Darwin Núñez

Zastanawiam się kto odpowiadał za transfer Nuneza.

To jest niesamowite, że ten facet do właściwego autokaru trafia.

4 polubienia

Ten pan zniknął z klubu w dziwnych okolicznościach :joy:

Nie mogę już patrzeć na Darwina. Oby to były jego ostatnie derby Liverpoolu.

3 polubienia

Mam wrażenie że u Darwina problem jest w głowie, on tak czuje hejt że boi się grać w piłkę, tutaj nawet podstawy szwankują

@Radbug @HappyBlancik przepraszam, mieliście racje. Z tym chłopem na 9ce gówno wygramy. Timo Werner z Urugwaju.

5 polubień

Ja go długo broniłem, ale powoli mam dosyć. Albo źle przyjmie, albo źle poda, albo mu odskoczy, a jak ma 1vs1 to zamknie oczy i siła razy ramię. Jak on głowy nie naprawi to niestety nic z niego nie będzie.

1 polubienie

Gdzie jest ten chłopak z Benfici… Az się nie chce wierzyć :expressionless:

Darwin Nunez w meczach, w których Liverpool stracił punkty:

  1. Liverpool - Crystal Palace 0:1, 0 goli strzelonych, xG 0.57

  2. Manchester United - Liverpool 2:2, 0 goli strzelonych, xG 0.8

  3. Liverpool - Man City 1:1, 0 goli strzelonych, xG 0.56

  4. Liverpool - Arsenal 1:1, 0 goli strzelonych, xG 0.05

  5. Liverpool - United 0:0, 0 goli strzelonych, xG 0.15

  6. City - Liverpool 1:1, 0 goli strzelonych, xG 0.59

  7. Luton - Liverpool 1:1, 0 goli strzelonych, xG 1.44

  8. Brighton - Liverpool 2:2, 0 goli strzelonych, xG 0.13

  9. Everton - Liverpool 1:0, 0 goli strzelonych, xG 0.6 po 45 minutach

Gdyby był przeciętnie skutecznym napastnikiem zrobiłbym nam dodatkowe dwa punkty z United. Dodatkowe 2 punkty w którymś meczu z City. Dodatkowe 2 punkty z Luton. Może nawet dodatkowy punkt CP. Dzisiaj jego indolencja poskutkuje kolejną stratą punktów z Evertonem. Będzie to nas kosztować kolejny punkt (lub 3).

Zrobił nam 5 punktów (3 z Newcastle, 2 z Forest), ale jego bilans i tak jest ujemny.

Pożegnać po sezonie. Na za wiele nie ma co liczyć, bo to, że jest najbardziej nieskutecznym gościem TOP5 lig od dwóch lat to ciężko nie zauważyć.

2 polubienia

Może Arne Slot (o ile przyjdzie) weźmie ze sobą Santiago Gimeneza a Darwina pogonimy gdzieś przykładowo do Neapolu

Nunez po prostu jest bezmyślny, wszystko robi na szybko, bez żadnego pomyślunku. To widać, że to po prostu taki typ człowieka

6 polubień

IMG_3310

3 polubienia

Przecież pięknie przyjał kierunkowo… do bramki Alissona :upside_down_face:

1 polubienie

Będzie mi się to śniło.

Nie rozumiem. Po prostu.

14 polubień

Darwin poprostu musi w lecie zamienić klub , jest przeciętnym napastnikiem i nie rozumie po angielsku :flushed:

1 polubienie

Taką sytuację to by nawet Andy Caroll wykorzystał.

Nie obrażaj przeciętnego napastnika.

Jest jeszcze chujowszy niż rok temu.

1 polubienie

Dziękujemy Darwin, może nie odebrałeś nam mistrzostwa, (bo jak tak powiem to mnie tu niektórzy pocisną) ale na pewno zabrałeś nam szansę na nie.

2 polubienia

Nunez jest do wyjebania asap po sezonie. Jego ułożenia stopy jest na poziomie polskiej ekstraklasy. Z jego IQ 15 (jeśli obok niego leży piłka mająca większość) nie ma szans aby stał się prawdziwą 9. Tu nie ma co trenować tu trzeba dzwonić i wciskać komu się da.

2 polubienia

Nuneza trzeba wypożyczyć do ligi ogórkowej żeby nastrzelał trochę goli jak w Benfice i sell od razu. W tej chwili nie znajdziemy frajera, który go kupi