Darwin Núñez

Ja już to zrobiłem. Natomiast nie wiem jaki sens ma teraz polowanie na czarownice? Każdy kto wspierał Darwina ma teraz rozedrzeć szaty żebyś był zadowolony?

4 polubienia

Jeśli myślisz, że tylko na lfc.pl mu się dostaje to jesteś w sporym błędzie. Nie bez powodu od jakiegoś czasu ma zablokowaną możliwość komentarzy na ogólnoświatowym instagramie.

1 polubienie

Rację to by można było przyznać osobom, które go konstruktywnie krytykowały, a nie głupio hejtowały. Przyznanie mu racji będzie jednoczesnym przyzwoleniem na takie plucie kwasem i jadem na forum

Darwin niestety mocno przygasł na koniec sezonu i szkoda

Ja jednak go nadal bardzo lubię i mu kibicuje i nie muszę (i nie będę) tej opinii wcale zmieniać

2 polubienia

To jest bardzo smutne, ale cóż, żyjemy w społeczeństwie xd

Ja nie byłem, bo nie jestem fanem kupowania piłkarzy po jednym dobrym sezonie gdzieś w ligach egzotycznych.
Długo starałem się go bronić i tłumaczyć , ale już mi przeszło. Możemy oczywiście dać mu rok dwa może trzy, ale piłka to biznes i jeśli chcemy nadarzać za czołówka to trzeba wyzbyć się sentymentów. Przychodzisz do wielkiego klubu i albo chłopie jesteś gotowy, albo odpadasz i taka szansa może się nie powtórzyć przez kilka najbliższych lat.

1 polubienie

Darwin to najlepsza 9 nie tylko w Premier League, ale i na świecie. Każdy piszący inaczej nie zna się na piłce.

2 polubienia

Może sam zechce odejść

3 polubienia

Widać nie daje rady psychicznie. To są zalążki czegoś grubszego, nie ma co szyć teorii, ale widać, że nie jest chyba u nas szczęśliwy.

2 polubienia

Tyle tylko, że presja psychiczna nie tłumaczy do końca jego gry. Gdy czujesz presję, zaczynają mięknąć nogi, coś co na treningach wychodzi Ci od niechcenia nagle podczas meczu sprawia ogromne trudności. Masz problem z opanowaniem piłki, najprostszymi zagraniami. Na ile u Darwina te problemy to po prostu brak odpowiedniego wyszkolenia a na ile głowa? Nie wiem.
Natomiast pomimo tych problemów, nadal grasz tak jak chcesz. Presja nie powoduje, że nagle przestajesz widzieć kolegów, nie potrafisz dobrze podać czy minąć bramkarza. Ona spowoduje, że podasz źle, nie trafisz w bramkę, nie przyjmiesz piłki. U Darwina z kolei nie widać, żeby on próbował szukać rogów bramki, czy tak jak wczoraj, aby próbował minąć bramkarza. Przy presji może mu to po prostu nie wyjść, ale będzie próbował. Tymczasem poza jakimiś pojedynczymi przebłyskami, on nawet nie próbuje tylko po prostu taki jest i do końca kariery będzie bił na siłę na bramkarza, zapewne.

Nikt za nim nie będzie płakał. Tragiczny transfer i jak to ujął kolega Bartek - twarz tych dwóch średnio udanych sezonów. Chłop może zagrał 10 przyzwoitych meczów przez ten czas, a to za mało na taki klub. Haaland go zniszczył.

3 polubienia

patrząc na to jak grał w benfice, i chociażby w meczu z nami to widać że coś potrafi. koszulka liverpoolu chyba okazała się za ciężka. jako naczelny obrońca nuneza chyba już straciłem wiarę że odpali

Już może wie, że Edwards go sprzedał :slight_smile:

3 polubienia

Moze bedzie jakis transfer.
Klub na nowe ruchy musi kogos sprzedac.
Z ataku cos tam warci sa Salah, Diaz i Nunez. Kogos z tej trojki na pewno pozegnamy.
Sam w pierwszej kolejnosci sprzedalbym Farona pozniej Diaza.
Nuneza na jeden sezon jeszcze bym zostawil.

Usuniecie tych zdjec moze byc proba zasygnalizowania, ze siedzenie na lawce mu nie odpowiada, ale jest sam sobie winien, ze nie potrafi posadzic na niej bezproduktywnego Kolumbijczyka, bo Salah to u Kloppa by gral nawet z polamanymi piszczelami.

Moze Nunez w miejsce Lewandowskiego ? te 50 milionow Barca powinna uzbierac

2 polubienia

Thiago tez kiedys usunal wszystko i przestal sledzik i nic to nie wnioslo.
Nunez w Barcelonie to dopiero byloby cialo obce.

Przecież wielcy obrońcy pokroju tego radzimordki i innych nie wspierali, a robili zmasowany atak na każdego kto ośmielił się tu skrytykować w jakikolwiek sposób Darwina. To co tu zrobiłeś to obrzydliwa manipulacja mająca na celu zakrzywienie rzeczywistości, bo ich aktywność w tym wątku to nie było żadne „wspieranie” tylko siłowe narzucanie jedynej słusznej opinii. Jeden z moderatorów potrafił nawet rozdawać bany za krytykę Darwina (zwykłe wyliczanie meczów bez strzelonego gola) pod pretekstem robienia prowokacji.

3 polubienia

Nie ma co się pastwić nad chłopem, musi zostać na nowy sezon, będzie nowy trener i zobaczymy. Do gry Kloppa się nie nadaje za bardzo, zobaczymy jak poradzi sobie pod innym trenerem.
I tak nikogo lepszego narazie nie kupimy więc niech będzie.

Przyszły sezon będzie dla Darwina chwilą prawdy. Jeśli mu nie wyjdzie to faktycznie powinniśmy puścić go dalej. Może w Hiszpanii lub we Włoszech zrobi karierę. Chyba, że Edwards ma inne plany. Czas pokaże. Póki co nie feruje żadnych wyroków.

Owszem, można go zostawić ale trzeba go wtedy traktować jak rezerwowego i nic więcej. Dwa sezony to zbyt dużo, dostał kredyt zaufania, nie dał rady, trudno. Nie on pierwszy nie ostatni. System Kloppa nie ma tutaj nic do rzeczy bo facet miał multum patelni w tym sezonie i spokojnie mógł go kończyć z 6-10 bramkami więcej.

Ale jeśli znajdzie się ktoś kto wyłoży z ~40 mln to nie ma się co zastanawiać.

7 polubień

Taki argument miałby sens gdyby Darwin nie dostawał w ogóle podań, a przecież on co mecz ma dogodne sytuacje. To nie taktyka jest tu problemem tylko jego umiejętność wykończenia.

Jeśli wpłynie dobra oferta, to trzeba go sprzedać. W innym przypadku może zostać jako joker natomiast na tę chwilę mamy zbyt wielu ofensywnych zawodników, którzy nie dojeżdżają poziomem do oczekiwań więc kogoś trzeba będzie i tak pożegnać w celu zrobienia miejsca dla kogoś na topowym poziomie.

4 polubienia

Zgadzam się, choć uważam, że jesteśmy w stanie otrzymać za niego spokojnie więcej niż 40mln. Rian Brewster bez niemal żadnego dorobku poszedł za 26 mln (euro). Są ekipy, dla których Nunez może być naprawdę świetnym grajkiem. Dalej twierdzę, że tam jest piłkarz, IMO presja u nas za wysoka.