byli też OX czy Keita, ale ogólnie robiliśmy świetne transfery.

1 polubienie

No nie wiem czy Gakpo i Diaz to typowo transfery Kloppa. Jednak nie mam zamiaru sie spierać o to. Chociaż coś było, że Diaz to Lijnders strasznie namawiał? Nie pamiętam już.

Jak nie Kloppa to jego asystenta.

Za 20 milionów nie ma co wybrzydzać. Jak się okaże słaby to wielkiej kasy nie utopisz

1 polubienie

Gakpo był uznany za promocję nie do odrzucenia , Diaz był zidentyfikowany jako game-changer player.

Darwin się już całkowicie zamknie w swojej muszelce po tej nagonce.

2 polubienia