Dominik Szoboszlai

On prawie cały sezon ma słaby, trochę taki Gakpo tylko jemu chce się biegać.

1 polubienie

Everlast wyciągnij jakiegoś asa z rękawa na obronę Węgra

Przecież chłop zrobił po wejściu swoimi podaniami dwie patelnie, gdzie wystarczyło wykończyć.

1 polubienie

Jest dziś bardzo słaby ale do Curtisa to mu lata świetlne brakuje

Szobo mógł mieć dwie asysty. Jest najlepszym zawodnikiem na boisku obok Gakpo i Maca, a tutaj serio ktoś pisze, że gra słaby mecz.

2 polubienia

Nunez mógł mieć 2 bramki.
Jest jakaś strona prowadząca statystyki mogliby?

Komentarz pisałem jeszcze zanim wystawił patelnie Jocie, do tamtego czasu same przyjęcia na 2 metry, straty, podania jakby nie jadł śniadania.

Ale przyznam, że od momentu komentarza Jones wyprzedził go w rankingu.

Gosciu powinien dostać już wędkę. Gdzie mu do Gerrarda? Podał celnie dzisiaj?

Wstyd tak grać Panie Węgier.

Tak się zastanawiam, czy u niego obecna gra nie jest normą a początek w LFC był chwilową zwyżką formy?

Jak będzie grał z Jonesem to pewnie się po prostu z nim zrówna. Trzeba w letnie okienko sprzedać Kułtisa, niech sobie robi te kółeczka w b-klasie.

1 polubienie

Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie odżyje bo na ten moment to są pieniądze wywalone w błoto.
Ogólnie coś nam te transfery z BuLi nie wychodzą…

Wypisz wymaluj Georginio Wijnaldum. Gość o wielkim potencjale ofensywnym, który pokazuje w reprezentacji. W klubie hamowany przez styl gry zespołu oraz brak odpowiedniej pozycji dla niego.

Szoboszlai w Liverpoolu w tym sezonie:


Szoboszlai w kadrze w tym sezonie:

Wijnaldum z sezonu 2019/20 w Liverpoolu:

Wijnaldum w tym samym okresie w reprezentacji:

Może pod innym trenerem odżyje.

2 polubienia

zaraz sie tutaj zlecą dwaj wiadomo jacy, bo coś tu sobie piszę. Ale jak juz tak sie czepiam dzis Robertsona - albo i bardziej Kloppa, bo przecież Robbo sam sobie nie wymyslil, że ma wrzucac jak p… / nienormalny. To zjazd Szobo jest od momentu powrotu Robertsona i naszej gry na lage i na wrzutki.
Jak on niby ma sie w takiej grze odnależć. Chyba, że go rzeczywiście wystawic za Salaha.

no chyba od marca, bo wtedy wrocil po kontuzji, której doznał 21 stycznia. jak już chcesz dokładnie

1 polubienie

Ogólnie to cena nie równa się tutaj jakość. Nunez jest hejtowany a Węgier od stycznia gra piach po kontuzji i cisza jak kiedyś w temacie gakpo

Wijnaldum nigdy nie dobił do poziomu jaki mu wróżono. Oglądałem go jeszcze za czasów gry w PSV. Jezu, chodził jak złoto. Zadatki na nowego Sneijdera :sweat_smile: w Newcastle 11 bramek w jeden sezon? A u nas nudny Gini. Uwielbiałem go oglądać zanim przyszedł do LFC. Ale to samo było z Shaqirim. Z tym, że jego zweryfikował nie tylko Liverpool ale również Bayern i Inter.

1 polubienie

No tak. Przez wielu uznawany za największy talent w rocznika w całej Europie za czasów juniorskich. W sumie to bardzo późno wyjechał z Holandii, ale w PL od razu się odnalazł. A u nas? No cóż, spełniał dzielnie swoją rolę. Rolę, która polegała na wykastrowaniu z wielu inklinacji ofensywnych. Przez wielu był wtedy niedoceniany, bo nie przynosił żadnych liczb. Ale odkąd osiągaliśmy jakieś sukcesy za Kloppa to żaden pomocnik wielkich liczb nie zrobił. Taki był zamysł, by te liczby mieli skrzydłowi (głównie bramki) i boczni obrońcy (asysty). Kosztem liczb środka pola.

Szwajcar niestety nie miał chyba zdrowia do tego najwyższego poziomu. Był dla niego zbyt fizyczny i się kończyło częstymi kontuzjami. Kontuzja, łapanie rytmu, kontuzja, ciężko w takich warunkach pokazywać pełny potencjał przez cały czas.

Obaj jednak dla tego klubu swoje zrobili. Wijnaldum więcej, Shaqiri mniej. Ale gol na 3:0 w starciu z Barceloną na zawsze pozostanie w mojej pamięci.

1 polubienie

To ja mogę być pierwszym, który rzuci kamieniem.

Gra Szoboszlaia to jest jakieś nieporozumienie. Koleś miał być drugim De Bruyne, alternatywa dla Bellinghama, a ja bym wolał żeby Henderson został i grał zamiast niego.
Tak jak Nuneza trzeba sprzedać póki jest szansa na odzyskanie chociaż części zainwestowanych pieniędzy, tak Szoboszlai powinien dostać jeszcze szansę przez chociaż pol sezonu, bo nie ma sensu skreślać kogoś po jednym sezonie. Wejście do klubu miał dobre więc może w przyszłym sezonie się ogarnie, zobaczymy.

A i nie gadajcie, że to wina taktyki, że koleś za tyle pieniędzy nie potrafi celnie podać czy huknąć raz na jakiś czas z dystansu po oknie. Węgier nie ma nawet przebłysków.

Wystarczył jeden strzał, gol, by określać go już Gerardem, a teraz … ?
Jak to szybko idzie zmieniać zdanie o piłkarzu. Gra ostatnio źle, straty, nie panuje nad piłką, nie ma strzałów. Ale tak gra ostatnio cały zespół, nie tylko on. Od momentu zjazdu po meczu z United nie ma kogo pochwalić za dobry mecz.

6 polubień

Panowie trochę lodu. Facet jest pierwszy sezon, nie gra ostatnio dobrze, ale kto to robi. Moim zdaniem nasi zawodnicy zostali zajechanii w pewnym momencie. Wydaje mi się że przy obecnej kadrze za długo trzymaliśmy 4 sroki za ogon. Niestety w taktyce kloppa podstawą jest bieganie. Jeśli nie masz na to siły to wszystko się rozpada

Najgorzej, że są tutaj tacy, wiadomo jacy, że zaraz będą pisać: no przecież nic się nie dzieje, gra dobrze, inni grają gorzej! Obiektywna krytyka jest wskazana, ale żeby na niektórych złego słowa powiedzieć nie można było nawet jak gra fatalnie to już przesada.

1 polubienie