Darwin Núñez

On się nadaje wyłącznie do grania z kontry, tyle że w tym przypadku to nie jest nawet 1/3 Salaha z jego najlepszych czasów, w ataku pozycyjnym gra jak Balotelli, kompletnie nie ogarnia co ma zrobić ani co mogą zrobić inni a nie ma takiej techniki, żeby pójść instynktownie na żywioł, nawet jak ten nieszczęsny Diaz, któremu coś tam się od czasu do czasu uda. Nie wiem, kto tego typa ku…a wymyślił w tej drużynie, ale powinien odpowiadać karnie za niegospodarność.

6 polubień

No proszę proszę.

ESjWmbyWoAEQgFE

Jak to często bywa, słowa Radbuga po kilku miesiącach jednak okazują się prawdą. Najpierw cię wyzywają, później cię banują, potem na końcu przyznają ci rację. :wink:

Dziwne, przyjemne uczucie patrzeć na to z boku już bardziej jako obserwator niż aktywny uczestnik forum. Choć po dzisiejszym mecz przyjemnie nikomu nie jest. Ale może w końcu betonowi obrońcy Darwina poczują to co czuły osoby MAJĄCE OCZY przez większą część tego i poprzedniego sezonu.

Czytałem, pamiętam, dzięki.

3 polubienia

Po pierwsze zawiódł w decydującej fazie sezonu i owszem, zgadzam się tutaj z jednym z kolegów, chłop walnie przyczynił się do tego, że my szans na mistrzostwo już tak naprawdę nie mamy. Niech se idzie do jakiejś ogórkowej ligi i strzela piękne golę z jakąś ichniejszą Spartą. BA! Balotelli też potrafił strzelić cudownego gola. A, że nie potrafił założyć poprawnie koszulki, podpalił kibel i nie myślał na boisku to już inna sprawa.

O przepraszam bardzo. Ja tutaj podnosiłem moralny protest jak się dowiedziałem o banie.

1 polubienie

On ma jakiś mentalny problem…takie walenie na pałę z 5 metrów to po prostu próba przełamania się. Rozpaczliwa, to fakt. Może z nowym trenerem odpali. Może z inną taktyką, może że skrzydłowymi potrafiącymi kreować sytuacje będzie łatwiej. I nie mówcie mi że Salah jest kimś takim, bo ma X asyst. Salah to samolub i gdyby mógł to kończyl by strzałem 90% akcji

Wszyscy zagrali tak źle, że dzisiaj Darwin mimo swojej zmarnowanej setki i kilku pokracznych przyjęć uciekł spod topora :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Jaką rację? To są zwykli hejterzy, internetowe trolle. Wyzywali również Nuneza kiedy miał dobre mecze. Nic nie pisali o Diazie, który jest jeszcze gorszy, nic o Gakpo itd. Tutaj jest kilkunastu zawodników fatalnych i wiele chybionych transferów

3 polubienia

Plus trzeba przypomnieć odklejki pod tytułem “Fani Nuneza to wyznawcy lewicy” oraz “Wy biedne Polaki nie to co ja”

4 polubienia

Najlepsze, że Nunez nie miał tutaj fanów. Ludzie go tylko bronili przed nieuzasadnionym hejtem blancika, który czasami za jedno złe przyjęcie chłopa wyzywał, a kto się z tym nie zgadzał był lewakiem

Nunez aż musiał wyłączyć możliwość dodawania komentarzy na insta tak go ludzie cisną :expressionless:

To tylko pokazuje, jak krytykę bierze do siebie. W połączeniu z gorącą głową daje efekt jaki daje.
Swoją drogą, myślałem że piłkarze raczej nie czytają co tam jakieś nołnejmy piszą im pod zdjęciami.

1 polubienie

Ja byłem jego fanem od początku będąc szczerym

I dalej jestem

Możliwe, że w trakcie sezonu by mi przeszło, ale blancik i kilku innych użytkowników swoim hejtem mnie tak drażniło, że moje kibicowanie i fanostwo tylko się zaciesnialo

Teraz mnie denerwuje jak nie wiem co (zresztą jak cała drużyna), ale nadal go lubię no, fajny zadymiarz

Nie znam drugiego piłkarza, ktory mialby tylu fanów, ba psychofanów, na przekór temu co pokazywał na boisku, ktorzy zakrzywiali rzeczywistosc, przeinaczali fakty, pomijali oczywiste i ogromne wady, wyolbrzymiali cokolwiek dobrego zrobil na boisku czy usprawiedliwiali na najbardziej absurdalne sposoby jego kolejne wtopy. To od początku bylo widac, ze to nie jest pilkarz na LFC ani glowa, ani umiejetnosci nie dojeżdzają i to wraz z pilkarskim abecadlem jak technika użytkowa, przyjecie, technika strzału. Jest posmiewiskiem ktory mial kilka dobrych momentów i gra niesamowicie nierówno z kims takim nie mozna grac o mostrzostwo, juz szkoda strzępić ryja bo wszystko zostało chyba powiedziane.

2 polubienia

Sami ich stworzyliście wyzywając chłopa przez tydzień za jedno złe przyjęcie. Niestety ten trend był nie tylko na lfc.pl, ale wszędzie. Ja się dziwię tym piłkarzom, że mają konta w social mediach. Ja bym po takiej nagonce albo skończył z piłką, albo z życiem jak śp. Enke

1 polubienie

Ja również w niego mimo wszystko wierzę i przy naszym kulawym ataku jeszcze jeden sezon będę trzymał za niego kciuki.

Nunez przynajmniej miał jakiś okres dobrej gry.

Gakpo, Diaz cały sezon słabo.

Salah coraz bardziej gaśnie i to pewnie jego ostatni sezon, bo wątpię, że zgodzi się na rolę zamiennika.

My potrzebujemy przetasowań podstawowych atakujących, z tym, że tam nadaje się tylko Jota którego wiecznie nie ma.

Powiedzmy, że sprzedajemy Nuneza za 50 mln i Salaha za 50mln, nasi właściciele dadzą kolejne 50, a my będziemy musieli w tym budżecie wymienić całą podstawową trójkę z przodu.

No nierealne patrząc, że my potrzebujemy lewego obrońcę, SPD itd.

@kuczq kłamczuszku. Przecież każdy kto śledzi to forum dłużej niz 5 godzin, wie że to właśnie ty jesteś największym jego farmazoniarzem i głównym siewcą fermentu (kiedyś był SEB ale już go nie ma).

No ale pobawmy się w twoją grę, niech nowy narybek forumka się uczy kim ty jesteś. Pokaż, nie wiem zacytuj fragment mojej wypowiedzi o Darwinie w tym wątku, gdzie rzekomo “wyzywałem Nuneza”? Znowu uciekniesz i nic nie pokażesz? Tylko pamiętaj - wyzywałem NUNEZA, piłkarza Liverpoolu, jak ty twierdzisz, a nie na przykład bezpośrednio ciebie i twoich forumkowych kumpli za wypisywanie tutaj głupot jaki to Nunez jest świetny.

Podaje schemat: oznacz i wezwij Radbuga, zarzuć mu kompletną nieprawdę, Radbug odpowie na zaczepkę, uniknij odpowiedzi i krzycz “ratunku administracjo, Radbug mówi nie na temat, skasujcie mu szybko ten post i uciszcie banem”.

Tak będzie, zobaczycie @kuczq jest w tym mistrzem. Dlatego ja tu jestem już raz na miesiąc.:wink:

hihi, dobre, a pamiętasz kto dodawał taką graficzkę,żeby obrazić tych którzy w sumie mieli od początku rację? Chyba jakiś psychofan skoro “fanów” nie miał?

odpowiedź :Ty, internetowy TROLLU I HEJTERZE.

3 polubienia

Fajnym zadymiarzem to był Roy Keane. Nunez to co najwyżej chłop którego łatwo podpuścić żeby o z dyńki walnął co by czerwo złapać.

1 polubienie

Zasada nr. 1 nie dyskutuj z trollem. Dziękuję

Odnosząc się jeszcze do Nuneza trzeba przyznać, że nie jest to gracz pierwszego zespołu, ALE gdyby Diaz, Jota i Gakpo zrobili takie same liczby jak Nunez w premier league (dla przypomnienia 11 goli, 8 asyst) to mielibyśmy dzisiaj trochę punktów więcej. Niestety kiedy Nunez zawodził (tak jak dzisiaj) to często reszta też zawodziła.

2 polubienia

Kuczq pięknie wyjaśnił trolla.

Cała reszta to w sumie nie jest tak nieskuteczna jak Darwin…

Joty proszę mi nie zaczepiać bo przy prawie dwa razy mniejszej ilości minut ma jedynie gola mniej niż Nunez.

5 polubień